MILITARY CHIEF. Armed Forces of the Philippines chief of staff General Felimon Santos Jr sent the Chinese ambassador a letter asking help to obtain off-label drugs to treat COVID-19.

فرمانده نظامی. نیروهای مسلح فیلیپین رئیس ستاد کل Felimon سانتوس جونیور فرستاده چینی سفیر یک نامه درخواست کمک برای به دست آوردن خارج از برچسب مواد مخدر برای درمان COVID-19.

مانیل فیلیپین – رئیس نیروهای مسلح فیلیپین (AFP), General Felimon سانتوس جونیور, بستری درخواست سفیر چین در مانیل برای کمک به تهیه کردن برچسب مواد مخدر مورد استفاده در درمان علائم COVID-19. اما او گفت که او “به یاد می آورد” درخواست خود را زمانی که او متوجه این دارو تایید شده است برای coronavirus بیماران.

سانتوس گرفته بود مواد مخدر خود را زمانی که او قرارداد COVID-19.

این چیزی است که سانتوس گفت Rappler در شب دوشنبه, مارس 27 بعد از ABS-CBN توییتی عکس نامه ای به او نوشت: به سفیر ایران در فیلیپین هوانگ Xilian. فرمانده نظامی نیست انکار نامه اصالت.

Rappler به دست آمده مشابه عکس نامه از یک منبع; آن خرس بدون تاریخ.

در این نامه سانتوس درخواست ایران را “کمک در تهیه 5 جعبه از Carrimycin قرص که در دسترس است تنها در چین است.”

“من باور دارم که گفت: پزشکی کمک در بهبودی از بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) عفونت و من قصد دارم به گفت: مواد مخدر به دوستان نزدیک من که خود نیز آلوده شده است” سانتوس نوشت.

سانتوس آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در مارس 27 ماند و در قرنطینه در محل اقامت خود را در اردوگاه Agunaldo های AFP کلی ستاد در شهرستان کزون. او گفت که او نمی باید علائم.

او دوباره تست شده و نتایج که آمد در مارس 5 منفی بودند و به خبرگزاری فرانسه بیانیه ای صادر کرد که سانتوس به حال بهبود از این بیماری است.

“با ترخیص از پزشکان من در زمان Carrimycin قرص به من داده توسط یک چینی با یک دوز از دو قرص به مدت 6 روز” سانتوس نوشت: Huang.

سانتوس را انکار کند ارسال “شخصی” نامه اما او گفت Rappler او “به یاد می آورد” آن زمانی که او آموخته است که Carrimycin تایید شده است برای استفاده برای درمان COVID-19.

“ممکن است nagbigay کسی kaibigan. Malaman lang کونگ موجود na sa بازار است. شخصی نامه lang ‘یان پرو na-به یاد بیاورید ko ‘یان در wala, pa پلا تصویب” سانتوس گفت.

(یک دوست به من داد [قرص]. فقط می خواستم به می دانم که اگر آن را در دسترس در بازار است. که باید شخصی اما من به یاد می آورد که به عنوان وجود دارد بدون تصویب و در عین حال [دارو].)

“پرو meron na daw نق نقو اعمال می شود (اما کسی که در حال حاضر استفاده از [برای تصویب])” اضافه شده سانتوس که دوباره اصرار, “شخصی سانا ‘yan (که شده است باید شخصی).”

این نامه در عکس اما با مته سوراخ سانتوس’ سربرگ به عنوان AFP رئیس ستاد.

Rappler روشن با سانتوس که آیا او هنوز هم با ارسال نامه ای به سفیر جمهوری مردم چین. “منفی na” او پاسخ داد.

“قصد من این است که بدانید اگر آن است که واقعا استفاده می شود در چین و برای کمک به دیگران” فرمانده نظامی اضافه شده است.

با وجود چین را آشکار تلاش برای کمک به فیلیپین’ پاسخ به coronavirus همه گیر با کمک از لوازم پزشکی و تجهیزات آن است ادامه داد: اقداماتی که ادعا کنترل و تسلط بر غرب فیلیپین دریا.

آن را به تازگی افتتاح تحقیقات جدید ایستگاه در صخره های آن اصلاح شده و تبدیل به پایگاه های نظامی و ایجاد شده جدید سیاسی منطقه این ادعا تمام جزایر اسپراتلی از جمله فیلیپین’ کلیان گروه جزیره (KIG) به عنوان بخشی از آن در استان هاینان.

در فوریه 17, یک کشتی جنگی چینی هدفمند فیلیپین دریایی کشتی BRP Conrado صدای تند و تیز آن را به عنوان در حال گشت زنی در KIG منطقه در نزدیکی Palawan.

وزارت امور خارجه در آوریل 22 تسلیم دیپلماتیک تظاهرات با سفارت چین در مانیل بیش از پکن نامگذاری KIG به عنوان بخشی از Hainan و حادثه مربوط به BRP Conrado صدای تند و تیز.

علاوه بر این چین همواره تضعیف فیلیپین’ مستقل حقوق بشر در غرب فیلیپین دریا هجوم نقطه عطفی جولای 2016 حکم بین المللی داوری که در تأیید فیلیپین موقعیت و افشا و خنثی چین جارو “9-داش خط” ادعای مالکیت بیش از تقریبا تمام آبراه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de