هوایی کانادا به غیر روحانی کردن 20,000 کارگران

هوایی کانادا برنامه ای برای ذخیره کردن حداقل 20,000 کارکنان به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در صنعت هواپیمایی.

موثر ژوئن 7, اخراج خواهد شد تحت تاثیر قرار بیش از نیمی از شرکت 38,000 کارکنان شرکت هواپیمایی گفت.

در یک یادداشت ارسال به تمام کارکنان در روز جمعه که به دست آمده توسط CBC News, Air Canada گفت: حرکت در می آید و پس از اساسی “نقد و بررسی از آنچه که ما باید انجام دهید برای موفقیت در خروج از این بحران و شروع به بازسازی ما شدهاست.”

شرکت هواپیمایی گفته است که در حال حاضر پرواز در حدود پنج درصد از ظرفیت این پرواز در سال گذشته و امیدوار به سطح شیب دار تا 25 درصد بعد از آن در سال, اگر دولت تحمیل محدودیت های مسافرتی کاسته.

“متاسفانه امروز حقیقت سخت است که با هر شاخص ما در دسترس ما اعتقاد ما بر این خواهد بود که ما مادی کوچکتر برای حداقل سه سال” کریگ Landry, هوا, کانادا, معاون اجرایی رئیس جمهور از عملیات گفت: در این یادداشت.

اعلام می آید در میان مداوم مرز خاموش شدن ناگهانی و سلول اقدامات است که باید چهار سفر تقاضا باعث هوایی کانادا به زمین برخی از 225 هواپیما.

“بنابراین ما در زمان بسیار دشوار است تصمیم امروز به طور قابل توجهی کوچک ما عمل به چین با پیش بینی ها است که متاسفانه به معنای کاهش نیروی کار ما 50 تا 60 درصد” شرکت هواپیمایی گفت: در یک بیانیه در شب جمعه است. “ما تخمین می زنند حدود 20000 نفر تحت تاثیر قرار خواهد شد.”

حداقل اخراج خواهد شد 19,000 — نیمی از زمان حقوق و دستمزد — و می تواند به عنوان بالا به عنوان 22,800.

هوایی کانادا کارگر پاک بلیط ایستگاه در فرودگاه بین المللی پیرسون در تورنتو در 8 آوریل. حداقل ایر کانادا اخراج خواهد شد 19,000 — نیمی از زمان حقوق و دستمزد — و می تواند به عنوان بالا به عنوان 22,800. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

ضربه پژواک در یک مقیاس بزرگتر هوایی کانادا اعلام در ماه مارس به اجازه رفتن نزدیک به نیمی از نیروی کار خود را تحت یک کاهش هزینه طرح. حامل اقدام به rehire برخی 16,500 گذاشته و خدمه پرواز, مکانیک و عوامل خدمات مشتریان در ماه آوریل تحت کانادا اضطراری یارانه دستمزد, اما نه متعهد به حفظ این برنامه در ماه ژوئن گذشته 6.

برای به حداقل رساندن تعداد اخراج هوایی کانادا را بپرسید خدمه پرواز به بریده بریده برنامه های خود را برای رفتن به مرخصی تا دو سال یا استعفا با سفر امتیازات با توجه به یک بولتن داخلی به اعضا از کانادا و اتحادیه عمومی کارکنان (CUPE) ارسال در پنجشنبه شب و به دست آمده توسط کانادا را فشار دهید.

هواپیمایی خانههای گلی خالی یارانه دستمزد تصمیم

این یادداشت اظهار داشت که CUPE است در گفتگو با ایر کانادا بیش ادامه فدرال یارانه دستمزد.

“ما می دانیم که این اخبار است نه آنچه هر یک از ما انتظار داشتند گفت:” بولتن امضا شده توسط رئیس جمهور از CUPE هوایی کانادا جزء و دو تن دیگر از مقامات اتحادیه.

“واقعیت این است که COVID-19 است به شدت تحت تاثیر تقاضا برای مسافرت هوایی طی چند ماه گذشته و به آینده قابل پیش بینی. وجود دارد هیچ انکار که ما در برخورد با بزرگترین مازاد کابین پرسنل در تاریخ ما است.”

هوایی کانادا پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به سوال در مورد اینکه آیا این امر رها کردن یارانه دستمزد که اتاوا به تازگی توسعه یافته از طریق اوت.

یارانه ها برنامه ای است که اجازه کارکنان از جمله 6,800 خدمه پرواز — به rehired ماه گذشته را پوشش می دهد 75 درصد از یک کارگر عادی دستمزد و یا به $847 در هر هفته است.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که کارگران باید در خانه ماند اما به عنوان عملیات باقی می ماند در متوقف مجازی.

سازمان دیده بان | آیا دولت تامین مالی صرفه جویی در کانادا هواپیمایی?:

جدید تامین مالی از دولت فدرال می تواند تبدیل به یک عامل کلیدی در کمک به آسانسور کانادا هواپیمایی از مالی nosedive ناشی از COVID-19 pandemic, صنعت, کارشناسان می گویند. 2:11

در حالی که هوا کانادا است نه کمک به بسیاری از کارگر دستمزد شرکت هواپیمایی همچنان ادامه دارد به قرار دادن پول نسبت به حقوق بازنشستگی و مزایای مستمر نقدی تخلیه در یک شرکت است که از دست رفته بیش از 1 میلیارد دلار سه ماهه گذشته.

مونترال-شرکت مستقر شده است خونریزی نقدی از اواسط ماه مارس کاهش آن پرواز با ظرفیت بیش از 90 درصد جلوتر از حتی کمتر انتظار مسافران بین آوریل و ژوئن.

هر چند ترافیک است که انتظار می رود به انتخاب کنید تا تا حدودی قبل از پایان سال بیش از 200 هواپیما مبتنی باقی می ماند و هوا کانادا مدیر عامل Calin Rovinescu گفت: در هفته گذشته بهبود خواهد بود آهسته با حداقل سه سال از subpar درآمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de