92 کارکنان بیمارستان از جمله پزشکان قرنطینه پس از بیمار آزمایش Covid19 مثبت

Pune: حداقل 92 اعضای هیات از جمله چندین پزشکان D Y Patil بیمارستان اینجا را در ماهاراشترا شده اند قرنطینه پس از یک تصادف قربانی که تحت درمان در این مرکز آزمایش مثبت برای coronavirus رسمی روز دوشنبه گفت:.

ارشد, مدنی, رسمی تکذیب گمانه زنی ها از COVID-19 بیمار با داشتن مستقیم یا غیر مستقیم لینک Tablighi Jamaat که سازمان مذهبی جماعت در Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته است که بعد از ظهور به عنوان یک coronavirus کانون در کشور است.

بیمار یک autorickshaw راننده, دیدار با حادثه در مارس 31, گفت:, Jitendra Bhawalkar رئیس D Y Patil کالج پزشکی و بیمارستان خصوصی در مرکز پزشکی واقع در پیمپری-چینچواد township اینجا.

“مرد که در 30s خود را به بخش اورژانس بیمارستان در مارس 31 بعد از تصادف. او اداره می شد و پس از و در روز دوم او ایجاد تب است. پزشکان کردم مشکوک و نمونه ارسال شد برای تست که مثبت برای coronavirus,” او گفت:.

بیمار شد و بلافاصله معطوف به Yashwantrao Chavan بیمارستان یادبود.

“ما پس از آن تلاش برای پیدا کردن کسانی که در تماس با انسان و قرنطینه ما 42 پزشکان و 50 پیراپزشکی کارکنان به عنوان یک احتیاط. نمونه همه آنها فرستاده شده اند برای آزمون” Bhawalkar گفت.

برخی از افراد ادعا می کنند که انسان دارای لینک به Tablighi Jamaat در حالی که برخی می گویند او تا به حال حمل و نقل متعلق به مردم اسلامی سازمان رسمی گفت که بیمار پنهان اطلاعات از بیمارستان پس از او پذیرفته شد پس از حادثه.

پرسید: اگر این زن و مرد هر لینک Tablighi Jamaat, پیمپری-چینچواد شهرداری کمیسر Shravan Hardikar گفت: بیمار نمی کند و هر گونه اتصال به ساز و برگ.

“Thepatient است در ICU. مردم در حال گمانه زنی در مورد لینک کلیک کنید اما در حال حاضر ما تنها می توان گفت او از Tablighi Jamaat. او از مختلف جامعه در دسترس نباشد” این مقام گفت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de