هوش مصنوعی فن آوری کمک می کند تا تشخیص coronavirus در بیمار از بگویو

COVID-19 TESTING. Baguio General Hospital is one of the laboratories in the Philippines that can test novel coronavirus samples. Photo from BGH's website

COVID-19 تست. بگویو بیمارستان عمومی است که یکی از این آزمایشگاه ها در فیلیپین است که می توانید تست رمان coronavirus نمونه. عکس از BGH وب سایت

بگویو فیلیپین – تغذیه هماهنگ کننده بگویو مرکز بهداشت شهرستان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus – اولین بیمار شناسایی شده با استفاده از هوش مصنوعی COVID-19 اسکن و تجزیه و تحلیل در بگویو کلی بیمارستان (BGH).

این تکنولوژی که سرنشین در BGH در ابتدا تشخیص داده 52 ساله کارگر بهداشت به عنوان مثبت برای ویروس.

این بود که بعد از تایید توسط تست BGH یکی از آزمایشگاه محلی در فیلیپین است که می توانید تست رمان coronavirus نمونه.

سلامت کارگر همچنین اولین coronavirus بیمار در بگویو به فاش کردن هویت خود, در معرض عموم, توسط شهر حرکت می کند به تسریع تماس با ردیابی.

“ما نیاز به اعمال خارج از جعبه به راه حل های سریع تماس با ردیابی” بگویو شهردار بنیامین Magalong گفت.

“کلید این است که شفافیت,” او اضافه شده است. “اگر یک فرد یافت می شود COVID-19 مثبت مسائل کتبی انجام است که او حاضر است نام خود را فاش کرد به منظور هشدار به جامعه در حال پخش است.”

جوئل Junsay ارسال شده و سپس در مورد وضعیت خود در Facebook آخرین پنج شنبه, مارس 28 و گفت که کار خود را به عنوان یک کارگر بهداشت کار در جوامع در معرض او به ویروس. او گفت که یک دیابتی و فشار خون بالا اضافه شده به این خطر است.

او از مردم خواست که به ملاقات او را به رفتن در خود قرنطینه و باید خود را بررسی می شود اگر آنها در حال تجربه علائم.

پاسخ گیری از Facebook نظرات هستند با برخی از تلفن خود را حرکت قهرمانانه. اندکی محتاط و گفت که مردم باید تحصیل کرده باشد و نباید به کسانی که به مثبت برای ویروس.

“به جای محکوم کردن بیمار و خانواده بسیاری از اعضای جامعه همدردی و پاسخ مثبت و رفت و به قرنطینه” Magalong گفت.

به دلیل Junsay یک زن و شوهر مسن که هر دو تست مثبت برای این ویروس نیز آشکار به هویت خود را در روز یکشنبه, مارس 29.

انریکه و Jaysay Bactad هر دو 67 سال و ساکنان لاس شهرستان پینس گفت: آنها دچار تب با درجه پایین زمانی که آنها رفت و به بگویو آخرین مارس 15 برای انریکه را معاینه های پزشکی در اینجا.

هر دو محدود در هتل جداگانه در این شهرستان و هر دو از دریافت گزارش می دهد که آنها مثبت بودند COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در روز شنبه.

مانند Junsay خود, بستگان و دیگر شناخته شده مخاطبین قرار داده شد تحت قرنطینه.

چون BGH آزمایشگاه محلی است که در حال حاضر گواهی انجام تست مستقل از طریق بیدرنگ واکنش زنجيرهای پليمراز تست در Cordillera منطقه دارای سریع ردیابی.

یکشنبه وجود دارد که در حال حاضر 11 مورد تأیید رمان coronavirus در بگویو.

Junsay یکی از کسانی که آلوده از طریق انتقال محلی. هشت نفر از بيماران آمد از مانیل با بسیاری از آنها سفر به بگویو درست بعد از مترو مانیل قرار داده شد تحت عنوان “افزایش جامعه شده است.”

دو نفر آمد از کشورهای شناخته شده COVID-19 موارد است.

فیلیپین تا به حال 1,418 موارد تایید شده از coronavirus با 71 کشته و 42 بهبود. Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de