افغانستان لحیم کاری با ” کرالا دست می میرد در انفجار بمب

کوچی: هنگامی که عمده عبدالرحیم یک سرباز در ارتش افغانستان درگذشت, در انفجار بمب در کابل در فوریه 19, اشک ریختن برای او در دور Ernakulam منطقه کرالا.

عمده دریافت کرده بود یک عمل جراحی پیوند دست از Eloor بومی T G یوسف در 2015 و دومی خانواده رشد کرده بود متصل به افغانستان سرباز.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، عبدالرحیم یک بمب اختیار متخصص از دست داده بود دست خود را در یک انفجار در سال 2012. برای سه سال پس از آن او تلاش می کرد با خود نقص. سپس هنگامی که 54 ساله جوزف گذشت در یک تصادف جاده, تصمیم بر آن شد به دست های خود را به افغانستان عمده.

این روش پیوند با موفقیت انجام شده توسط یک تیم از پزشکان به رهبری دکتر Subrahmania Iyer در آمریتا موسسه علوم پزشکی در Kochi.

پس از کاشت و شامپو طلسم, فیزیوتراپی, عبدالرحیم می تواند دوباره یک بخش قابل توجهی از دست او’ توابع. او دوباره به ارتش بازگشت و برای خنثی کردن بمب های خود را در کشور جنگ زده.

در قدردانی عمده عبدالرحیم خواهد بازدید کوچی هر سال به دیدار یوسف ،

“ما شوکه شده بودند به شنیدن از وفات عمده عبدالرحیم. هر چند یوسف چپ ما یک بخشی از او زندگی می کردند. عبدالرحیم یک زندگی یادبود برای ما. هر زمان که او آمد به آمریتا موسسه برای مشاوره ما استفاده می شود به دیدار او”
یوسف و همسر Francisca به نقل از به نقل از Mathrubhoomi روزانه.

عمده عبدالرحیم زده یک دوستی خوب با سلف خود را در یک راه از زبان: اول شخص به یک موفقیت دست کاشت در آمریتا موسسه علوم پزشکی. T R مانو شد, یک دوست نزدیک افغانستان سرباز نگه داشته و به طور منظم در تماس باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im