AG Barr می گوید دادستان به در نظر گرفتن همه گیر خطرات در بازداشت پیش از محاکمه مسائل

دادستان کل ویلیام Barr صادر شده جدید ارشاد به قید وثیقه تصمیم گیری و دیگر پیش از محاکمه مسائل به منظور کمک به دادستان فدرال در نقش خود به کاهش خطرات ناشی از CCP ویروس همه گیر در حالی که حفاظت از امنیت عمومی.

در یک یادداشت (pdf) در دوشنبه بار خواست سر گروه و دادستان فدرال در سراسر کشور به “وزن مناسب” به “خطرات پزشکی” در ارتباط با افرادی که قرار داده شده به زندان در هنگام ساخت وثیقه و پیش از محاکمه به تصمیم گیری.

“حتی با گسترده اقدامات ما در حال حاضر مصرف هر زمان یک فرد جدید اضافه شده است به یک زندان آن ارائه حداقل برخی از خطر ابتلا به پرسنلی که کار آن مرکز و به افراد زندانی در آن,” او نوشت. “آن را نیز ارائه خطر[s] به فرد بودن به زندان بازگردانده شدند.”

این یادداشت به نظر می رسد به دادستان انعطاف پذیری بیشتر در تصمیم گیری زمانی که به دنبال بازداشت برای افرادی که مرتکب جرائم جدی هستند از خطر کمی از پرواز و آسیب پذیر هستند مطابق با CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus تحت فدرال دستورالعمل های بهداشتی.

در عین حال او ادامه داد: تاکید بر نیاز به تعادل و امنیت عمومی با خطرات ناشی از افزایش زندان فدرال جمعیت در طول زمان هنگامی که CCP ویروس موارد در حال افزایش است.

“[C]ontrolling وزن باید با توجه به امنیت عمومی و تحت هیچ شرایطی نباید از کسانی که در حال حاضر یک خطر برای هر فرد و یا جامعه منتشر خواهد شد,” او نوشت: در این یادداشت.

او تأکید کرد که بخش هنوز آن مهم تعهد به محافظت و باید همچنان به دنبال بازداشت برای افرادی که مرتکب جرائم جدی و دیدار با دیگر شرایط را برای بازداشت تحت قانون فدرال است.

“حفاظت از مردم از جنایتکاران است ما برترین تعهد,” او گفت:.

A condemned inmate is led out of his east block cell on death row
یک محکوم زندانی است که رهبری خود را به بلوک شرق همراه در انتظار اعدام در زندان ایالتی سن کوئنتین در سن کوئنتین کالیفرنیا در 13 مارس 2019. (اریک Risberg/AP)

در همین حال دادستان کل نیز خواست دادستان به ارائه همان ملاحظات به افرادی که در حال حاضر دستگیر و در انتظار محاکمه از جمله ارزیابی اینکه آیا انتشار این فرد مطرح می تواند یک خطر بالقوه از گسترش این ویروس به خود و یا جامعه خود و اینکه آیا انتشار خواهد مطرح دیگر خطرات ،

این می آید روز پس از بر کارگردانی اداره زندانها (BOP) برای شروع پروسه انتقال زندانیان آسیب پذیر از فدرال زندانها را به خانه بردهاند. در سفارش او گفت که زندانیان در فدرال امکانات سخت ترین ضربه از CCP ویروس باید با توجه به اولویت برای خانه حبس. این امکانات شامل اوکدیل در لوئیزیانا الکتون در اوهایو و Danbury در کانکتیکات.

“برای همه زندانیان که شما خیال نامزدهای مناسب برای خانه حبس شما در حال هدایت به بلافاصله روند آنها را برای انتقال و سپس بلافاصله پس از انتقال آنها پس از 14 روز در قرنطینه در مناسب BOP تسهیلات و یا مناسب در مورد موضوع به خود را مورد به مورد اختیار در محل اقامت که زندانی در حال انتقال” او نوشت: در یک جداگانه یادداشت (pdf).

BOP و وزارت دادگستری شده است و تعدادی از تنظیمات برای انطباق با اختلالات ناشی از CCP ویروس همه گیر. این بخش نیز رو به تعدادی از پرونده های حقوقی و تماس از قانونگذاران و حمایت از گروه های آسیب پذیر زندانیان محبوس در سیستم قضایی فدرال.

در حال حاضر وجود دارد 174,837 زندانیان برگزار شد در فدرال زندانها یا اجرا شده توسط BOP و یا شرکت های خصوصی با توجه به آژانس. بیش از 10 ، 000 در میان این جمعیت بیش از سن 60.

در حال حاضر هشت مرگ و میر و 241 تایید در میان زندانیان فدرال در حالی که 72 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای این ویروس که از بعد از ظهر سه شنبه با توجه به آژانس.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im