پس از 101 سال در کسب و کار ارتش و نیروی دریایی و فروشگاه به طور دائم نزدیک

خانواده متعلق به ارتش و نیروی دریایی فروشگاه زنجیره ای بسته است پس از بیش از یک قرن در کسب و کار.

روز شنبه مدیر عامل شرکت و رئیس جمهور Jacqui کوهن اعلام کرد که بسته شدن از ارتش و نیروی دریایی را پنج غربی کانادا نقاط همراه با اخراج های دسته جمعی.

“پس از باور نکردنی 101 سال ما را ساخته اند این تصمیم دشوار را به طور دائم نزدیک ارتش و نیروی دریایی گفت:” کوهن.

این شرکت فروشگاه در ونکوور, وست مینستر جدید, Langley کلگری و ادمونتون.

ارتش و نیروی دریایی مدیر عامل و رئیس جمهور Jaqui کوهن تصویر آخرین مارس در فروشگاه سالانه فروش کفش روز شنبه اعلام کرد که زنجیره ای پنج فروشگاه نمی خواهد بازگشایی شده است. (اوان Mitsui/CBC)

کوهن نوه بنیانگذار سام کوهن گفت که این شرکت تا به حال بسته فروشگاه خود را به طور موقت گذاشته کارکنان در ماه مارس به دلیل COVID-19 اما آنها برنامه ریزی برای بازگشایی قبل از چالش های همه گیر ثابت غیر قابل عبور.

“ارتش و نیروی دریایی ایستاده بود کنار کانادایی برای این کشور, بالا و پایین, اما تاثیر اقتصادی این جهانی و همه گیر است که فراتر از هر چیزی ما را تجربه کرده اند” گفت: کوهن.

“من پر از قدردانی برای ما کارکنان و سال خود را از خدمات ما تامین کنندگان ما با آنها جعلی دهه روابط و البته مشتریان وفادار بودند که در قلب کسب و کار ما.”

مشتریان سیل یک ارتش و نیروی دریایی فروشگاه در یکی از آن بهار کفش فروش. (ارتش و نیروی دریایی)

گیر افتاد, تعجب

در ابتدا گفته بودند که گذاشته موقت 205 ارتش و کارکنان نیروی دریایی در حال حاضر به طور دائم شغل خود را از دست.

“آن گرفتار همه با تعجب. منظورم این است که ما تا به حال نه بیش از حد طولانی پیش تصویب توافق نامه و چیزهایی که به دنبال خوب است. بنابراین ما همه کمی شوکه شده و به عنوان شما می توانید تصور کنید که اعضای ما به همان اندازه به عنوان شوکه و نگران از خبر” گفت: Ryan Bruce یک نماینده مسیحی انجمن کار از کانادا, که نشان دهنده 83 کارگران در ونکوور و جدید وست مینستر مکان.

ارتش و نیروی دریایی گسترش به شرق دور به عنوان Regina, Saskatchewan. (ارتش و نیروی دریایی)

بروس می گوید: این اتحادیه در حال همکاری با این شرکت برای ایجاد نمایشگاه قطع بسته برای کارگران و برای کمک به آنها در پیدا کردن اشتغال در آینده.

کوهن می گوید: او را حمایت کارکنان در طول هفته پیش رو قبل از تبدیل توجه خود را به کار بشردوستانه.

پایان یک دوران

در 22 سال, سام کوهن آغاز فروش مازاد نظامی از یک فضای کوچک در 44 غرب Hastings Street در ونکوور که از آن به نام ارتش و نیروی دریایی متولد شد.

شناخته شده برای آن تخفیف کالا و کفش بهار, فروش, شرکت, عمل, فروشگاه های سراسر هشت جوامع در B. C., آلبرتا و ساسکاچوان در طول سال.

ساموئل ‘سام’ کوهن, بنیانگذار ارتش و نیروی دریایی افتتاح اولین فروشگاه خود را در ونکوور در سال 1919. (ارتش و نیروی دریایی)

Jacqui کوهن می گوید پدربزرگ خود فلسفه “خرید ارزان, فروش ارزان. تصویب معامله بر روی مشتری” یک شعار که از آن او هرگز منحرف.

با توجه به ونکوور میراث پایه ارتش و نیروی دریایی قدیمی ترین خرده فروش در Gastown محله است.

ساخته شده در سال 1889 و گرفته شده توسط ارتش و نیروی دریایی در سال 1948 ساختمان در 33 غرب خیابان قرطبه تعیین شده است به عنوان یک حفاظت میراث ملک شهر ونکوور.

در چشم انداز redeveloping اموال و یا فروش آن کوهن می گوید: “خیلی زود است اما قطعا از آن خواهد شد چیزی که به سود جامعه است.”

به ارتش و نیروی دریایی را رد پا دیده می شود از گوشه ای از غرب Hastings Street و Carrall خیابانی در ونکوور در سال 1966. (ارتش و نیروی دریایی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de