نیویورک (AP) — لباس پوشیدن و در لباس صورتی و رنگارنگ حجاب را پایین نزدیک به حلقه 1 برای تشویق hounds علیه تیلور به وضوح ایستاده بود.

“مانند انگشت شست درد” او خندید.

این درست است که هیچ کس دیگری در Westminster Kennel Club نژاد قضاوت یکشنبه در آمد شبیه لباس. اما دیرین handler استفاده می شود که وجود دارد فقط در بسیاری دیگر از مسلمانان در سگ نشان می دهد جهان است.

“من هرگز دیده می شود یک “حجاب” در حلقه” او گفت:. “بسیاری از مردم فکر می کنم آن را به یک صحنه و لباس پوشیدن من در حلقه برای نشان دادن سگ من. اما این است که چگونه من به طور معمول،”

“سر من تقریبا همیشه پوشیده شده است. این است که چگونه شما می خواهم ببینید من روز دوشنبه یا سه شنبه برای رفتن به فروشگاه” او گفت:.

در این بعد از ظهر بازنشسته پلیس فیلادلفیا افسر سابق گارد زندان نبود ارائه هر یک از سگ خود را. او در شهر بود به تشویق یک دوست عزیز بود که نشان دادن یک Azawakh — آزادانه به نام یک آفریقایی تازی آنها ساخت اولین خود را در آمریکا بالا پوچ مراسم مجلل.

تیلور در روح کامل با گوشواره به شکل قاره آفریقا است که شامل یک تصویر از یک جشن ایجاد کرد ،

تبلیغات

چهره های جدید در وست مینستر و بنفش فرش.

“ما ورزشی, استقبال مردم از تمام طبقات جامعه از زندگی” گفت: گیل میلر Bisher تلویزیون میزبان این رقابت ها در Fox Sports 1. “که ما پیوند مشترک سگ.”

در واقع تیلور اخیرا دعوت به وست رویداد در نیویورک به معرفی غیر معمول به دنبال Azawakh. با مد هفته آینده به شهر او قطعا شیک در رنگ زرد حجاب و احمدی نژاد سبز چاپ لباس.

“این فقط من,” او گفت:.

بهترین نمایش برای 2,630 سگ در 204 نژاد انتخاب خواهد شد سه شنبه شب در باغ میدان مدیسن.

سال آینده تیلور در نظر دارد به Azawakh نام Bahir در حال اجرا است. در 15 ماه های قدیمی, او نیاز به یک زن و شوهر بیشتر خوب نمایش آن به واجد شرایط.

این زن 47 ساله تیلور جلب توجه زیادی در روز شکرگزاری زمانی که بیش از 25 میلیون بیننده او را دیدم در حلقه پوشیدن لباس سفید با حجاب و لباس بلند آبی در طول ملی سگ نشان می دهد.

او روسری مطابق اسلامی استاندارد کرده است. اما او متوجه نیست که هر کس از ایمان سهام باورهای خود.

تبلیغات

“وجود دارد برخی از مسلمانان بر این باورند که سگ نجس هستند,” او گفت:. تیلور گفت که او دریافت کرده است برخی از انتقاد برای مشارکت خود را از “چند مسلمانان چند خط سخت مسلمانان است.”

“من اعتقاد ندارم که. سگ شده اند اصحاب ما برای مدت طولانی,” او گفت:. “نگه داشتن سگ به عنوان حیوانات خانگی است که یک پدیده اخیر. این یک غربی پدیده است.”

به طور کلی “مردم شده اند و خیلی استقبال,” او گفت:. “ملی سگ نشان می دهد بسیاری از مسلمانان آمد و به من راه اندازی پشت صحنه به من تشکر می کنم.”

تیلور مسیر آغاز شد و در 12 سال پیر زمانی که او یک miniature schnauzer و شروع به تمرین خود را ارائه. او به کار گرفته استاندارد پودلس borzois و نژادهای دیگر در گذشته و در حال حاضر دارای شش Azawakhs.

غرب آفریقا سگهای تنها نژاد به رسمیت شناخته شده توسط باشگاه لانه قرار دادن آمریکا است که بلندتر از آن است که دیگر نادر است در ایالات متحده است. آنها براق و باریک فوق العاده ،

به عنوان رسمی استاندارد نژاد آمده است: “در صحیح وزن حداقل سه تا پنج دنده ها و لگن استخوان باید قابل مشاهده باشد.”

“من تا به حال مردم تماس کنترل حیوانات در من. من تبدیل شدن به دوستان با کنترل حیوانات در فیلادلفیا,” او گفت:. “آنها از من می دانید. آنها مانند ‘شما خوب است.'”

تیلور به تماشای این زمان او را به عنوان رفیق ویکی ویلیامز از Sweetwater تنسی هدایت نوری به Azawakh به جایزه شایستگی.

“ما همه در خانواده” ویلیامز گفت. به دیدن کسی که از فرهنگ های مختلف در این تنظیمات “آن را زیبا. این فوق العاده است.”

تکرار ویلیامز دوست Cindi پالمیری (دهانه): “ما می دانستیم که علیه قبل از او معروف بود.”

تیلور امیدوار به برداشتن قدم بعدی در سال آینده.

“من قطعا وجود دارد در حلقه” او گفت:. “که فقط می تواند به یک نقطه اوج رویاهای من به راه رفتن به آن حلقه. همه من می توانم می گویند خواهد بود مشهد،.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de