ابوظبی قرض 7 میلیارد دلار به عنوان قیمت نفت پایین نیش

ABU DHABI. The seafront promenade in the Emirati capital Abu Dhabi with the Abu Dhabi National Oil Company office complex (C) in the foreground on May 29, 2019. File photo by Karim Sahib/AFP

ابوظبی. ساحل تفرجگاه در امارات سرمایه ابوظبی با ابوظبی شرکت ملی نفت دفتر پیچیده (C) در پیش زمینه در مه 29, 2019. فایل عکس توسط Karim صاحب/AFP

ABU DHABI, United Arab Emirates – امارات از ابوظبی گفت: پنج شنبه, مارس 19 آن فروخته شده بود و 7 میلیارد دلار از اوراق قرضه در 3rd, عمده فروش این هفته با خلیج فارس حکمرانان به دنبال مقابله با فازها و کاهش قیمت نفت است.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی در هفته گذشته مطرح شده 7 میلیارد دلار در اوراق قرضه فروش, در حالی که گاز غنی از قطر به فروش اوراق قرضه به ارزش 10 میلیارد دلار در دو هفته پیش.

ابوظبی که بزرگترین ثروت صندوق در شورای همکاری خلیج فارس (GCC) گفت که از آن ارائه شد oversubscribed بیش از 6 بار.

معامله شامل 3 تراشه ها جای دادند – a $2 میلیارد دلار 5-سال tranche a $2 میلیارد سال 10 بخش و 3 tranche از 3 میلیارد دلار بلوغ پس از 30 سال – ابوظبی وزارت امور مالی در بیانیه ای گفت.

ثروتمندترین 7 sheikhdoms است که امارات متحده عربی, ابوظبی نشسته بر بخش عمده ای از فدراسیون ثروت نفت.

عربستان سعودی وزارت مالیه گفت: طرح بین المللی اوراق قرضه صدور جذب مناقصه به ارزش $54 میلیارد دلار بیش از 7 برابر ارزش خود را ارائه.

سخنگوی وزارت مالیه گفت: خود فروش بود oversubscribed بیش از 4 بار.

این دولت کویت فرستاده است قانون به مجلس به دنبال قرض گرفتن 65 میلیارد دلار در طول 10 سال آینده.

6 شورای همکاری خلیج فارس و کشورهای عضو آن نیز شامل بحرین و عمان به شدت بستگی به درآمد نفتی برای بین 65 ٪ و 90 ٪ از درآمد.

جهانی قیمت نفت باید کاهش یافت در این سال با توجه به جمعیت مستندات برای ممانعت از گسترش coronavirus و جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه است.

توافق با اوپک و متحدان آن از جمله روسیه برای کاهش تولید توسط یک رکورد 9.7 میلیون بشکه در روز در هفته گذشته موفق به احیای قیمت.

با توجه به صندوق بین المللی پول به اقتصادهای ترکیبی از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس پیش بینی می شود به کوچک 2.7% این سال است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de