دادستان کل ویلیام بار تست خواهد شد برای COVID-19 روز چهارشنبه پس از آمدن تماس بگیرید با تشکر. کابل (R-تگزاس) که گزارش آزمایش مثبت به CCP ویروس, وزارت دادگستری (DOJ) سخنگوی Kerri Kupec به خبرنگاران گفت:.

بر حال تماس نزدیک با Gohmert روز سه شنبه در سفر خود به کنگره به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس. در یک نقطه دادستان کل دیده می شد پیاده روی در مجاورت نزدیک به Gohmert قبل از ورود به جلسه با توجه به یک ویدیو ارسال شده توسط یک خبرنگار. هر دو مرد بودند با پوشیدن ماسک در آن زمان.

Gohmert, 66, گزارش آزمایش مثبت روز چهارشنبه در صفحه قبل در کاخ سفید با چندین رسانه گزارش داده اند با استناد به منابع ناشناس. او برنامه ریزی شده بود به پرواز به تگزاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Gohmert و وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تگزاس جمهوریخواه به نظر می رسد به 10 عضو کنگره برای تست مثبت می شود و یا فرض مثبت برای ویروس.

مظنونان حمله به دانشگاه جو کانینگهام (D-S. C.) مایک کلی (R-Pa.), بن مکآدامز (D-یوتا) ماریو دیاز-Balart (R-Fla.), نیل دان (R-Fla.), تام برنج (R-S. C.), Morgan گریفیث (R-Va.), و از سوی دیگر ، رند پل (R-Ky.) باید آزمایش مثبت در حالی که Rep. Nydia ولاسکز (D-NY) تشخیص داده می شود با فرض coronavirus عفونت است.

اخبار Gohmert را تست مثبت است به احتمال زیاد به موقع نگرانی قانونگذاران در واشنگتن است.

Gohmert گفت: ماه گذشته بود که او با پوشیدن یک ماسک از آنجا که او به طور منظم می شود آزمایش ویروس.

“من نمی باید coronavirus معلوم که از دیروز من تا به حال هرگز آن را” Gohmert سی ان ان گفت. “اما اگر من آن را هرگز به شما خواهید دید من بدون ماسک.”

قضایی مجلس کمیته صندلی Jerrold Nadler (D-n. y.) گفت: در توییتر پست در روز چهارشنبه که او خواست Gohmert “یک کامل و بهبودی سریع است.”

“هنگامی که افراد حاضر به اقدامات احتیاطی لازم است آن را قرار می دهد همه در خطر است. من به طور منظم با دستور تمام اعضا به پوشیدن ماسک خود را و امیدوارم که این درس توسط همه همکاران من” Nadler نوشت.

در طول روز سه شنبه جلسه Nadler هشدار داد چندین دموکرات—مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن (R-اوهایو) اندی Biggs (R-Ariz.), و مایک جانسون (R-لا.)—برای پوشیدن ماسک خود را.”من می خواهم به یاد آقای Jordan آقای Biggs و آقای جانسون برای جلوگیری از نقض قوانین کمیته” Nadler گفت: در این جلسه. “برای جلوگیری از نقض ایمنی از اعضای این کمیته است. برای جلوگیری از برگزاری خود را به عنوان دلسوز با امتناع از پوشیدن ماسک خود را.”

یکی از اعضای شنیده شد پرسیدن که آیا آن را “مجاز به نوشیدن یک جرعه از قهوه” است که در آن Nadler پاسخ داد: “جایز نیست.”

در طول این جلسه اکثر اعضا دیده می شد با پوشیدن یک ماسک به جز در طول نوبت خود را به صحبت می کنند. در همین حال برخی از اعضا با حضور در این جلسه از راه دور.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند مردم را به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی و هنگامی که در اطراف افرادی که در آنها زندگی نمی کنند با به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de