شرکت های هواپیمایی به زودی ورشکسته بیش از coronavirus: CAPA

دهلی نو: با توجه به کروناویروس همه گیر ترین شرکت های هواپیمایی در جهان خواهد بود ورشکسته تا پایان آوریل و تنها یک هماهنگ دولت و صنعت اقدام در حال حاضر می تواند به جلوگیری از این فاجعه گفت: جهانی حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره CAPA در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه.

“به عنوان تاثیر coronavirus و چند دولت, سفر, واکنش های رفت و برگشت از طریق جهان ما بسیاری از شرکت های هواپیمایی که احتمالا در حال حاضر رانده شده اند به ویژگی های ورشکستگی و یا حداقل قابل ملاحظه ای در نقض بدهی پیمان” آن را اعلام کرد.

در سراسر جهان شرکت های هواپیمایی اعلام کرده اند کاهش شدید در عملیات خود در پی شیوع کروناویروس. آتلانتا-بر اساس Delta Air Lines اظهار داشت: روز یکشنبه که این امر می تواند پایه 300 هواپیما در ناوگان خود و کاهش پروازها 40 درصد است.

ایالات متحده به حالت تعلیق در همه ویزای توریستی برای مردم متعلق به اتحادیه اروپا انگلستان و ایرلند. به همین ترتیب دولت هند به حالت تعلیق در همه ویزای توریستی و e-ویزا اعطا شده در و یا قبل از مارس 11.

CAPA در آن توجه داشته باشید در روز دوشنبه گفت: “تا پایان اردیبهشت سال 2020 اکثر شرکت های هواپیمایی در جهان خواهد بود ورشکسته. هماهنگ دولت و صنعت عمل مورد نیاز است – در حال حاضر – اگر فاجعه است اجتناب شود.”

ذخایر نقدی در حال اجرا به سرعت به عنوان ناوگان در حال پایه و “آنچه در پروازها وجود دارد کار بسیار کمتر از نیمه پر آن اضافه شده است.

“به جلو رزرو به مراتب هرحال لغو و در هر زمان وجود دارد این است که یک دولت جدید توصیه این است که برای تضعیف پرواز. تقاضا خشک در راه است که کاملا بی سابقه است. نرمال است که هنوز در افق” آن را گفت.

هند بزرگترین شرکت هواپیمایی نیلی که حدود 260 هواپیما در ناوگان خود گفت: در آن دیده می شود کاهش 15-20 درصد در روزانه رزرو در چند روز گذشته.

کم هزینه حامل اعلام کرده بود که از آن انتظار آن درآمد سه ماهه به مادی نهفته با توجه به این کاهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im