شهر نیویورک آتش نشان است که کمک به بازیابی بدن برادر خود از زمین صفر کرد از 9/11 مرتبط با سرطان

شهر نیویورک آتش نشان است که کمک به بازیابی بدن برادر خود پس از 9/11 درگذشت در روز شنبه از سرطان لوزالمعده به سبب تلاش های نجات در زمین صفر است.

دانیل فولی پیوست آتش نشانی نیویورک در سال 1998 FDNY سخنگوی جیم طولانی سی ان ان گفت. در سپتامبر. 11, 2001, فولی, تماشا برادر بزرگتر خود همکار آتش نشان توماس فولی پاسخ به فاجعه بار حمله تروریستی که در سمت چپ نیویورک شکسته و زخمی شدند.

اما توماس هرگز به خانه آمد.

این زمانی بود که فولی تصمیم به پیوستن به تلاش های امداد و نجات شرکت 3 در برانکس که در آن برادرش شده بود مستقر در کمک به تلاش های نجات برای پیدا کردن توماس.

“در اولین شب دنی وعده داده شده خود را پدر و مادر او نمی خواهد به خانه می آیند تا زمانی که او خریداری برادرش با او” ستوان میکی Conboy نجات Co. 3 سی ان ان گفت وابسته WCBS در روز یکشنبه. “در 11 روز دنی به طور معجزه آسایی در بر داشت برادرش تامی در آوار در مرکز تجارت جهانی.”

اگر چه او اختصاص داده شده به بهبود تلاش نجات Co. 3 فولی آمد هر روز پس از پیدا کردن برادر خود را. او اختصاص داده شده خود را برای دوره نقاهت اجساد کشته شدگان در فاجعه تا زمان بهبود تلاش در زمین صفر رسما به پایان رسید و در مارس 2002.

فولی بود که کار در نردبان 49 در برانکس در آن زمان رسما انتقال به نجات Co. 3 در سال های پس از 9/11 بلند گفت.

“دنی فولی بود مظهر یک مامور اتش نشانی. او را به از دست رفته هر و هر روز در این ایستگاه اتش نشانی و در سراسر بخش. دنی سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در همه ما” Conboy گفت.

فولی ذکر شده بود توسط آتش نشانی 10 بار برای شجاعت و دریافت سه بخش مدال برای نجات او ساخته شده است.

آتش نشان بازنشسته از FDNY در سال 2019 پس از 21 سال خدمت با توجه به Conboy. فولی 46 بود هنگامی که او درگذشت و برگ پشت همسر و پنج فرزند است.

آتش نشانان هنوز هم در حال مرگ از 9/11 بیماری های مرتبط با

نجات Co. 3 از دست داده و هشت نفر آتش نشان در 9/11 اما فولی اولین آتش نشان در شرکت به مرگ از اثر خود را 9/11 مربوط به سرطان لوزالمعده است.

نیویورک مقامات می گویند 220 آتش نشانان از جمله فولی در حال حاضر از دست داده و زندگی خود را از بیماری های ناشی از زمان خود را مشغول به کار در مرکز تجارت جهانی پس از حملات تروریستی در 11 سپتامبر 2001. یک نفر می میرد هر دو هفته از 9/11 مربوط به بیماری های طولانی سی ان ان گفت.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مرکز تجارت جهانی برنامه بهداشت مواجهه با 9/11 حملات تروریستی ممکن است باعث طیف وسیعی از شرایط بهداشتی از جمله حاد صدمات ناشی از ضربه و همچنین بیماری های تنفسی و سیستم گوارشی.

CDC می گوید کسانی که در معرض این حملات همچنین توسعه سرطان است که عبارتند از: لنفوم, سرطان خون و میلوم.

در سال 2019 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا عمل به قانون است که مجاز گسترش 9/11 قربانی صندوق جبران خسارت. این صندوق به طور دائم جبران افراد مجروح در حملات تروریستی سال 2001 و نجات و از بین بردن باقی مانده تحت شرایط خطرناک در پس.

این صندوق بود که میله میله به پایان می رسد در سال 2020 است. اما به تازگی امضا قانون و پشتیبانی توسط کمدین جان استوارت تضمین جبران خسارت برای قربانیان از طریق 2090.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im