نهم ایالات متحده در مورد کوروناویروس تایید شد یکشنبه شب توسط مقامات بهداشت محلی در کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی—مورد دوم گزارش در منطقه خلیج پس از وقوع آغاز شد.

سانتا کلارا کانتی عمومی وزارت بهداشت گفت: یک زن بالغ آزمایش مثبت برای coronavirus پس از سفر به ویروس-آمار ووهان چین در روزهای اخیر گزارش ABC7 و محلی دیگر رسانه های خبری. او تا به حال در ایالات متحده در ژانویه. 23.

مقامات بهداشت گفت: کاری که شناسایی شد تا در خانه ماند از او در این کشور وارد و تنها رفت و به دنبال مراقبت های پزشکی دو بار. او به طور منظم تحت نظارت و نه بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود با توجه به آژانس.

زن coronavirus مورد تایید شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) وزارت بهداشت گفت.

“من درک می کنم که مردم نگران هستند اما بر اساس آنچه ما امروز می دانیم خطر به عموم مردم کم باقی مانده است,” گفت: دکتر سارا کودی که افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا در کنفرانس خبری. “یک مورد دوم است و نه غیر منتظره. ما با جمعیت بزرگ و مقدار زیادی از سفر به چین برای هر دو شخصی و کسب و کار دلایل ما به احتمال زیاد بیشتر موارد از جمله تماس به ما موارد است.”

روز یکشنبه مورد تایید شده است و مورد دوم در سانتا کلارا و چهارم در کالیفرنیا است. اولین مورد یک مرد که تا به حال همچنین در سفر خود به ووهان و آزمایش مثبت اعلام شد جمعه گذشته است.

مرد بازگشت Jan. 24 به Mineta سن خوزه در فرودگاه بین المللی قبل از برگزاری نمایشگاه علائم پس از گرفتن خانه با توجه به کودی. مرد هرگز بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و در تماس با چند نفر, او گفت:.

ووهان در استان هوبئی است که کانون شیوع ویروس اما تعداد موارد جدید را ظاهرا گزارش شده در سایر نقاط چین, باعث مسئولان به جای مستندات در شهرهای خارج از هوبئی. چند مورد از فرد به فرد انتقال این ویروس تایید شده است در شنژن واقع در نزدیکی هنگ کنگ بیش از آخر هفته.

همچنین بیش از آخر هفته دیگر ایالات متحده در مورد کوروناویروس تایید شد در بوستون, ماساچوست گفت: مقامات بهداشت محلی. آنها تایید کردند که او یک دانش آموز در بوستون پردیس از دانشگاه ماساچوست ساخته شده است و در زیر خود انزوا در خارج از دانشگاه به خانه پس Jan. 29 پس از شکایت از علائم شبه آنفولانزا.

که بیمار بود نیز به تازگی از سفر به ووهان گفت: مقامات. “ما سپاسگزار است که این مرد جوان رو به بهبود است و به دنبال توجه پزشکی بلافاصله” ماساچوست عمومی کمیسیون بهداشت و درمان مونیکا Bharel در بیانیه ای گفت:.

تا کنون موارد گزارش شده در کالیفرنیا, ایلینوی, ایالت, آریزونا, و ماساچوست است.

مورد دوم این اطلاعیه آمده و در مدت کوتاهی وزارت امنیت داخلی صادر قوانین برای اجرای جدید محدودیت های مسافرتی شروع در 5 p. m. و در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im