AG بر هدایت دادستان به تماشای مستند محدودیت های که نقض حقوق اساسی

دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه به کارگردانی دادستان فدرال به نگه داشتن چشم را برای مستند اقدامات با هدف کنترل گسترش CCP ویروس همه گیر است که ممکن است متخلف در حقوق اساسی.

در مختصر تفاهم نامه (pdf), Barr خواست ایالات متحده به طور کلی وکیل در سراسر کشور به “مواظب باشید” برای دولت های محلی و محدودیت های است که می تواند در حال اجرا گرفتار قانون اساسی حقوق و آزادیهای فردی شهروندان است.

کسانی که محدودیت های است که تلاش برای کاهش گسترش بیماری همه گیر او گفت: “لازم” اما “وجود دارد هیچ انکار است که آنها را به اعمال فوق العاده ای بار در زندگی روزمره همه آمریکایی ها.”

Barr به ذکر است که وزارت دادگستری قبلا صادر شده هدایت به دولت و مقامات محلی توضیح داد که حتی در زمان شرایط اضطراری و قانون اساسی و قوانین فدرال منع تبعیض علیه نهادهای مذهبی و دینی مؤمنان است.

“این محدودیت های قانونی در دولت و مقامات محلی هستند و نه محدود به تبعیض علیه نهادهای دینی و مذهبی مؤمنان” Barr نوشت. “برای مثال قانون اساسی نیز ممنوع در شرایط خاص تبعیض علیه disfavored گفتار و ناروا دخالت در اقتصاد ملی است.”

او افزود که در این رویداد که یک فرمان “عبور از خط” بین متوقف کردن گسترش ویروس و نقض قانون اساسی و قانونی حمایت و سپس DOJ “ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد در دادگاه فدرال.”

“بسیاری از سیاست هایی که غیر قابل تصور خواهد بود در زمان به طور منظم تبدیل به امری عادی در هفته های اخیر و ما نمی خواهیم بی جهت تداخل با مهم تلاش دولت و مقامات محلی برای حفاظت از مردم” بار گفت. “اما قانون اساسی است به حالت تعلیق در زمان بحران.”

“ما باید هوشیار باشیم برای اطمینان از آن حمایت حفظ شود در همان زمان که محافظت شده است.”

این یادداشت می آید پس بر نظرات در طی یک مصاحبه رادیویی در هیو هویت نشان می دهد در آوریل 21, جایی که او گفت: DOJ ممکن است در نظر گرفتن درگیر در پرونده های حقوقی علیه فرمانداران’ مستند اقدامات اگر متحده همچنان به گسترش آنها را به عنوان COVID-19 موارد فروکش.

در طول مصاحبه او گفت که DOJ شده است نظارت بر انواع محدودیت فرمانداران در حال تحمیل متحده در طول بیماری همه گیر. اگر بخش معتقد است هر گونه محدودیت به “بیش از حد” او گفت:, گروه ممکن است در اولین تلاش برای مذاکره با ایالات متحده به عقب و یا تنظیم سفارشات.

اگر فرمانداران نمی همکاری و افراد را پرونده های حقوقی علیه آنها و سپس DOJ ممکن است فایل بیانیه ای از علاقه در حمایت از افراد آوردن موارد, او گفت:.

به DOJ در زمان این رویکرد به تازگی با پر کردن یک بیانیه از ادعا در حمایت از می سی سی پی کلیسا به نظر می رسد که به طور خاص توسط یک شهردار محلی را در برابر رانندگی در خدمات.

نظرات خود را به عنوان اعتراض به مستند اقدامات فوران در سراسر کشور است. بسیاری از آمریکایی ها در حال نا امید محدودیت است که باعث آنها را به از دست دادن شغل خود را به عنوان به خوبی به عنوان غوطه کشورهای خود را به یک رکود اقتصادی. برخی از محدودیت ها را هم زده جنجال بر ارتباط آنها با این بیماری همه گیر مانند میشیگان ممنوعیت فروش دانه در برخی از فروشگاه ها.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im