بازیگر Rishi Kapoor می میرد در 67 پس از یک نبرد طولانی با سرطان

بازیگر کهنه Rishi Kapoor گذشت روز پنج شنبه در بیمارستانی در بمبئی گفت: برادر خود را Randhir کاپور.

بیشتر بخوانید در: https://www.deccanherald.com/entertainment/veteran-actor-rishi-kapoor-passes-away-at-67-831700.html

بمبئی:

Rishi Kapoor, عاشقانه ستاره از بسیاری از فیلم بالیوود بود که مبتلا به سرطان خون در سال 2018 درگذشت در بیمارستان بمبئی روز پنجشنبه برادرش Randhir کاپور گفت. او 67.

Rishi های نسل سوم بازیگر معروف کاپور سلسله جان سالم به در با همسر خود Neetu کاپور بازیگر پسر رانبیر و دختر Ridhima.

“او است نه بیشتر. او در گذشت” Randhir گفت PTI.

Rishi گرفته شده H N تکیه بیمارستان توسط خانواده اش در روز چهارشنبه.

مرگ می آید یک روز پس از پس از او “D-Day” شرکت ستاره Irrfan Khan, گذشت, همچنین از سرطان است. سه ماه پیش این بیماری ادعا کرد که خواهر خود را Ritu Nanda.

آمیتا باچان تایید این خبر از Rishi کاپور مرگ در توییتر.

“عزیز ما Rishi Kapoor گذشت مسالمت آمیز در 8:45am می باشد IST در بیمارستان امروز پس از دو سال مبارزه با سرطان خون. پزشکان و کادر پزشکی در بیمارستان گفت که او نگه داشته و آنها را سرگرم به گذشته است.

“او باقی مانده خوشگذران و مصمم به زندگی را به کمال حق را از طریق دو سال از درمان در سراسر دو قاره است. خانواده و دوستان و مواد غذایی و فیلم های باقی مانده تمرکز خود را و هر کس که او را ملاقات نمود در این زمان بود شگفت زده در چگونه او اجازه نداد که بیماری خود را بهتر از او,” خانواده در بیانیه ای گفت.

Rishi بازگشت به هند در ماه سپتامبر گذشته پس از تحت درمان برای سرطان خود را در ایالات متحده برای تقریبا یک سال.

در ماه فوریه او در بیمارستان بستری و دو بار.

او برای اولین بار بستری در بیمارستان در دهلی نو که در آن او از حضور یک خانواده تابع. در آن زمان او گفت که او مبتلا به “عفونت”.

پس از بازگشت به بمبئی او دوباره بستری در بیمارستان با تب ویروسی. او مرخص شد به زودی پس از.

Rishi ساخته شده خود را در صفحه اول ظاهر به عنوان یک کودک هنرمند پدر و پسر راج کاپور در فیلم “شری 420” که در آن او به نظر می رسد در آهنگ “Pyaar هوآ ekraar هوآ”. این بود که به دنبال “Mera Naam Joker”. اما آن را در سال 1973 با فیلم “بابی” دوباره به کارگردانی پدرش که او اولین بازی خود را به عنوان یک قهرمان رمانتیک. او ادامه داد: به عنوان یک مورد علاقه قهرمان رمانتیک برای تقریبا سه دهه است.

خود قابل توجه فیلم به عنوان یک قهرمان رمانتیک هستند “Laila Majnu”, “Rafoo Chakkar”, “Karz”, “Chandni”, “Heena” و “Saagar”.

او اما بیشتر افتخار نوبت دوم به عنوان یک بازیگر است که او را بیشتر رضایت بخش است. خود قابل توجه فیلم به عنوان یک شخصیت هنرمند هستند “Do Dooni Chaar” با همسر, Neetu, “Agnipath” و “Kapoor & Sons”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de