یک Revanth ردی مسئله زمین در تمرکز

حیدرآباد: طناب دار است محکم در اطراف Telangana پرادش کنگره کار رئیس جمهور و Lok سبها عضو A. Revanth ردی به عنوان به خوبی به عنوان برادر کوچکترش A. Kondal ردی را به اتهام دخالت در اشغال غیر قانونی اراضی در Gopanpally منطقه در نزدیکی منطقه مالی از دولت سرمایه است.

منابع درآمد گروه فاش کرد که Rajendranagar درآمد افسر بخشی Chandrakala که خودروی به اتهامات علیه ماکاجگیری MP و برادر خود را به ارائه یک گزارش موقت به Ranga Reddy منطقه جمع آوری شارژ هر دو برادر از متقلبانه جهش اراضی و همچنین نقض Telangana آب و زمین و درختان عمل (Walta).

در ماکاجگیری MP و برادر خود شده اند متهم به ارتکاب چندین بی نظمی به دست درازی های عمومی و متعلق به بخش خصوصی زمین در Gopanpally در Serilingampally مندل. چند تن از قربانیان را نیز متهم Revanth ردی از اشغال یک دریاچه در این منطقه است.

منابع فاش که RDO را پرس و جو متوجه شد که آقای Revanth ردی و دیگران را اشغال زمین بسته 1.14 هکتار در Komatikunta دریاچه و تجاوز در یک سبد خرید پیگیری admeasuring نه guntas.

مقامات بیشتر یافت می شود اختلاف در 10. 21 هکتار از زمین های متعلق به Revanth و دیگران در نظرسنجی شماره 127. آنها متوجه شده اند که اختلاف صورت گرفت پس از سال 1980. تا سال 1980 Vaddera جامعه متعلق به زمین در نظرسنجی شماره 127 تحت نام یک Vaddera Mallaiah. پس از آن تغییر نام بود به Dabba Mallaiah.

منابع گفت: پس از آن یافت شده است که جهش از زمین ادعا توسط نماینده و برادر خود غیر قانونی است آنها را به صورت عواقب قانونی.

آن را آموخته است که درآمد مقامات بسیار به احتمال زیاد به تسلیم شکایت از خیانت زمین گرفتن و نقض WALTA عمل در برابر MP و برادر خود را در چند روز آینده. علاوه بر دعاوی مدنی نیز آغاز به پشت زمین از MP و برادر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im