هوایی هند گفته است که آماده سازی برای عملیات ویژه پرواز به لندن بین آوریل 4 و 7 آوریل پرواز خارجی رشته در هند. اما گفت: هیچ چیزی در مورد بازگرداندن سرخپوستان گیر در انگلستان بسیاری از آنها را دانشجویان اخراج از دانشگاه.

بیش از 400 دانش آموزان هندی از جمله نزدیک به 100 نفر از دانشجویان کرالا رشته در نقاط مختلف انگلستان است. آنها که به درخواست دولت اتحادیه به ترتیب ویژه پرواز به آنها را به خانه آورد.

“من اخبار غیررسمی دیروز اما طرح خود را به رها کردن مردم در انگلستان و پرواز بدون مسافر. من تماس هندی کمیسیون عالی توجه ویژه پرواز. اما آنها گفتند هیچ خبری وجود ندارد و نمی خواست به این باور هر گونه شایعات گفت:” یکی از رشته دانش آموزان Akhil Dharmaraj های دریایی مهندس نقطه از کرالا.

“آنها از ما خواسته اند به صبر برای به روز رسانی” اضافه شده Akhil که رفت به ساوت شیلدز انگلستان به نشستن برای یک آزمون صلاحیت همراه با یک گروه از دوستان.

دانشجویان بسیاری از آنها در انگلستان برای دوره های کوتاه مدت و یا امتحانات نگران هستند بیش از افزایش تعداد Covid19 موارد در کشور و امکان کمبود کالا ضروری است.

“در حال حاضر ما قادر به پیدا کردن غذا اگر چه یک محدودیت وجود دارد و در تعدادی از موارد است که می تواند خریداری شده است. ما قادر به دریافت sanitisers دستکش و ماسک صورت در اینجا. ما باید به انتظار در صف های طولانی بدون هیچ گونه حفاظت برای ورود به سوپر مارکت. تقریبا همه ما در زندگی مشترک آپارتمان با آشپزخانه و حمام و امکانات آن غیر ممکن خواهد بود برای نگه داشتن کسی که جدا شده اگر آنها توسعه coronavirus علائم. بسیاری از ما حمایت اعضای خانواده ما در بازگشت به خانه. به عنوان شرط تبدیل شده و بدتر در هند بیش از حد, ما اینجا گیر به طور نامحدود و نگران,” او اضافه شده است.

وجود دارد بسیاری از دانش آموزان از کشورهای دیگر مانند تامیل نادو واقع شدهاست و Telengana که قادر به بازگشت به خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

هوایی هند در حال حاضر عمل خاص پروازها به اسرائیل و آلمان با پرواز خارجی رشته در هند. هر چند پرواز به طور منظم خدمات شده اند به حالت تعلیق محموله پرواز و پروازهای ویژه مجاز توسط حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA در حال فعالیت است.

بسیاری از خارجی ها سرگردان در هند پس از تعلیق از تمام داخلی و بین المللی پروازهای مسافری با توجه به 21 روز ملی مستند اعلام کرد در پی شیوع کروناویروس.

هفته گذشته اتباع آلمان رشته در کرالا تخلیه شدند در یک پرواز خاص از تریواندروم فرودگاه بین المللی.

به تازگی اجساد کرالا مهاجران که گذشت در امارات متحده عربی بودند عودت به کرالا در حمل و نقل پروازهای عملیاتی بین کرالا و امارات متحده عربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de