هوایی کانادا در Q1 سال 2020 از دست دادن پیشی می تواند 1 میلیارد دلار

‘ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق تاریک ترین دوره تا کنون در تاریخ حمل و نقل هوایی تجاری اروپا Air Canada مدیر عامل Calin Rovinescu

منتشر شده 11:00 PM, مارس 04, 2020

به روز شده در 11:00 PM, مارس 04, 2020

FLAG CARRIER. An Air Canada Boeing 700-200. Photo from Shutterstock

پرچم حامل. هوایی کانادا بوئینگ 700-200. عکس از شاتر

مونترال کانادا – هوایی کانادا در روز شنبه, آوریل 4 اعلام کرد که از دست دادن بیش از می تواند 1 میلیارد دلار (US$710 میلیون دلار) در سه ماهه 1 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل مسافرت هوایی در سراسر جهان است.

عظیم از دست دادن پس از 6 سال متوالی از سود گل سرسبد کانادا هواپیمایی که تا به حال به بریده بریده ظرفیت 90% در مواجهه با بحران است.

“ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق تاریک ترین دوره تا کنون در تاریخ حمل و نقل هوایی تجاری” رئیس اجرایی Calin Rovinescu در بیانیه ای گفت.

برای اولین بار در 3 ماه از سال هوا کانادا تا به حال از دست دادن خالص می تواند$1.049 میلیارد دلار در مقایسه با درآمد خالص در سه ماهه مشابه در سال گذشته می تواند$345 میلیون دلار این شرکت اعلام کرد.

به استثنای فوق العاده اتهامات از دست دادن مبلغ به می 1.49 دلار در هر سهم یا 19 سنت بالاتر از تحلیلگران انتظار می رود به طور متوسط.

“ما سه ماهه 1 نتایج منعکس کننده شدت و abruptness از تاثیر COVID-19 همه گیر شده بر روی ایر کانادا که شروع به احساس می شود در سراسر جهانی صنعت هواپیمایی در اواخر ماه ژانویه با تعلیق توسط حامل بسیاری از جمله هوایی کانادا و خدمات به چین” Rovinescu گفت.

“تاثیر تشدید شد در ماه مارس با موظف اجتماعی فاصله بی سابقه دولت-اعمال محدودیت های مسافرتی در کانادا و در سراسر جهان و خاموش کردن اقتصاد” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de