AG بر مخالف بیل گیتس پیشنهاد برای COVID-19 واکسن گواهی

دادستان کل ویلیام بر آمد در مخالفت با یک پیشنهاد شناور توسط بیل گیتس برای مردم در نهایت به دست آوردن گواهی برای واکسن در برابر CCP ویروس.

“من بسیار نگران شیب لغزنده نظر ادامه مداخله در آزادی شخصی. من فکر می کنم در طول اضطراری, مناسب, گام های منطقی هستند خوب” Barr گفت: در شب چهارشنبه وقتی پرسیده شد که در مورد این پیشنهاد در ظاهر در فاکس نیوز را “Ingraham زاویه.”

فشرده تر باشد خاص او افزود: “من می خواهم یک کمی نگران است که ردیابی از مردم و غیره به طور کلی و به خصوص رفتن به جلو بیش از یک دوره طولانی از زمان است.”

گیتس بودجه چندین تلاش برای تولید یک واکسن علیه CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. در طی یک پرسش و پاسخ جلسه در ق, آنلاین, انجمن, او شناور این ایده از یک گواهی وقتی پرسیده شد که چه تغییرات جامعه را در پرتو این بیماری همه گیر.

“سوال این است که کسب و کار باید در حفظ و رفتن روی حیله و تزویر است. قطعا عرضه مواد غذایی و سلامت سیستم. ما هنوز هم نیاز به آب و برق و اینترنت. زنجیره تامین برای چیز مهم نیاز به نگهداری شود. کشورهایی هستند که هنوز بدانند چه چیزی برای نگه داشتن در حال اجرا,” او گفت:.

Epoch Times Photo
بیل گیتس در یک رویداد در شهر نیویورک در نوامبر. 6, 2019. (مایک کوهن/گتی ایماژ برای نیویورک تایمز)

“در نهایت ما باید برخی از گواهینامه های دیجیتال را نشان می دهد که بهبود یا آزمایش شده است به تازگی و یا هنگامی که ما یک واکسن دریافت کرده است که آن را,” او اضافه شده است.

یک تعداد از نظر واکنش نشان داد و به شدت به این پیشنهاد گفت: این اعتبار نظریه پردازان توطئه در مورد رهبران جهان که مایل اجباری علائم برای واکسن.

خواسته در مورد واکنش به پیشنهاد بنیاد بیل و ملیندا گیتس به رویترز گفت: “این اشاره به” گواهی دیجیتال ” مربوط به تلاش برای ایجاد یک منبع باز پلت فرم های دیجیتال با هدف گسترش دسترسی به امن خانه-بر اساس تست.”

Barr گفت: شرایطی وجود دارد که در آن آزادی را می توان محدود مانند دوران جنگ و بیماری های همه گیر اما افزود وزارت دادگستری قرار بود به نگاه که “اقدامات سخت گیرانه است که به تصویب رسید به طور کامل توجیه دارد و نه راه های جایگزین برای حفاظت از مردم است.

هنگامی که در روز 30 آوریل محدودیت های دولت ایالات متحده مطرح منقضی مقامات باید اجازه دهید مردم وفق بار اضافه شده است.

“من فکر می کنم ما باید به مردم اجازه می دهد برای انطباق بیشتر از ما و نه فقط به مردم برای رفتن به صفحه اصلی و مخفی زیر تخت, اما اجازه می دهد آنها را به استفاده از راه های دیگر اجتماعی فاصله و به معنای دیگر برای محافظت از خود,” او گفت:.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im