صدای در بیابان

ایالت یوتا میت رامنی نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری در سال 2012 یادآور شد آمریکایی ها در این هفته است که یک بار پس از یک زمان وجود دارد مردم از اصل در ایران. مانند بسیاری از رهبران جمهوری خواه در سال 1974 که خواست رئیس جمهور ریچارد نیکسون به استعفا به دلیل جنایات رامنی ارزیابی استیضاح پرونده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به دنبال حقایق و وجدان خود را اعلام کرد, رهبر حزب خود به جرم سوء استفاده از قدرت ،

تفاوت بزرگ این بود که بر خلاف کسانی که سناتور جمهوریخواه طی واترگیت رامنی می ایستد کاملا به تنهایی در حزب خود.

“من آگاه هستم که وجود دارد مردم در حزب و در دولت من خواهد شد که قاطعانه رد از تصمیم من و در برخی محله های, من خواهد شد به شدت محکوم کرد,” رامنی گفت: در یک سخنرانی قبل از او یک رای به مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از دفتر. “من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او. آیا کسی به طور جدی اعتقاد دارم که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من؟”

در روز پنج شنبه تهمت روشن ساخته است که او معتقد است که رامنی بود نه بازیگری از ایمان عمیق او یا هسته اعتقادات. در نزدیکی-سخنان کفر آمیز در صبحانه ملی نماز و بعد از آن در طول یک پیچهای تودرتوی یک ساعت سخنرانی در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رامنی با استفاده از خدا به عنوان بهانه ای برای انجام یک چیز بد است که رامنی دین چیزی بیش از یک چوب زیر بغل که او خم چرا که او شکست خورده بود به طوری طرز ناراحت کننده در مسابقه برای رئیس جمهور.

سخنران قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع نماز خواست مخاطبان برای زنده کردن تعالیم عیسی مسیح و “سیاسی و تحقیر از قلب خود را.” با این وجود زمانی که تهمت رو نگه دارید از میکروفون او seethed سیاسی تحقیر – برای رامنی برای مجلس نانسی پلوسی و برای همه کسانی که تلاش برای آوردن او به حساب جدی سوء رفتار است که او را استیضاح. بعد در کاخ سفید جشن خود را در مجلس سنا تبرئه تهمت ادامه بیهوده گویی خود تماس خود شاکیان “باطل” “به معنی” “فاسد” “سنگ سرد دیوانه” و “sleazebags.” او حتی مشخص رهبران اف بی آی به عنوان “مانده است.”

تهمت نیست صدا ریاست جمهوری. او را صدا نمی کند مسیحی است. او صدا مثل یک مافیا همین خصوص با او به سختی محجبه تهدید از عذاب. و این است که رهبر به آنها کنگره جمهوری خواهان فروخته اند روح خود را.

همه آنها به جز میت رامنی که می ایستد به تنهایی با او ایمان خود را با اصول و روح خود را سالم و دست نخورده.

دیدن بیشتر از دیوید وابسته به اسبدوانی کارتون: خیابان.اخبار/davidhorsey

مشاهده دیگر همزمان کاریکاتوریست: خیابان.اخبار/کاریکاتور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de