دهلی نو: نزدیک به 24 ساعت پس از رای گیری به پایان رسید در دهلی نو, مجمع, انتخابات, کمیسیون انتخابات روز یکشنبه اعلام کرد که نهایی رای دهندگان بود 62.59 درصد و پنج درصد کمتر از در سال 2015.

آن گفت: داده های تلفیقی در زمان آن را به عنوان تا به حال برای اطمینان از دقت و صحت.

پس از انتخابات به 70-عضو دهلی مجمع برگزار شد در روز شنبه نظرسنجی گفته اند مشارکت 61.46 درصد موضوع را به تجدید نظر.

با هیچ کلمه نهایی از کمیسیون انتخابات تا 4 بعد از ظهر روز شنبه, Aam Aadmi Paety (AAP) رئیس و وزیر Arvind Kejriwal به توییتر گرفت و گفت این کاملا تکان دهنده” که این نظرسنجی پنل نمی شد آینده با نهایی رای گیری آمار و ارقام.

“چه EC انجام می دهند ؟ چرا آنها نه انتشار نظرسنجی مشارکت ارقام چند ساعت پس از رای گیری در?” Kejriwal توییتی.

این رقم از 62.59 درصد شد و در نهایت در یک کنفرانس مطبوعاتی در 7.15 pm توسط رئیس افسر انتخاباتی رانبیر سینگ.

دهلی ثبت رای دهندگان از 67.47 درصد در سال 2015.

سینگ گفت: بازگشت افسران در زمان مراقبت برای اطمینان از صحت و درستی اطلاعات. “آنها نمی خواهید به حدس و گمان و می خواستم به آمار و ارقام دقیق…. پس از بازگشت افسران مشغول به کار در سراسر شب به بررسی داده های به اطمینان حاصل شود آن را دقیق است,” او گفت:.

او گفت: وجود بیش از 13,700 مراکز رای گیری در سرمایه های ملی و آنها تا به حال برای اضافه کردن داده ها از هر یک از ایستگاه و اطمینان حاصل شود که هر رای به خود اختصاص داده است.

بالاترین رای گیری از 71.6 درصد گزارش شده از Ballimaran حوزه, در حالی که کمترین مشارکت مردم در دهلی نو اردوگاه در 45.4 درصد است.

Okhla ثبت 58.84 درصد رای دادن. شاهین باغ و جامع نگر که در آن تظاهرات در برابر اصلاح قانون شهروندی در حال رفتن به سقوط در این حوزه.

Seelampur ثبت حضور 71.2 درصد است.

خروج حالی روز شنبه پیش بینی یک پیروزی آسان برای AAP در برابر بی جی پی و کنگره است.

Aam Aadmi Party گفت: تاخیر در اعلام نهایی رای گیری ارقام مشکوک بود و پرسید: اگر نظرسنجی پنل منتظر بود برای بی جی پی را با سر اشاره کردن.

“BJP رهبران دادن رای دهندگان آمار و ارقام و از سوی دیگر کمیسیون مستقل انتخابات شده است قادر به نهایی رای گیری درصد 24 ساعت پس از رای گیری رو بیش از” Kejriwal معاون Manish Sisodia خواسته

AAP رهبر سانجی سینگ اتهام “چیزی است که پخت و پز” و “یک بازی است که بازی مخفیانه”.

“این شاید اولین بار در 70 سال تاریخ کشور است که کمیسیون انتخابات آماده است تا به انتشار رقم نهایی از رای دهندگان. کل کشور و دهلی نو شده اند در انتظار برای رای گیری درصد از دیروز” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im