مانیل فیلیپین – فقط به عنوان COVID-19 گسترش تصاعدی در سراسر کشور تا اثرات آن در جامعه فیلیپین.

در چند هفته گذشته ما دیده ایم این ویروس را تحت تاثیر قرار کشور – از بهداشت عمومی و اقتصاد به شخصی ما نگرانی و احساسات ما در مورد ایمنی. در حالی که دولت شده است و تلاش برای رسیدگی به این مسائل به روش های مختلف – حکم به طور مداوم در حال تغییر و تصویب روزانه – این مقاله, اما نمی خواهد در مورد چگونه ما به عنوان یک کشور شده اند مدیریت اثرات COVID-19. به جای آن ما خواهد بود صحبت کردن در مورد چگونه همه این است که در نظر گرفتن تلفات در ما شهروندان است.

من را دریافت نمی اشتباه است; به طور سیستماتیک نزدیک شدن به این بحران است که قطعا مورد نیاز است. اما آن است که بسیار مهم است که ما هرگز در مورد فراموش کردن فردی – شما و من و هر کس دیگری – به عنوان انسان است. یکی از راه های که در آن ما می توانیم این کار را انجام? تمرین همدلی است.

با توجه به fashion uk و Konstantikaki در مجله مقاله “همدلی و هوش هیجانی: آنچه در آن است واقعا در مورد?”, همدلی می تواند تعریف شده به عنوان ظرفیت یک فرد “برای به اشتراک گذاشتن و درک دیگری را دولت از ذهن و یا احساسات است.” در این زمان از ترس و ابهام نیاز به زنده ماندن ممکن است مقدم بر دیگر چیزهایی که ما ممکن است احساس تفکر و تجربه.

احساس ترس و اضطراب ممکن است شروع به سطح ، (توجه داشته باشید: همه این واکنش ها طبیعی است و شما می توانید از این مقاله برای راهنمایی در مورد چگونه برای مدیریت اضطراب و حفظ آرامش حتی با همه چیز اتفاق می افتد امروز.)

اما با وجود ترس و اضطراب و نیاز به زنده ماندن در حال واکنش طبیعی آنها همچنین می توانند ما را کمتر همدلانه نسبت به دیگران است. در طول این زمان اجازه دهید سعی کنید به گذشته خودمان و نسبت به رفاه دیگران با تمرین همدلی در میان این بحران است.

افزایش خود آگاهی (قبل از اینکه شما صدای جیر جیر)

برای بسیاری از مردم, مسئولیت, مانند محل کار و مدرسه باید عملیات خود را متوقف. این می تواند یک زمان بسیار عالی برای نگاه چگونه COVID-19 مؤثر است دیگران متفاوت از آن است که چگونه موثر بر ما.

ما در یک استراحت از کار است اما هنوز در حال پرداخت می شود ؟ باید کلاس های معلق شده است به ما زمان را به نیروی تازه یافتن? وجود دارد مواد غذایی در فریزر به آخرین ما تا زمانی که ما می تواند به مواد غذایی ،

پرسیدن این سوال از خودمان می تواند کمک به قرار دادن همه چیز به چشم انداز. برای برخی از مردم کل COVID-19 وضعیت ممکن است صرفا یک ناراحتی برای دیگران می تواند به این معنا نیست که نیاز به دسترسی به نیازهای اساسی.

در هنگام پرسیدن این سوالات ممکن است شروع به ایجاد حس که چرا برخی از شهروندان ما پیدا کردن آن دشوار است برای تنها ماندن در خانه در طول بحران — آنها ممکن است مجبور به انتخاب بیش از حد. در دوران این حساس بودن به چگونه این ویروس ممکن است بر مردم در سطوح مختلف است یکی دیگر از راه های که ما می توانیم ابراز همدلی است.

وحشت نکنید خرید

ترس و عدم اطمینان از کل COVID-19 اوضاع در این کشور منجر شده در حساب از وحشت خرید. در هسته وحشت خرید نیاز به زنده ماندن و ترس است که منابع ممکن است نه گذشته. ملی اظهارداشت: در حال حاضر موظف است که خدمات ضروری مانند مواد غذایی و داروخانه ها ادامه خواهد داد و به عملیاتی برای هم بودن; بنابراین ساخت آن را غیر ضروری به ذخیره کردن منابع.

اثر مستقیم از وحشت خرید است که افرادی که ممکن است کمتر دسترسی به موسسات (به دلایلی مانند داشتن یک اتومبیل به مسافرت در حالی که ممنوعیت وجود دارد و در حمل و نقل عمومی) قرار داده شده در یک موقعیت محروم. تنها با خرید آنچه لازم است دیگران داده می شود فرصت را به خرید محصولات است که آنها ممکن است نیاز به بیش از حد. ما می توانیم تمرین همدلی تنها با خرید چیزی که ما نیاز داریم.

پیدا کردن راه هایی برای کمک به

تمرین همدلی لزوما مجبور به توقف در درک افراد دیگر شرایط است. در واقع می توان آن را تکمیل و در واقع رسیدن!

اگر شما بوده ام آنلاین در چند روز گذشته شما ممکن است تصادفا پست در رسانه های اجتماعی که نشان داده اند موسسات مانند رستوران ها و افراد ارسال لوازم به کسانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس. برای کسانی از ما که قصد حمایت از مردان و زنان مبارزه با شیوع ما می توانیم انجام این کار از طریق وسایل زیر:

  • فیلیپین عمومی بیمارستان: تماس با دکتر میا Tabunar در (02) 8554 8400 loc 2004
  • این کایا Natin! جنبش در هماهنگی با OVP: bit.ly/forCOVID19frontliners
  • فیلیپین صلیب سرخ: تماس Shervi مای R. a. j. dean در (02) 8790 2300

(بخوانید: فهرست: چگونه برای کمک به بهداشت و درمان کارگران مقابل آستر در طول coronavirus همه گیر)

کمک می تواند در اشکال مختلف آمده است بیش از حد! ممکن است افراد در جوامع ما که در حال حاضر ممکن است تحت فشار با توجه به کل COVID-19 وضعیت. ما ممکن است یک همسایه که در تلاش است از لحاظ مالی به دلیل “بدون پرداخت هیچ کار” طرح. ممکن است کارگران و نیروهای امنیتی که در پست های خود را زیرا آنها می توانند دیگر سفر درون جامعه است. گسترش دست به این افراد در قالب حمایت اجتماعی, مواد غذایی و یا سایر ضروریات است یکی دیگر از راه های ما می تواند همدلانه!

مزایای همدلی

تمرین همدلی بیش از گسترش چشم انداز ما آن را نیز به ما می دهد یک حس ارتباط با کسانی که در اطراف ما.

در یک زمان گرفتار اضطراب و ترس و عدم اطمینان در یک حس مشترک انسانیت و محبت و درک میان ما در فیلیپین چیزی است که ما به نظر می رسد نیاز مبرم. – Rappler.com

JR یک تمرین روانشناس و مدیر برای مدیریت کارکنان و توسعه در خاکستری مسائل روانشناختی و مشاوره, Inc. بسیاری از موارد شامل افسردگی و اضطراب خود آسیب تعدیل مشکلات شغلی و مسائل مربوط به. او همچنین مدرس گروه روانشناسی از Ateneo de Manila University, جایی که او در حال حاضر در حال گرفتن دکترای خود را در روانشناسی است. زمانی که او ندارد ‘psychologizing’ و آموزش او را دوست دارد به صرف زمان خود بوکس و ساخت موسیقی با گروه Ars.

ادامه مطلب فشار داستان:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im