یک دانشگاه در Zamboanga del Norte باعث ضد عفونی اتاق از مواد بازیافتی

DISINFECTION CHAMBER. This chamber is made from re-purposed materials. Photo by Gualberto Laput/Rappler

ضد عفونی اتاق. این اتاق ساخته شده است از دوباره با هدف مواد. عکس Gualberto Laput/Rappler

ZAMBOANGA DEL NORTE, فیلیپین از دانشجويان خوزه ریزال یادبود دانشگاه دولتی در این استان رو خلاق برای کمک به حل کمبود تکنولوژی مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس در سراسر فیلیپین.

دانشگاه ساخت آزمایشگاه (FabLab) ساخته شده و ضد عفونی اتاق از مواد بازیافتی

“ما مجبور به بداهه نوازی به دلیل اجرای دقیق از جامعه قرنطینه” گفت: مهندس اندرو Gallemit سر خوزه ریزال یادبود دانشگاه دولتی (JRMSU) FabLab. (بخوانید: Zambo نرت قرار داده شده در زیر سطح استان جامعه قرنطینه)

Gallemit گفت Rappler او با استفاده از یک دیافراگم یا پمپ های سوخت از junked اتومبیل موتور غبار شلنگ استفاده در گلخانه و مایکروویو سنسور و میکرو کنترل, که او در منابع از او رباتیک کلاس.

“اتاق قاب ساخته شده از چوب استفاده نشده و پلاستیک از دانشگاه,” او گفت:.

او توضیح داد که چگونه کار می کند: “حرارت بدن یک فرد در اتاق شناسایی توسط سنسور مایکروویو است که انتقال به میکرو کنترلر که سوئیچ بر روی دیافراگم یا پمپ سوخت و انتشار مواد ضد عفونی کننده و مرطوب کننده برای چند ثانیه.”

JRMSU اولین خودکار ضد عفونی کننده اتاق اهدا شد به خوزه ریزال بیمارستان یادبود در دپیتن آخرین مارس 2, در حالی که دوم هنوز در حال ساخته شده خواهد بود به اهدا, Zamboanga del Norte, مرکز پزشکی واقع در نزدیکی شهرستان دیپلگ.

CHAMBERS. Hospital officials Photo by Gualberto Laput

اتاق. مقامات بیمارستان عکس Gualberto Laput

بندر دپیتن و دیگر دولت های محلی واحد به نام JRMSU دولت درخواست به صورت خودکار ضد عفونی اتاق.

“دیگر LGUs در حال ساخت خود را ضد عفونی امکانات, اما آنها با استفاده از پمپ های مورد استفاده در کارواش که قوی هستند و خواهد مرطوب فرد در حال ضد عفونی,” Gallemit گفت.

دانشگاه های برتر مقامات و یک اهدا کننده از دیپلگ نیز کمک پول برای خرید مواد به عنوان آنها پیش بینی تولید انبوه خودکار ضد عفونی اتاق.

“من همچنین دریافت تماس از شیکاگو به من گفتن که Dapitanons در حال حاضر زندگی در شیکاگو در حال ارسال پول به دانشگاه برای مواد” Gallemit گفت.

JRMSU دارای 5 دانشگاه در استان که پردیس اصلی واقع شده است و در دپیتن در حالی که بقیه در دیپلگ شهر و شهرداری از کتیپونن, Tampilisan و Siocon.

آن را نزدیک به 19,000 دانش آموزان که به خانه فرستاده شدند چون از رمان coronavirus بیماری همه گیر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im