9 برابر بیشتر ویروس جدید موارد خارج از چین از داخل – که

TRAINING. New nurse officers are trained on the COVID-19 coronavirus before heading to Daegu to help medical staff, at the Korea Armed Forces Nursing Academy in Daejeon on March 2, 2020. Photo by Yonhap/AFP

آموزش. پرستار جدید افسران آموزش دیده در COVID-19 coronavirus قبل از رفتن به Daegu برای کمک به کارکنان پزشکی در کره جنوبی نیروهای مسلح پرستاری آکادمی در دأجئون در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. عکس Yonhap/AFP

ژنو, سوئیس – سازمان بهداشت جهانی گفت: پنج شنبه, آوریل 2 که تعداد coronavirus موارد ثبت شده در روز گذشته در چین به مراتب کمتر از بقیه جهان.

“در 24 ساعت گذشته بودند تقریبا 9 برابر بیشتر COVID-19 موارد گزارش شده در خارج از چین از داخل چین” سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

تا به امروز بیش از 3000 نفر کشته شده اند از این ویروس جدید در حالی که نزدیک به 90,000 آلوده شده اند در سراسر جهان با توجه به Agence France-Presse آخرین تلفات بر اساس منابع رسمی.

در چین که در آن کشنده ویروس جدید برای اولین بار ظاهر شد در ماه دسامبر گذشته تعداد موارد جدید ثبت نام هر روز است در ضمن در ادامه به کاهش تنها با 206 موارد جدید گزارش که در روز یکشنبه 1 مارس.

که نشانه بالاترین تعداد روزانه موارد گزارش شده از 22 ژانویه Tedros گفت:, و اضافه کرد که همه اما 8 از آن موارد گزارش شده در استان هوبئی – کانون شیوع.

در خارج از چین, اما, 8,739 موارد باید شرکت ثبت شده در سراسر 61 کشور از جمله 127 مرگ و میر با توجه به آخرین شمارش.

Tedros گفت: “پنجره فرصت” باقی می ماند برای جلوگیری از شیوع و اشاره کرد که “بیش از 130 کشور شناسایی هر گونه موارد نشده است.”

در کشورهایی که در حال دیدن موارد او گفت: شرایط در کره جنوبی, ایران, ایتالیا و ژاپن در حال حاضر “ما بزرگترین نگرانی است.”

ایران در گزارش 12 مرگ و میر بیشتر در دوشنبه بالا بردن کشور تلفات به 66 دومین و بزرگترین پس از چین است.

که ماموریت برای حمایت از ایران در واکنش به شیوع وارد کشور روز دوشنبه با آوردن آن را “تجهیزات حفاظتی به پشتیبانی بیش از 15000 مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

این تیم همچنین به “آزمایشگاهی کیت اندازه کافی برای تست و تشخیص حدود 100,000 مردم” چه کسی گفت.

کره جنوبی بزرگترین لانه عفونت های خارج از چین گزارش داد نزدیک به 500 مورد جدید در روز دوشنبه افزایش مجموع آن گذشته 4,000.

نیمی از کره جنوبی موارد مرتبط به یک فرقه که رهبر عذرخواهی دوشنبه برای گسترش این بیماری است.

Tedros گفت: او را تشویق کنید که بیشتر از کره جنوبی نفر مربوط به “5 شناخته خوشه” نشان می دهد “که نظارت اقدامات مشغول به کار هستند.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im