دهلی نو: سوار بر توسعه آن در دستور کار, Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party (AAP) بود در روز سه شنبه برای یک پیروزی قاطع در دهلی مجمع انتخابات برای حفظ قدرت برای یک دوره سوم.

AAP بود پیشرو در 62 از 70 کرسی و بی جی پی در 8 ترک کنگره عملا نابود در یک شهر آن را به حال حکومت برای سه دوره متوالی تحت شیلا Dikshit.

Kejriwal خود بود پیشرو در دهلی نو حوزه بیش از 6,300 آرا در حالی که معاون او Manish Sisodia شد 754 رای پشت BJP را Ravinder Singh Negi در Patparganj.

Kejriwal است که انتظار می رود به آدرس حزب کارگران و رسانه ها بعد در روز. حزب کارگران در یک جشن حالت.

“ما شده اند گفت: از همان ابتدا که پای صندوق های رای خواهد بود جنگیدند و بر اساس کار انجام شده توسط ما… شما صبر کنید و به تماشای ما ثبت نام یک پیروزی” AAP سخنگوی سانجی سینگ به خبرنگاران گفت:.

“ما امیدواریم که ما می مانند اکثریت روشن است که پیام می رود که انجام سیاست هندو و مسلمان دیگر کار نخواهد” گفت: AAP داوطلب Fareen خان در حزب ،

AAP ستاد بودند تزئین شده با رنگ های آبی و سفید بالن و cutouts از Kejriwal قرار داده شد در بخش های مختلف ،

اما Kejriwal خواسته حزب داوطلبان به انفجار ترقه در جشن برای جلوگیری از آلودگی هوا. کاهش آلودگی هوا یکی از اصلی ترین وعده های ساخته شده توسط AAP در آن مانیفست و “تضمین کارت”.

AAP داوطلبان گفت: آنها را رعایت Kejriwal را رهنمود. آنها شیاردار به حزب سرود ‘Lage Raho Kejriwal’ در آغوش گرفت و هر یک از دیگر.

آنها گفتند: آماده سازی دیگر از جمله سفارش شیرینی و namkeens و حتی “باند باجا” بودند که در جریان در حزب ITO ستاد.

در Okhla حوزه کانون تظاهرات علیه دولت اتحاد جدید, تابعیت, قانون وقت AAP MLA Amanatullah خان رهبری برای پیروزی با رهبری 28,501 رای مخالف خود را BJP رقیب.

شاهین باغ محل برگزاری طولانی اعتراض به تابعیت متمم قانون (کا) می افتد در Okhla. کمتر از 2 متر دور از شاهین باغ, دانشجویان جامع Millia اسلامی و مردم محل شده اند برگزاری تظاهرات در جاده های خارج از دانشگاه.

در Seelampur که شاهد خشونت در طول یک ضد کا اعتراض را دیدم, Aam Aadmi Party, نامزد, Abdul Rehman پیشرو خود را BJP رقیب Kaushal Kumar Mishra توسط بیش از 21,000 رای.

BJP را در دهلی واحد رئیس Manoj Tiwari خواسته خود را طرفداران حزب نه به از دست دادن امید است. “وجود دارد 27 کرسی که در آن تفاوت آرا بین 700 تا 1000,” Tiwari به خبرنگاران گفت:.

نگاه به آینده او گفت که او آماده را در مسئولیت های که در انتخابات خواهد آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im