پس از واکنش DOH مطالعه افزایش سلامت کارگران پرداخت

HEALTH WORKERS. Nurses from the Ospital ng Parañaque show their equipment including a quarantine tent.. Photo by Ben Nabong/Rappler

سلامت کارگران است. پرستاران از Ospital ng Parañaque خود را نشان می دهد تجهیزات از جمله قرنطینه چادر.. عکس از بن Nabong/Rappler

مانیل فیلیپین – پس از واکنش های خود را به پرداخت P500 یک روز به داوطلب کارکنان مراقبت های بهداشتی وزارت بهداشت (DOH) گفت: در روز شنبه, مارس 28 آن است که اکنون در حال مطالعه آن مکمل بودجه برای افزایش جبران.

“Ngayon پنگ nabigyan na po tayo ng مکمل بودجه ng Kongreso, یکدقیقه na پنگ inaayos ang paghahati ng پرا para mapaglaanan natin ang mga importanteng bagay tulad ng جبران para sa ating کارکنان مراقبت های بهداشتی” بهداشت گفت: معاون ماریا روساریو Vergeire.

(در حال حاضر که کنگره به ما داده است یک مکمل بودجه ما خواهد بود با مرتب سازی تخصیص بودجه ما به صندوق چیزهای مهم مانند غرامت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.)

DOH نام داوطلب برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از کافی نیروی انسانی, به عنوان آن را پیاده سازی هر 2 هفته سیاست فعلی آن نیروی انسانی است. کارکنان مراقبت های بهداشتی کار می کنند برای 2 هفته اما آنها را مجبور به قرار داده می شود در قرنطینه پس از آن نیز به مدت دو هفته ،

DOH گفت: آن را خواهد پرداخت داوطلبان P500 یک روز که درو توپخانه ضد هوایی از بودن بیش از حد پایین مقدار و نه متناسب با ریسک آنها مواجه شده است.

در حال حاضر روزانه حداقل دستمزد در مترو مانیل برای غیر بخش کشاورزی که شامل سلامت کارگران است P537.

“Humihingi rin po کامی ng tawad کونگ ang impresyon na naibigay ng P500 کمک هزینه روزانه ay ganito lamang ang halaga na ibinigay natin sa ating کارکنان مراقبت های بهداشتی. هندی po ito mas lalayo pa sa katotohanan,” Vergeire گفت.

(ما به دنبال بخشش خود را اگر تصور P500 کمک هزینه این است که این است که چگونه با کمی ما ارزش مراقبت از سلامت کارگر. است که در فاصله دورتری از حقیقت.)

Vergeire گفت P500 بوده است DOH استاندارد برای داوطلبان پس از گذشته شیوع است.

تاکنون 593 نفر امضا کرده اند تا به داوطلبان.

Vergeire گفت: بسیاری از DOH بودجه در حال حاضر در حال رفتن به خرید تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPEs.

رئیس جمهور رودریگو Duterte است امضا و به قانون Bayanihan به درمان به عنوان یک قانون است که اجازه او را به پس انداز از دیگر سازمان های اجرایی و استفاده از آن پول برای افزایش بودجه از خط مقدم سازمان.

این قانون همچنین اجازه دولت به جست و خیز عمومی biddings برای آن تدارکات. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de