مرگ و میر بیماری ایدز می تواند در کشورهای جنوب صحرای آفریقا با توجه به COVID-19 – U. N.

ژنو, سوئیس – تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری های مرتبط با ایدز در کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند به دو صورت ارائه مراقبت های بهداشتی برای افراد مبتلا به HIV است مختل طول coronavirus بحران سازمان ملل متحد گفت: پنج شنبه, مارس 11.

شش ماه اختلال درمان ضد رترو ویروسی با توجه به COVID-19 همه گیر می تواند منجر به بیش از 500 ، 000 اضافی مرگ و میر در منطقه در 2020-2021 سازمان بهداشت جهانی (WHO) و برنامه ایدز سازمان ملل گفت: در یک بیانیه مشترک.

در سال 2018 – آخرین آمار و ارقام داده شده – برآورد 470,000 نفر از ایدز مربوط به مرگ و میر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

دو ارگان سازمان ملل متحد هشدار داد که اگر تاثیر HIV خدمات بسته شده زنجیره تامین قطع و یا خدمات بهداشت و درمان ضعف با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مدلسازی انجام شده برای این سازمان گفت: در شش ماه اختلال در خدمات بهداشت و درمان HIV می تواند تبدیل ساعت به سال 2008 زمانی که بیش از 950,000 مرتبط با ایدز و میر ثبت شد در منطقه است.

“این چشم انداز وحشتناک از یک و نیم میلیون نفر در آفریقا در حال مرگ از بیماری های مرتبط با ایدز است مانند پله دوباره به تاریخ” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

دست کشیدن بر اثر خواهد ببینید مردم همچنان به مرگ بیش اعداد زیر 5 سال ،

در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در سال 2018 حدود 25.7 میلیون نفر از مردم با اچ آی وی زندگی از آنها 16.4 میلیون دلار مصرف شد درمان ضد رترو ویروسی.

Tedros گفت: برخی از کشورها در حال حاضر با اجرای اقدامات اطمینان مردم می توانند جمع آوری فله بسته های درمان و خود-تست کیت.

“ما همچنین باید اطمینان حاصل شود که جهانی منابع آزمون و درمان در ادامه به جریان به کشورهایی که به آنها نیاز” او اضافه شده است.

‘نیازی مرگ و میر’

پنج تیم از افسران با استفاده از روش های مختلف برای کار کردن اثرات ممکن است اختلال در تست پیشگیری و درمان خدمات ناشی از COVID-19.

با شش ماه اختلال تخمین می زند بیش از حد مرتبط با ایدز مرگ و میر در یک سال در محدوده 471,000 به 673,000.

مختل خدمات نیز می تواند معکوس سود ساخته شده در جلوگیری از مادر به فرزند انتقال HIV آژانس گفت.

عفونت HIV در میان کودکان در کشورهای جنوب صحرای آفریقا کاهش یافته است 43 درصد از 250000 نفر در سال 2010 به 140,000 در سال 2018 است.

انقطاع از HIV خدمات برای مادران و کودکان خود را می توانید ببینید فرزند جدید عفونت اچ آی وی افزایش به میزان 37 درصد در موزامبیک 78% در مالاوی و زیمبابوه و 104 درصد در اوگاندا مدل سازی یافت می شود.

“این خطر وجود دارد که سخت به دست آورده دستاوردهای ایدز پاسخ خواهد بود قربانی به مبارزه با COVID-19” گفت: UNAIDS, مدیر اجرایی, photojournalism.

“ما نمی توانیم نشستن و اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از مردم بسیاری از آنها جوان برای مردن نیازی مرگ و میر.

“من مصرانه از دولت به اطمینان حاصل شود که هر مرد و کودک با اچ آی وی زندگی می شود به طور منظم منابع از درمان ضد رترو ویروسی – چیزی است که به معنای واقعی کلمه یک نجات دهنده زندگی.”

پس از اولین موارد ابتلا به HIV گزارش شده بیش از 35 سال پیش در سال 78 میلیون نفر از مردم تبدیل شده اند آلوده به HIV و 35 میلیون نفر از بیماری های مرتبط با ایدز گفت: ایدز. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de