پس از سفید کننده پرتاب پرستار, چهره, Sultan Kudarat بیمارستان محکوم تبعیض

پرستار در حال عبور از کنار بازار عمومی زمانی که او مورد حمله قرار گرفت توسط 5 نفر

منتشر شده 9:59 PM, مارس 28 سال 2020

به روز شده در 9:59 PM, مارس 28 سال 2020

مانیل فیلیپین – St. Louis بیمارستان در شهرستان تکورنگ, Sultan Kudarat را محکوم کرد, آزار و اذیت با تجربه توسط یکی از پرستاران در جمعه 27 مارس ،

با توجه به این بیمارستان Facebook, پست, پرستار در حال عبور از کنار بازار عمومی زمانی که او مورد حمله قرار گرفت توسط 5 نفر.

“تعدادشان کمتر و تنهایی او درمانده به عنوان ننگین این افراد هایش Zonrox (bleach) بیش از همه چهره اش را” بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که جرم می تواند منجر جبران ناپذیر و آسیب دائمی به بینایی خود را.

خوشبختانه پرستار بلافاصله عازم بیمارستان داده شد و درمان سریع است. پس از آن پرونده با گزارش به رئیس جمهور Quirino ایستگاه پلیس.

این بیمارستان با تاکید بر نقش مهم پرستاران در کمک به دستگیری سنبله از coronavirus موارد در فیلیپین. (بخوانید: در تاریکی چپ: حفاظت کمی برای دولت coronavirus frontliners)

“او یک frontliner. به جای تبعیض آمیز مراقبت های بهداشتی کارگران به نقطه commiting بی حد و حصر خشونت علیه آنها را ما به عنوان یک جامعه باید نشان دادن همبستگی با این افراد که خطر زندگی خود را به طوری که ادامه داد: خدمات پزشکی باقی مانده است اما” آن گفت:.

که فقط یکی از موارد تبعیض علیه پرستاران و پزشکان است.

در میان تماس برای پشتیبانی از پزشکی frontliners چند تا از این frontliners رو به جلو آمده اند برای به اشتراک گذاشتن موارد تبعیض علیه آنها – از بودن و دوری فروشگاه های محلی به اخراج از خانه های شبانه روزی. (بخوانید: Frontliners در یک اتصال: سلامت کارگران جریمه P5 000 backriding)

به عنوان پرسنل که در تعامل مستقیم با بیماران است که ممکن است مثبت با coronavirus پزشکان و پرستاران در معرض خطر بالاتری از ابتلا به ویروس خود را. این دلیلی است که بسیاری از گروه های تمرکز در ارائه بسیار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی برای frontliners. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im