‘داخلی چین و در سراسر جهان سفر و محدودیت های نما برخی از چالش های لجستیکی اروپا ایرباس

منتشر شده 9:30 PM, فوریه 05, 2020

به روز شده در 9:30 ب. ظ, فوریه 05, 2020

AIRBUS FACILITY. A worker walks past planes under construction, after the inauguration ceremony of the Airbus A330 Completion and Delivery Center in Tianjin, China, on September 20, 2017. File photo by Greg Baker/AFP

ایرباس تسهیلات. یک کارگر پیاده گذشته هواپیماهای تحت ساخت و ساز, پس از مراسم Airbus A330 تکمیل و تحویل مرکز در تیانجین چین در سپتامبر 20, 2017. فایل عکس توسط گرگ بیکر/AFP

فرانسه – ایرباس بسته شده است آن هواپیما مرکز تولید در تیانجین در نزدیکی چینی پایتخت پکن با توجه به شیوع کروناویروس هوانوردی غول گفت: پنج شنبه, فوریه 5.

“داخلی چین و در سراسر جهان سفر و محدودیت های نما برخی از چالش های لجستیکی. تیانجین خط مونتاژ نهایی تسهیلات در حال حاضر بسته” ایرباس در بیانیه ای گفت.

تیانجین تسهیلات اولین از نوع خود برای ایرباس در خارج از اروپا است تکمیل مرکز به صورت تک راهرو A320 هواپیما و همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به بزرگتر A330.

تیانجین بندر شهر 150 کیلومتر (93 مایل) از پکن است. ایرباس آیا نشان نمی دهد که این مرکز ممکن است بازگشایی شده است.

“ایرباس به طور مداوم ارزیابی وضعیت و نظارت بر هر گونه بالقوه حذفی اثرات به تولید و تحویل و سعی خواهد کرد برای کاهش از طریق برنامه های جایگزین که در آن لازم است.”

فرانسه هوانوردی و دفاع پیمانکار Safran نیز بسته شد و امکانات تولید در چین بیش از coronavirus بحران سخنگوی گفت: Agence France-Presse.

Safran استخدام 2,500 مردم در سراسر برخی از 20 مختلف چینی سایت که بسته باقی خواهد ماند تا فوریه 10 ،

بیش از 20 کشور تایید کرده اند موارد این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 24,000 مردم در سرزمین اصلی چین است.

شیوع این بیماری باعث شده است تا سازمان بهداشت جهانی اعلام اورژانس بهداشت جهانی چند دولت به اعمال محدودیت های مسافرتی و خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از کشور است. (بخوانید: چین لکنت اقتصاد پرانتز برای تاثیر ویروس کشنده) – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im