9 ساله و پسر 15 فیلیپینی با کروناویروس در سنگاپور

9-year-old boy به تازگی بازدید فیلیپین و مرتبط است به 66 ساله فیلیپینی در سنگاپور که همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus

منتشر شده 11:51 PM, مارس 24 سال 2020

به روز شده در 11:52 PM, مارس 24 سال 2020

SINGAPORE. Commuters wear face masks on the Mass Rapid Transit train as a preventive measure against the COVID-19 coronavirus in Singapore on March 18, 2020. File photo by Roslan Rahman/AFP

سنگاپور. مسافران پوشیدن ماسک صورت در جرم حمل و نقل سریع قطار به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در سنگاپور در 18 مارس سال 2020 است. فایل عکس Roslan رحمان/AFP

سنگاپور – A 9-year-old boy که به تازگی بازدید فیلیپین است 15th, فیلیپینی برای تست مثبت برای رمان coronavirus در سنگاپور در این کشور وزارت بهداشت (MOH) گفت: روز سهشنبه, مارس 24.

سنگاپور طبقه بندی 9-year-old boy به عنوان یک وارداتی مورد, که بدان معنی است که او به احتمال زیاد قرارداد coronavirus خارج از کشور. او در تازه ترین سفر تاریخ شد به فیلیپین.

که تنها به صورت 523 پسر است در دراز مدت دارنده پاس در سنگاپور است. او آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus در دوشنبه 23 مارس. او در حال حاضر محدود در KK زنان و کودکان بیمارستان در اینجا.

وزارت بهداشت گفت: پسر یک خانواده عضو مورد 394 یک 66 ساله فیلیپینی در دراز مدت عبور دارنده است که همچنین به عنوان یک طبقه بندی وارداتی مورد.

9-ساله فیلیپینی در میان 49 جدید کروناویروس موارد در سنگاپور در روز سه شنبه. از این تعداد 32 طبقه بندی شده به عنوان وارد شده در حالی که 17 محلی هستند.

سنگاپور تا به حال 558 coronavirus موارد از شنبه. از این تعداد 155 بیماران بهبود, 17 باقی می ماند و در شرایط بحرانی و دو فوت کرده اند. بسیاری از آنها پایدار و یا بهبود در بیمارستان است.

فیلیپین یکی از کشورهایی است که باید صادر coronavirus موارد به سنگاپور که در حال حاضر مبارزه با افزایش وارداتی coronavirus موارد است.

افزایش وارداتی موارد در روز های اخیر که عمدتا از پادشاهی متحده و ایالات متحده را وادار سنگاپور به سفت شدن آن مرز و محدودیت های جسمی فاصله گرفته است. یکی از این ممنوعیت همه گردشگران و حمل و نقل مسافران شروع 11:59 pm دوشنبه.

بیشتر به دنبال. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de