آفریقایی اقتصاد ضربه coronavirus همه گیر

ECONOMIC SLUMP. A woman arranges dried fish at the deserted fish market in Rufisque, Senegal, on April 9, 2020. Photo by Seyllou/AFP

رکود اقتصادی. یک زن به ترتیب ماهی خشک در خلوت بازار ماهی در Rufisque سنگال در 9 آوریل سال 2020 است. عکس Seyllou/AFP

ABIDJAN, ساحل عاج – جنوب صحرای آفریقا بوده است نه به عنوان به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان برخی دیگر از نقاط جهان اما اقتصاد کوبیده.

در اینجا نگاهی به مسائل اصلی.

طوفان کامل رکود اقتصادی

برای اولین بار در 25 سال در کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که در مورد رفتن به رکود اقتصادی با توجه به بانک جهانی تخمین می زند.

پس 2.4 درصد رشد در سال گذشته برآورد برای سال 2020 بین -2.1% و -5.1% به عنوان اقتصاد قرارداد.

این است که در بخشی از یک اثر حذفی از اقتصادی بازدید گرفته شده توسط Africa اصلی شرکای تجاری: چین و اتحادیه اروپا و ایالات متحده است.

اضافه کردن به که رکود در بازارهای کلیدی از مواد خام و گردشگری به عنوان اثر اقدامات برای محدود کردن جمعیت در خانه و شما باید کامل طوفان اقتصادی برای این قاره است.

بانک توسعه آفریقا باقی مانده است کمتر بدبین اما هنوز هم می بیند سقوط به رکود اقتصادی از بین -0.7% و -2.8%.

ده ها میلیون شغل در خطر

اتحادیه آفریقا تخمین می زند که حدود 20 میلیون شغل رسمی و غیر رسمی بخش در معرض خطر هستند.

سازمان ملل متحد قرار می دهد و این رقم بسیار بالاتر تا 50 میلیون.

انتقال پول از خارج از کشور رها

نرخ بالای بیکاری و رکود اقتصادی نیز ضربه کارگران مهاجر در خارج از کشور و در نتیجه خود را نقل و انتقال پول به خانه که اغلب یک بخش حیاتی از اقتصاد است.

این نقل و انتقالات مالی در سال 2018 به نمایندگی از 5.5 درصد به بلومفیلد تحلیلگران سرمایه گذاری.

این رقم برای سنگال 10 ٪ بود.

این نقد و انتقالات انتظار می رود به طور قابل توجهی بیش از نیمی از جمعیت جهان را در برخی از نوع مستند.

قیمت مواد اولیه کاهش مییابد

کشورهای جنوب صحرای آفریقا دو تا از بزرگترین اقتصاد آفریقای جنوبی و نیجریه می رویم برای رکود عمیق, با توجه به, بانک جهانی, به عنوان تقاضا قطره از کشورهای توسعه یافته برای مواد خام از جمله نفت و فلزات گرانبها.

همان می رود برای آنگولا آفریقا و دومین صادر کننده نفت.

قیمت نفت کاهش یافته است به $20 و 30 دلار در هر بشکه نزدیک شدن هزینه تولید در نیجریه. (بخوانید: نیجریه به دنبال میلیاردها دلار از وام دهندگان بیش ویروس)

حتی طلا سنتی پناهگاه امن برای سرمایه گذاران سیستم ایمنی بدن است. کاهش در حمل و نقل هوایی و بسته شدن برخی از پالایشگاه های محدود کردن صادرات طلا با توجه به بلومفیلد سرمایه گذاری.

و پنبه در بازار به شدت پایین یک موضوع برجسته در جمعه 10 آوریل توسط رئیس جمهور ابراهیم Boubacar Keïta از مالی که در آن حدود یک چهارم از نیروی کار است که مربوط به این بخش است.

گردشگری و ترافیک هوایی پایین

کشورهای جنوب صحرای آفریقا را مهم بخش گردشگری است که عملا وجود ندارد در جریان ممنوعیت سفر.

آفریقای جنوبی بزرگترین قرعه کشی در این قاره برای تعطیلات سازان شده و منفی نهفته است و راه را برای ادامه هشدار داد وزیر گردشگری Hlengiwe Nhlabathi. در مجموع 1.5 میلیون شغل در معرض خطر هستند.

بحران در این بخش را گسترده تر پیامدهای مؤثر “کشاورزی و شیلات, بانک, بیمه, حمل و نقل, فرهنگ و سرگرمی,” او اضافه شده است.

“ما همه چیز متوقف به دلیل وجود دارد هیچ مشتریان. ما تا به حال اجازه دهید به دو سوم از کارکنان ما رفتن که 20 نفر گفت: Sidiki Dramane Konate اجرا می شود که لو Bambou هتل در بورکینا فاسو.

آفریقایی, انجمن شرکت های هواپیمایی هشدار می دهد که با 95 درصد از پروازهای مبتنی حمل می شوند در معرض خطر تاشو بدون کمک های مالی.

قهوه و کاکائو بازارهای تهدید

در اتیوپی در آفریقا و بزرگترین تولید کننده قهوه صادرکنندگان در حال حاضر در حال تجربه یک “ویرانگر شوک” با توجه به Gizat Worku از کشور صادرکنندگان قهوه.

کسب و کار از اصلی ترین واردکنندگان در اروپا و آمریکا به حالت تعلیق درآمده است.

قهوه به ارمغان می آورد در 5 درصد از تولیدات ناخالص کشور را به طور مستقیم و استخدام 25 میلیون نفر از جمعیت 110 میلیون.

در کوتاه مدت بحران بعید است که تأثیر عمده ای در بازار کاکائو با توجه به میشل Arrion رئیس سازمان بین المللی کاکائو دلیل اصلی واردکنندگان باید حدود 1.8 میلیون تن از سهام برابر با 4 یا 5 ماه تولید.

اما “وجود دارد یک ترس واقعی در میان کشاورزان دراز مدت افت قیمت ها گفت:” موسی Kone رئیس اتحادیه تولید کنندگان در ساحل عاج است که به تولید 40 درصد از بازار جهانی در “قهوه طلا” و استخدام تا 6 میلیون نفر است.

ناشی از بحران

چند کشورهای آفریقایی اعلام کرده اند اقتصادی و اجتماعی حمایت از برنامه های. (بخوانید: بانک توسعه آفریقا ایجاد $10 میلیارد دلار از صندوق برای ویروس کمک)

اما با کمتر از 20 درصد از جمعیت به طور رسمی شاغل با امنیت اجتماعی سیستم وجود ندارد در بخش غیررسمی و با خزانه ملی در یک کشور فقیر قبل از حتی قبل از بحران کنونی “این وضعیت به خصوص برای آفریقا” با توجه به Finactu حسابداری شرکت که در عمل در 30 کشور آفریقایی.

آن را نوعی از “طرح مارشال” از جامعه بین المللی و قابل توجهی بدهی به آفریقا بازگشت گفت: نیجر رئیس جمهور Mahamadou Issoufou. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de