پس از ویدئو کنفرانس با سیستم مدیریت محتوا PM مودی نکات در گسترش مستند

دهلی نو: در پایان از ویدئو کنفرانس با وزیر PM مودی حاکی است که یک فرمت از مستند است که بسیار بر روی کارت. چندین وزرای ارشد زبان پس از این کنفرانس گفت: آنها را به نفع یک فرمت.

مفهوم فوریت وضعیت PM به نظر می رسد برای اولین بار با پوشیدن ماسک. در طول تعامل نخست وزیر گفت که بعد از 3-4 هفته حیاتی برای تعیین تاثیر اقدامات انجام شده تا در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نخست وزیر خواست رئیس جمهور تمرکز بر سلامت و رفاه شهروندان در ایالات مربوطه می باشند.

نشانه های وجود دارد که مستند فرمت ممکن است با تسهیلات اقتصادی را تقویت کند.

در طول تعامل او همچنین پیشنهاد کرد که اقدامات در نظر گرفته شده برای اطمینان از در دسترس بودن دنده محافظ و تجهیزات مهم برای همه کارگران خط مقدم در COVID-19 مبارزه:

پس از کنفرانس, Karnataka, CM B S Yediyurappa گفت: بعد از دو هفته از مستند پس از 14 آوریل متفاوت خواهد بود از ادامه یک به مدت سه هفته. وی افزود: نخست وزیر گفت: وزرای ارشد که مستند فرمت اجتناب ناپذیر بود و دستورالعمل صادر خواهد شد در مورد اجرای آن برای بیشتر از 15 روز در یک زن و شوهر از روز.

در این ویدئو کنفرانس با مودی چند از وزرای ارشد از جمله پنجاب Amarinder Singh, West Bengal را Mamata بانرجی و دهلی Arvind Kejriwal پیشنهاد کرده بود گسترش مستند حداقل دو هفته.

Odisha و پنجاب در حال حاضر به تمدید مستند تا 30 آوریل و مه 1 بود.

پس از ویدئو کنفرانس دهلی سانتی متر, Arvind Kejriwal, توییتی,

ساعت گرفته شده درست تصمیم به گسترش مستند. امروز هند موقعیت بهتر از بسیاری از کشورهای توسعه یافته از آنجا که ما شروع به مستند زود است. اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر تمام دستاوردهای از دست رفته خواهد بود. به تحکیم این مهم است که به گسترش آن

“ما نیز در همان صفحه با ساعت, می خواهید مستند تمدید تا مارس 30”, West Bengal سانتی متر Mamata بانرجی گفت: پس از این نشست است.

رئیس وزرای شرکت کننده در آن را نیز شامل Mamata بانرجی (بنگال), Uddhav Thackeray (Maharashtra) یوگی Adityanath (اوتار پرادش), منهر لعل (Haryana), K Chandrashekhar رائو (Telangana) و Nitish کومار (بیهار).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de