هوایی هند تعلیق قرارداد از 200 re-استخدام خلبانان

دهلی نو: در تکان دهنده توسعه هند پرچم حامل هوایی هند به حالت تعلیق قرارداد حدود 200 خلبانان که دوباره شاغل پس از بازنشستگی رسمی در وزارت هواپیمایی کشوری گفت: در روز پنج شنبه.

“از آنجا که تقریبا تمام هواپیماهای شده است پایه و حامل درآمد گرفته اند سقوط قابل توجهی در طول چند هفته گذشته شرکت هواپیمایی تصمیم گرفته است به طور موقت به حالت تعلیق قرارداد حدود 200 خلبانان که دوباره شاغل پس از بازنشستگی خود گفت:” مقام.

ملی حامل در حال حاضر قطع کمک هزینه از همه کارکنان به جز خدمه کابین 10 درصد برای سه ماه آینده به منظور صرفه جویی در پول در میان coronavirus بیماری همه گیر.

توسعه در یک زمان می آید زمانی که هواپیمایی که در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت ضرر و زیان بزرگ پس از سال های بسیاری شده است در حال اجرا ویژه پروازهای در حال انجام lockdown با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

همه داخلی و بین المللی و پروازهای مسافربری تجاری متوقف شده برای این دوره است. اما حامل مانند هوایی هند شده اند مجاز توسط اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) به پرواز ویژه پرواز به حمل و نقل کیت های آزمایش داروهای تسکین مواد و سرخپوستان که از خارج از کشور و یا خارجی ها رفتن به کشور خود.

تعلیق قرارداد از بد بخت هواپیمایی خلبانان می آید روز پس از اتحادیه خلبانان شرکت هواپیمایی شکایت کرده بود به هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در دوشنبه که خدمه بودند که با توجه عام و بیمار-اتصالات و شل و ول تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در ویژه پروازهای بودن عمل در طول مستند.

“ما خلبانان و خدمه کابین در حال ارائه نامطلوب بیمار-اتصالات و شل و ول PPE که اشک/متلاشی به راحتی در نجات پرواز. Sanitisers ارائه نشده به مقدار کافی و ضد عفونی فرآیندهای کوتاه از بهترین شیوه های صنعت” اجرایی انجمن خلبانان (EPA) گفته بود در نامه ای به پوری.

“این بیآنکه ترکیب احتمال ویروسی قرار گرفتن در معرض و تجهیزات آلودگی – و حتی ممکن است منجر به یک جامعه (مرحله 3) انتقال از COVID-19 عفونت داخل خدمه و مسافران و عموم مردم از آنجا که اکثر اقامت در بزرگ مسکونی جوامع” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im