یک سال پس از تعقیب و نوجوانان, قتل مشکوک برخی در منیتوبا شهر هستند برای همیشه لطفا برای تغییر

این یک دید غیر معمول: یک پارس سگ پلیس در شمال مانیتوبا را از راه دور برس متراکم و به شدت مسلح تاکتیکی افسران در استتار به عنوان یک هواپیمای بدون سرنشین پرواز سربار. افسران آویخته شد در سر خالص مش برای حفظ هزاران swarming اشکالات دور.

این صحنه که یک سال پیش در این هفته در نزدیکی Gillam مرد., خواهد علامت شروع یک کشور شکار برای کانادا دو most wanted men — B. C. نوجوانان Bryer Schmegelsky, 18 و Kam McLeod, 19.

RCMP می گویند این نوجوان که برای اولین بار گزارش شده به عنوان از دست رفته به قتل Chynna Deese آمریکایی او, استرالیایی, دوست پسر, Lucas فاولر و دانشگاه بریتیش کلمبیا بتنی مدرس لئونارد Dyck قبل از رفتن در اجرا — راه اندازی آنچه که ممکن است بزرگترین تعقیب جنایتکاران در تاریخ کانادا.

صدها نفر از افسران RCMP مشغول به کار در این مورد در منیتوبا و B. C., the FBI و استرالیا پلیس درگیر شدند و هواپیماهای نظامی آورده بودند.

Gillam که دارای یک فرودگاه در خدمت به عنوان پایه ای برای RCMP در جستجو. از آن جایی که Mounties’ جدا شدن واقع شده است و که در آن بسیاری از افسران خواب. اما بسیاری از زمین جستجو در زمان و مکان دور از شهر و در مناطق نزدیک به فاکس لک کری ملت است.

شهردار Dwayne فورمن گفت: برای شهر خود واقع در حدود 1000 کیلومتر در شمال وینیپگ رفته به یک حس عادی اما “وجود دارد تعداد کمی از مردم هستند که هنوز هم تاثیر منفی می گذارد و همیشه متاثر از این است.”

اجساد گردشگران Chynna Deese و لوکاس فاولر چپ داشت و از نزدیک Liard چشمه های آب گرم, B. C., در ژوئیه 15. استاد دانشگاه لئونارد Dyck, راست, مرده پیدا شد و چهار روز بعد در نزدیکی Dease Lake, B. C. (جدید پلیس ولز جنوبی; دانشگاه بریتیش کلمبیا)

حتی پس از تشییع بدن داشت در ماه اوت گذشته کمتر از یک ساعت رانندگی از شهر گفت: برخی در جامعه شد و هنوز هم می ترسم. به عنوان مثال او با اشاره به یک پدر که هرگز خواب به غیر از همسر خود را برای 20 سال است. اما پس از آن که تعقیب جنایتکاران شروع و نظامی نامیده می شد در او شروع به خواب در اتاق نشیمن با یک تفنگ.

فورمن گفت: زمانی که او صحبت می کرد به مرد در حدود شش ماه پس از مصیبت او هنوز در اتاق نشیمن.

“بدیهی است که آن را هنوز هم در ذهن خود و او هنوز هم تحت protection mode.”

داستان گریبانگیر جهان

کشف فراریان بدن همراه نلسون رودخانه در نزدیکی فاکس لک کری ملت ارائه یک احساس آرامش برای ساکنان که تا به حال شده است به دنبال بیش از شانه های خود را برای هفته ها.

آن را آرام کانادایی که فکر آنها خال خال در دیگر استان ها مشخص شده و برای پایان دادن به یک داستان است که گریبانگیر جهان است.

“من فکر می کنم این امر بوده ام و کاملا متفاوت سناریو اگر آنها هرگز در بر داشت. آنها را در بر داشت من فکر می کنم قرار دادن تعداد زیادی از ذهن مردم در سهولت امیدوارم که این یک بار-در-یک-عمر وضعیت رخ داده است که تا اینجا تعقیب جنایتکاران در سراسر جهان به پایان رسید با بسته شدن” فورمن گفت.

اما این کشف که با کمک فاکس لک ساکن بیلی beardy برای, آیا ارائه پاسخ به این سوال بزرگ: چرا ؟

شهردار Dwayne فورمن از Gillam مرد., گفت: تعقیب جنایتکاران تا به حال یک تاثیر ماندگار در برخی از ساکنان این شهر است. (CBC)

چرا اسلحه را با محبت زن و شوهر — که در تعطیلات سفر به رشته کوه های راکی کانادا در یک ون در خون سرد? یک آسیب شناس مشخص است که Deese 24 و فاولر و 23 ساله بودند به ضرب گلوله چند بار گفت و آن را به نظر می رسد تیرانداز(ع) ایستاده بود پشت قربانیان برای حداقل برخی از عکس های.

چرا درایو یکی دیگر از هفت و نیم ساعت و یک سوم شخص 64 ساله Dyck و ترک او را با آسیب RCMP آزاد نیست? و به همین دلیل رفتن به شمال مانیتوبا از تمام مکان ؟

بدن فاولر و Deese داشت و در 15 ژوئیه در کنار بزرگراه آلاسکا نزدیک Liard چشمه های آب گرم در شمال B. C. Dyck بدن پیدا شد و چهار روز بعد در یک بزرگراه در خروج نزدیک Dease Lake حدود 500 کیلومتر به جنوب غربی است.

“آن dumbfounds من” فورمن گفت.

در نهایت که فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه که می دانستند و هشدار داده RCMP در B. C. دو روز پس از آنها گزارش از دست رفته گفت: آنها در واقع ممکن است درگیر شده اند در قتل?

افسران RCMP کار در یک 24 ساعت بررسی توقف راه اندازی در نزدیکی Gillam در تعقیب فراریان مک لئود و Schmegelsky. (Austin Grabish/CBC)

‘آن را به من بدهد و لرز و گاهی اوقات’

ساندرا Broughton ساکن فورت نلسون, B. C. گفت: او هنوز هم شگفتی چه اتفاقی می افتاد اگر فاولر و Deese در زمان او و شوهرش در ارائه کمک در حالی که خود را ون شده بود در آلاسکا بزرگراه.

“شما همیشه باید از چه ifs در پشت سر خود را,” او گفت:.

Broughton و کورتیس که یک مکانیک را در میان مردم گذشته برای دیدن Deese و فاولر زنده قبل از آنها به ضرب گلوله کشته شدند. آنها تا به حال طول کشیده پس از لکه های زن و شوهر جوان را ون با هود تا در کنار جاده در یک منطقه از راه دور و بدون خدمات تلفن همراه.

“این حقیقی مانند یک رویای عجیب در راه است. شما می دانید که در آن لحظه که سرنوشت می توانست تغییر” Broughton گفت.

“ما وجود دارد به ارائه کمک و مفید مثل این است که به خوبی در جهان و در عین حال در همان روز آنها را ملاقات بدترین خارج وجود دارد در جهان است.”

Broughton به یاد می آورد شکارچی پرندگان استرالیا لهجه در حالی که او مودبانه رد زن و شوهر ارائه کمک است.

RCMP با صدور یک هشدار برای مک لئود و Schmegelsky نشان داده شده در پلیس پوستر در جولای 23, 2019. (بن Nelms/CBC)

“من فقط به یاد داشته باشید او در توضیح آنچه که بود اشتباه بود واقعا خوب,” او گفت:, و اضافه کردن آن بعد از آن ساخته شده حس زمانی که او آموخته است که او تا به حال به اتمام مکانیک کارآموزی در مدرسه بالا است.

یک سال بعد Broughton گفت: او هنوز هم می کشد بیش به دیگران کمک کند و او هنوز فکر می کند در مورد تعامل خود را در تابستان گذشته.

“آن چه به من, لرز, گاهی,” او گفت:.

“زمانی که من پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است, من می دانستم که حق دور که در آن آنها بود. چون من تا به حال این احساس بد که به ما آمد تا به آنها کمک کسی می تواند بالا بکشد و آسیب آنها را فقط به عنوان آسان به عنوان کسی می تواند به آنها کمک کند — و این چیزی است که اتفاق افتاد.”

یک زره پوش RCMP خودرو بخشی از پلیس تعقیب جنایتکاران در Gillam منطقه در شمال مانیتوبا. صدها نفر از افسران RCMP مشغول به کار در این مورد در منیتوبا و B. C., the FBI و استرالیا پلیس درگیر شدند و هواپیماهای نظامی آورده بودند. (Lyzaville فروش/CBC )

جامعه نزدیک گره اتحادش را تغییر

در Gillam Suman Adhikari تا به حال آمد تا با یک طرح برای آنچه که او انجام می دهد اگر قتل مظنون راه می رفت به شهر نوار.

متصدی بار که از نپال و به حضور نظامی خود را به یاد می آورد که زمانی که پلیس با هجوم به Gillam و گفت که او “ترس تمام وقت.”

افسران و خبرنگاران از سراسر جهان پر کتری رودخانه مسافرخانه & سوئیت است که یک بار و آبجو فروشنده که Adhikari عمل می کند.

او گفت که او خود گفت که اگر مادرش راه می رفت و او می خواهم سعی کنید به عادی عمل می کنند و آنها را به یک آبجو در حالی که او بی سر و صدا به نام RCMP.

خبرنگاران از سراسر جهان منتظر در Gillam فرودگاه را به تصرف نظامی را از ورود در طول تعقیب و B. C. قتل مظنون مک لئود و Schmegelsky. (Austin Grabish/CBC)

در حالی که بسیاری از ساکنان Gillam و فاکس لک کری ملت بودند ماندن در خانه های خود را در طول manhunt برخی هنوز جرأت به نوار. Adhikari گفت: او به خاطر یک درخواست از یک زن است.

“شما می توانید به من لطفا. من نمی خواهم به راه رفتن در امتداد این جاده است. من احساس بسیار بد است. شاید این قتل ها می تواند چیزی اشتباه است به من. لطفا می تواند به شما رها کردن [من در خانه]” او گفت:, به نقل از زن است.

درخواست های غیر معمول از مردم در این شهر نیست قفل درهای خود را و هرگز ترس به راه رفتن به خانه از نوار.

“Gillam است که مانند یک شهر کوچک, صفر, جرم, و ما می دانیم هر یک از دیگر و [در آن یک] جامعه قوی و ما عاشق یکدیگر” Adhikari گفت.

تعقیب گسترده ای تغییر کرده که فورمن گفت.

“در آن جنبه برخی از مردم وجود دارد که تغییر کرده است که باید بدست یک قفل کردن سیستم — و این مایه تاسف است چرا که یک جامعه نزدیک گره ما همیشه به حال که سیاست درهای باز.”

“ما آنها را در بر داشت. خدا رو شکر’

در زمان manhunt در سال گذشته جین MacLatchy این RCMP دستیار کمیسر بخش D در مانیتوبا شده بود در این کار تنها برای حدود شش ماه و آن این بود که او برای اولین بار عمده مورد.

در مصاحبه با CBC را کارن Pauls این هفته جانباز افسر — که پیوست Mounties در سال 1988 در B. C. — صحبت در مورد چالش های بسیار زیاد مطرح شده جستجو کنید.

RCMP دستیار کمیسر جین MacLatchy راست اعلام کرد در یک کنفرانس خبری در وینیپگ در اوت. 7, 2019 که تعقیب جنایتکاران به پایان رسید. خبرنگاران بودند پیوست RCMP کارکنان به او تحویل داد. (David Lipnowsk/کانادا مطبوعات)

“وجود دارد muskeg وجود جنگل های انبوه وجود دارد مرداب وجود دارد حیات وحش است. آن را بسیار به چالش کشیدن محل” MacLatchy گفت. “و ما نیز تا به حال مردم به دنبال این دو مظنون و دانستن آنها به راه آسیب است هر روز. به طوری که آنها تا به حال به این رویکرد تاکتیکی و همچنین فقط در مورد آنها مواجه شد توسط یک فرد مسلح مظنون است.”

هنگامی که او در نهایت می تواند اعلام کند که اجساد دو مظنون کرده اند که “این احساسات مخلوط واقعا برای مطمئن” افسر گفت.

“ما آنها را در بر داشت. خدا رو شکر. ما می دانستیم که وجود دارد احتمال که آنها مرحوم…. و اگر ما تا به حال آنها را در بر داشت … این جوامع [خواهد] زندگی در ترس — جدی جدی از ترس در خانه های خود را — برای کسی که می داند چگونه” او گفت:. “بنابراین من واقعا رها که ما می خواهم آنها را در بر داشت.

اما این که چرا این قتل اتفاق افتاده است MacLatchy گفت: “من صادقانه باشد من می خواهم بدانم که چرا آن دو مرد جوان تصمیم به برداشتن گام های آنها در زمان, اما من فکر نمی کنم ما تا به حال خواهد شد.”

کرده قصد دارد برای کشتن بیشتر مردم

در فیلم های ساخته شده بر روی یک دوربین دیجیتال متعلق به Dyck که RCMP با بدن خود آنها در زمان اعتبار برای قتل و نشان داد هیچ پشیمانی.

آنها همچنین صحبت در مورد رفتن به خلیج هودسون که در آن آنها خواهد بود “ربودن” یک قایق و سفر به اروپا یا آفریقا.

در آغاز manhunt تصور می شد Schmegelsky و McLeod ممکن است سعی کنید بر روی یک قطار از Gillam به چرچیل مرد., اما این هرگز اتفاق افتاده است.

آنها رفت و به سرعت در حال حرکت نلسون رودخانه حدود هشت کیلومتری شمال شرقی که در آن آنها سوخته Dyck ‘ تویوتا RAV4.

آنها را اصلاح کرده, در حالی که آماده سازی خود را برای مرگ و میر و صحبت در مورد برنامه های خود را برای کشتن افراد بیشتر. RCMP در بر داشت یک جعبه کامل از مهمات را در یک کوله پشتی متعلق به مک لئود شش روز قبل از متهمان’ بدن و دو تفنگ داشت و در اوت. 7 نزدیک نلسون رودخانه.

داخلی RCMP اسناد و مدارک به دست آمده توسط CBC News فهرست مطالب Dyck را Nikon COOLPIX دوربین.

اسناد و مدارک به دست آمده از طریق دسترسی به اطلاعات درخواست نشان می دهد که در یک ویدئو Schmegelsky — چه کسی می توانست تبدیل 19 on Aug. 4 — “توصیه می کند آنها را در بر داشت یک نقطه کوچک در کنار رودخانه جایی که آنها در حال رفتن به ساقه خود را.”

تابوت لود RCMP به یک هواپیما در نزدیکی Gilliam. پلیس گفت: در Aug. 7, 2019 که آنها بر این باور بودند که تا به حال پیدا شدن اجساد B. C. فراری مک لئود و Schmegelsky همراه نلسون رودخانه در نزدیکی فاکس لک کری ملت است. (آنجلا جانستون/CBC )

اما فهرست مطالب بر روی دوربین است که به شدت redacted نیست و ارائه یک تصویر کامل از آنچه RCMP یافت.

این واقعیت است که مظنون مسلح بودند و گفت که آنها برنامه ریزی برای کشتن بیشتر مردم هنوز هم نگران کننده برای Forman که احساسی می شود در حالی که صحبت کردن در مورد کشف نوجوانان’ بدن.

“من فقط خدا را شکر که هیچ کس دیگری صدمه دیده بود,” او گفت:. “که ترسناک بود برای من دانستن چگونه نزدیک آنها را به فاکس لک.”

سازمان دیده بان | Manhunt برگ تاثیر ماندگار در Gillam زن در میان گذشته برای دیدن زن و شوهر زنده:

ساکنان Gillam مرد., در لبه به عنوان پلیس جستجو برای B. C. نوجوانان Kam مک لئود و Bryer Schmegelsky بودند که در اجرا پس از مظنون به قتل سه نفر در تابستان گذشته. که ناآرامی باقی می ماند و یک سال بعد برای برخی در شمال مانیتوبا جامعه است. 2:26

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escortMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme