8M عام ماسک از مونترال تامین کننده نه آن را به مراقبت از سلامت سیستم ترودو می گوید

آخرین:

حتی به عنوان برخی از مناطق کانادا طرح به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را “اکثریت” از کانادایی ها نیاز به ادامه به “بسیار دقیق” برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 نخست وزیر جاستین ترودو گفت شنبه.

“تمرکز ما در حال حاضر در به رسمیت شناختن است که ما در مرحله بهبود است. ما حتی به طور کامل به راه اندازی مجدد فاز. ما هنوز در فاز اضطراری که در آن مردم نیاز به حمایت آنها نیاز به طوری که آنها می تواند همچنان به لحاظ اجتماعی فاصله و ماندن در خانه” ترودو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در اتاوا.

ترودو گفت: آخرین چیزی که می خواهید مردم به شنیدن در چند هفته آینده است که دولت باید “سست قوانین و در حال حاضر شما باید برای رفتن در داخل برای بقیه از تابستان است.”

وقتی پرسید که چگونه کمک های اقتصادی برنامه های آخرین نخست وزیر گفت: “در حفظ و تنظیم به چه نیاز دارد از کانادایی ها” و این که آن را ادامه خواهد داد به کار با استان ها برای اطمینان از آنها به اندازه کافی حفاظت شخصی تجهیزات برای اطمینان از آنها می تواند بازگشایی اقتصاد خود را در شیوه ای امن.

روز جمعه ترودو اعلام کرد یک فرمت به اتاوا اضطراری دستمزد-برنامه یارانه فراتر از آن در اوایل ماه ژوئن پایانی. او گفت: او می خواهم که بیشتر در مورد می گویند که در هفته آینده.

این وعده به دنبال اخبار نگران کننده که نزدیک به دو میلیون شغل از دست داده بودند در مارس اضافه کردن به یک میلیون از دست رفته در ماه مارس هل دادن کانادا نرخ بیکاری به متناوب 13 درصد است.

سازمان دیده بان | COVID-19 انتظار می رود به علت افزایش ورشکستگی در برنامه های کاربردی:

کارشناسان پیش بینی افزایش تعداد کسب و کار درخواست ورشکستگی به دلیل تلفات مالی از COVID-19 بیماری همه گیر. 1:56

هر چند COVID-19 منحنی شده است مسطح در بسیاری از مناطق این بیماری را همچنان وحشتناک تلفات به خصوص در epicentres کبک و انتاریو است.

به عنوان از 1 p. m. و در روز شنبه وجود دارد که در مجموع 67,619 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 30,653 از موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC شمارش از coronavirus مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش ذکر شده 4,723 مرگ و میر در کانادا و دیگری مرگ دو نفر از کانادایی ها در خارج از کشور.

یک شبه سابق استاندار Michaëlle ژان مشترک بد تر اخبار در مورد بیماری تنفسی قابل توجه ،

ماه گذشته او گفت: عمه ادیت حال تسلیم به COVID-19 در حالی که زندگی در دراز مدت مراقبت مرکز در مونترال.

“خواهر عمه میشلین و پسر عموی ما Maritza نیز درگذشت آبرو و وحشت زده در نیویورک” ژان گفت: در یک صدای جیر جیر در اوایل روز شنبه.

این ویروس که اولین ظهور در چین و در سراسر جهان برانگیخته و دولت ها را به شما معرفی طیف وسیعی از اقدامات از جمله مستندات کسب و کار بسته شدن و ماندن در خانه دستور را امتحان کنید و سرعت گسترش آن.

کانادا پست اصلی گیاه در کلگری شش تایید موارد COVID-19 اما این شرکت می گوید آلبرتا مقامات بهداشتی باور نمی کنم این موارد رخ داده در محل کار, اما به جای پخش شد در جامعه.

  • آمریکای شمالی بزرگترین واحد coronavirus شیوع آغاز شده و در این Alberta گوشت-کارخانه بسته بندی: نگاهی به درون.

مشکلات با برخی از PPE

در ضمن, دولت فدرال نشان داد جمعه که آن را به حالت تعلیق در حمل و نقل از N95 ماسک از مونترال-بر اساس تامین کننده پس از حدود هشت میلیون نفر از این ماسک ساخته شده در چین موفق به دیدار با مشخصات.

دفتر تدارکات وزیر آنیتا آناند گفت که از نزدیک به 11 میلیون ماسک های دریافت شده از توزیع حدود یک میلیون ملاقات استانداردهای فدرال و دیگری 1.6 میلیون هنوز در حال آزمایش است.

سازمان دیده بان | زنان سخت ترین ضربه گیر زیان کار:

کانادا میریزد سه میلیون شغل از زمان شروع این بیماری همه گیر و زنان بیشتر تحت تاثیر قرار. 3:45

در شنبه ترودو گفت: هیچ یک از عام ماسک ساخته شده راه خود را به کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی.

او گفت: مقامات فدرال در حال مذاکره با فروشنده در مورد امکان جایگزین استفاده برای کسانی که, ماسک اضافه شده اما دولت نمی خواهد پرداخت هزینه برای ماسک است که به دیدار با استانداردهای مورد انتظار برای خط مقدم سلامت کارگران است.

سازمان دیده بان | چه نوع از مشاغل در خواست می شود به زودی ؟

یک کارشناس امور مالی شخصی و CBC کسب و کار خبرنگار پاسخ سوالات خود در مورد اقتصاد و امور مالی شخصی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. 5:36

این آژانس بهداشت عمومی کانادا اشاره کرد که در حالی که کانادا می شود بسیاری از تجهیزات حفاظتی از بین المللی تولید کنندگان تولید کنندگان داخلی نیز با ارائه لباسهای چهره سپر و ضد عفونی کننده دست در میان دیگر محصولات است.

این شامل یک توافق با Medicom مستقر در Pointe-Claire, Que., برای تولید 20 میلیون N95 ماسک ماسک و 24 میلیون فولاد ماسک در هر سال برای 10 سال آینده با شروع تابستان امسال است.

سازمان دیده بان | پیش بینی یک “فشار و کشش” برای برخی از زمان به عنوان کشور باز که می گوید:

سازمان بهداشت جهانی است و مشاوره کشور به آسانسور اقدامات در یک کنترل از راه های جلوگیری از coronavirus از مصرف کردن دوباره. 2:11

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

چه در استان ها و مناطق

تعداد زیادی از مردم در بریتیش کلمبیا در بیمارستان بستری با توجه به COVID-19 کاهش یافته است به 73 از جمله 20 بیماران در بخش های مراقبت ويژه مقامات جمعه اعلام کرد. به تاریخ 127 نفر کشته شده اند از این ویروس در استان است. از کسانی که تست مثبت 1,579 دفاع کرد گرفته شد افراد بهبود یافته اند. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

سازمان دیده بان | دکتر بانی هنری مذاکرات در مورد گسترش تعاملات اجتماعی:

به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت B. C. سلامت عمومی افسر می گوید: مردم باید با احتیاط از سرگیری تعاملات. 1:37

آلبرتا برتر جیسون کنی می گوید: این استان دریافت خواهد کرد $46 میلیون نفر از $3 میلیارد فدرال صندوق به پایین دستمزد کارگران موقت بالا می برد.

“ما می خواهیم به تمرکز بر آن است که در آن بیشتر مورد نیاز است” کنی گفت. “و من فکر می کنم همه ما به رسمیت شناخته شده است که بزرگترین خطر این است که در داخل و اطراف خانه های سالمندان مراقبت طولانی مدت از سالمندان’ خوابگاه.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

در ساسکاچوان شمالی ایجاد کرد La Loche به توقیف آن ساسکاچوان مشروب و بازی قدرت ذخیره و offsale به طور موقت به عنوان جامعه تلاش می کند برای دریافت یک دسته در شیوع گسترش از طریق استان شمالی.

La Loche است که کانون شیوع در ساسکاچوان که حساب برای 138 از استان 196 فعال موارد است.

مقامات با Saskatchewan Health Authority باید گفت واقعیت این مردم هنوز هم جمع آوری و نوشیدن با هم کمک به گسترش ویروس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

سازمان دیده بان | چرا انتاریو نیست و در عین حال اجازه دادن به ساکنان خود را گسترش COVID-19 اجتماعی حباب:

برخی از استان ها در حال حرکت اجازه می دهد تا مردم را به دو خود را به اصطلاح COVID-19 اجتماعی حباب. کریس Glover به نظر می رسد چرا که هنوز اتفاق می افتد در انتاریو است. 2:14

مانیتوبا گزارش یکی جدید COVID-19 مورد در روز جمعه در ارتباط با شیوع در دفتر حمل و نقل کسب و کار. تعداد کل افراد مبتلا به این بیماری در ارتباط با پل هولنج در برندن در حال حاضر هشت مقامات بهداشتی اعلام کرد جمعه در روزانه خود را COVID-19 جلسه.

مورد جدید به ارمغان می آورد تعداد کل موارد شناسایی شده در این استان به 284. از این موارد 30 در نظر گرفته شده فعال است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

انتاریو برتر داگ فورد می گوید استانی پارک ها و حفاظت از ذخایر را دوباره باز به صورت محدود استفاده روز در روز دوشنبه.

اعلام این خبر پس از انتاریو گزارش آن کمترین جدید COVID-19 مورد تعداد این هفته روز شنبه با 346 جدید تایید موارد ویروس.

دولت را تایید کرده است یک اورژانس منظور اجازه می دهد هیئت مدیره مدرسه کارکنان به صورت داوطلبانه باشد مستقر به بیمارستان و مراقبت طولانی مدت, خانه, خانه های بازنشستگی و زنان پناهگاه در طول بیماری همه گیر.

دولت می گوید بسیاری از جمع های مراقبت از تنظیمات نیاز به کارکنان مانند حضانت و نگهداری کارگران است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

سازمان دیده بان | کبک آماده بازگشایی مدارس بسته بیش از COVID-19:

مدارس سراسر کبک به استقبال دانش آموزان در روز دوشنبه با جسمی فاصله گرفته است. 1:50

کبک بهداشت عمومی موسسه می گوید: زمان د-سلول طرح در منطقه مونترال می تواند منجر به افزایش سریع مرگ و میر در این شهرستان است.

این موسسه با انتشار گزارش این هفته پیش بینی استارک تعداد مرگ و میر — 150 عنوان بسیاری از پستها در طول روز در ماه جولای و بستری شدن در بیمارستان در منطقه مونترال با مدارس ابتدایی و برخی از خرده فروشان بازگشایی مارس 25. آن را در دراز مدت مراقبت از خانه به حساب آورد. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک ثبت موارد جدید در روز شنبه با توجه به دولت در انتشار اخبار. وجود دارد دو فعال موارد در این استان با هیچ کدام در بیمارستان است. یک مورد مربوط به سفر و دیگر همچنان تحت بررسی است.

برتر بلین هیگز در زمان استان به فاز 2 آن طرح بازیابی در روز جمعه که اجازه می دهد تا برخی از اعمال جراحی الکتیو را به عنوان به خوبی به عنوان گردهمایی از ده نفر یا کمتر است. برخی از کسب و کار — از جمله رستوران ها — نیز مجاز به بازگشایی تحت شرایط سخت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

سازمان دیده بان | نادر التهابی بیماری در کودکان ممکن است مربوط به COVID-19:

محققان به دنبال ارتباط احتمالی بین COVID-19 و کاوازاکی, سندرم نادر, بیماری های التهابی. یک متخصص پزشکی توضیح می دهد این بیماری است. 8:06

نوا اسکوشیا گزارش یک مرگ آوردن این استان را در مجموع به 47 و سه مورد جدید در روز شنبه.

آخرین مرگ گزارش شده در نرتهوود دراز مدت مراقبت از خانه در هالیفاکس که در آن 41 نفر کشته شده اند از ویروس. وجود دارد 157 ساکنان و 31 کارکنان با فعال موارد در نرتهوود. یکی دیگر مراقبت دراز مدت تسهیلات در استان فعال مورد از این ویروس موثر بر کارکنان. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

یک کارمند پوشیدن ماسک و سر به کار در افرا تسلیم مزارع مرغ پردازش گیاه در طول COVID-19 همه گیر در برامپتون, Ont., در روز جمعه. یک کارمند سالگی درگذشت و بسیاری دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus در تاسیسات. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

P. E. I. s رئیس بهداشت عمومی افسر گزارش داد که تمام 27 استان را تایید کرد COVID-19 موارد در نظر گرفته شده است. “ما در چنین خوش شانس و موقعیت در اینجا در P. E. I.” دکتر هدر موریسون گفت: چند روز قبل از توصیف چگونه دولت است شل شدن محدودیت.

خانواده ها در این استان می تواند در حال حاضر جمع آوری در داخل خانه با پنج نفر دیگر, اگر چه موریسون خواسته نشینان به در نظر گرفتن حفظ ورود به سیستم از هر کسی که آنها را در تماس با آمد برای کمک به با تماس با ردیابی باید از آنها مریض است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I

نیوفاندلند و لابرادور گزارش هیچ مورد جدید برای دومین روز متوالی. با توجه به انتشار اخبار از دولت استانی تعداد کل موارد در استان باقی می ماند و در 261. وجود دارد 14 فعال موارد COVID-19 باقی مانده در این استان به عنوان 244 نفر بهبود یافته اند از ویروس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

Nunavut می گوید آن است و نه یک محدودیت در چه مقدار پول آن آماده است به صرف در هتل ها برای ساکنان مورد نیاز برای منزوی کردن قبل از آنها بازگشت به این سرزمین است. وزیر بهداشت جورج Hickes گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه که بیش از 1000 نفر شده اند و در انزوا تا کنون در اتاوا وینیپگ ادمونتون و یلونایف با برچسب قیمت حدود 4 میلیون نفر است. “ما لازم نیست که یک شکل در ذهن ما نمی باید یک جدول زمانی” Hickes گفت. “من در نظر آن نیز قرار داده شده سرمایه گذاری است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

پنج سال پیش مرده است در نیویورک از نادر سندرم التهابی تصور می شود مربوط به coronavirus برجسته بالقوه خطر جدید برای کودکان در همه گیر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در روز جمعه.

کومو گفت: جلسه توجیهی روزانه که پسر فوت در شهر نیویورک در روز پنج شنبه و مقامات بهداشت به دنبال این بودیم که دیگر مرگ و میر مربوط به کودکان تحت شرایط مشابه برای دیدن اگر وجود دارد یک لینک به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

NEW YORK, NEW YORK – MAY 08: یک داوطلب توزیع مهد کودک ملزومات به خانواده های نیازمند برای روز مادر در بانک مواد غذایی برای شهر نیویورک جامعه آشپزخانه و شربت خانه مواد غذایی در مارس 08, 2020 در شهر نیویورک است. (عکس از مایکل Loccisano/گتی ایماژ برای مواد غذایی بانک شهر نیویورک) (مایکل Loccisano/گتی ایماژ برای مواد غذایی بانک شهر نیویورک)

موارد نادر, زندگی تهدید بیماری های التهابی در کودکان در ارتباط با قرار گرفتن در معرض coronavirus شد برای اولین بار منتشر شده در انگلیس و ایتالیا و اسپانیا اما پزشکان در ایالات متحده شروع به گزارش خوشه های کودکان و نوجوانان مبتلا به این اختلال است که می تواند حمله های متعدد اندام اختلال در عملکرد قلب و تضعیف قلب و عروق.

اقتصاد ایالات متحده از دست متناوب 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل شدیدترین سقوط در payman پس از رکود بزرگ و starkest ثبت نام و در عین حال از چگونگی رمان coronavirus همه گیر است که ضرب و جرح به بزرگترین اقتصاد جهان.

ایالات متحده آمریکا وزارت کار را از نزدیک تماشا ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه نیز نشان داد نرخ بیکاری فزاینده به 14.7 درصد در ماه گذشته بسیار مخربی بعد از جنگ جهانی دوم رکورد از 10.8 درصد رسیده است در نوامبر سال 1982 است.

یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus فروشگاه در یک فروشگاه در سئول در اوایل ممکن است. مقامات بهداشتی در کره جنوبی از نزدیک نظارت بر موارد جدید. (Kim Hong-Ji/فردا نیوز)

یک مقام کاخ سفید پیش بینی شده جمعه که نرخ بیکاری برای ماه مه خواهد بود حتی بدتر. کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett سی ان ان گفت او انتظار دارد که نرخ بیکاری حرکت خواهد کرد تا 20 درصد در این ماه. او گفت: اقتصاد باید انتقال به قوی تر جای پا در تابستان.

بحران اقتصادی مشکل جادوها برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای دور دوم در کاخ سفید در ماه نوامبر انتخابات. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود برای انتقاد از خود واکنش اولیه به این بیماری همه گیر تهمت مشتاق به بازگشایی اقتصاد با وجود ادامه داد: افزایش COVID-19 عفونت و وخیم پیش بینی مرگ و میر.

“اقتصاد ما این است که در حمایت از زندگی در حال حاضر گفت:” اریکا Groshen سابق کمیسیون از وزارت کار اداره آمار نیروی کار و در حال حاضر ارشد فرمت عضو هیات علمی در دانشگاه کرنل دانشکده صنعتی و روابط کار.

“ما خواهد شد تست آب در چند ماه آینده برای دیدن اگر آن پدیدار می تواند با خیال راحت از سیاست های ما ناشی از کما.”

در همین حال کاخ سفید متوقف مذاکرات با کنگره بیش از هر بیشتر coronavirus بسته محرک آن را به عنوان منتظر اطلاعات بیشتر در مورد چگونه دولت reopenings اقتصاد تاثیر می گذارد کاخ سفید بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

(CBC)

سنا و مجلس نمایندگان در حال حاضر تصویب چهار عمده صورتحساب به آدرس شیوع کروناویروس. دموکرات ها که کنترل خانه در حال هل دادن رای به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده در یکی دیگر از عظیم امداد لایحه که شامل پول بیشتر برای دولت و دولت های محلی coronavirus تست و ایالات متحده خدمات پستی.

Kudlow گفت که رسمی مذاکرات با نمایندگان کنگره متوقف شده است.

کاخ سفید روز جمعه نیز مجبور به دفاع از اقدامات آن گرفته شده برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس پس از دیگری کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. جدید مورد پنس وزیر مطبوعات و همسر یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاوران یک روز پس از خبری که مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی تا به حال آزمایش مثبت است.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 3.9 میلیون نفر کشته و بیش از 273,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه بر اساس داده های رسمی. اما محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها بدون شک به معنای واقعی مقیاس همه گیر بسیار بیشتر است.

عفونت گزارش شده در بیش از 210 کشور و سرزمین پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

کره جنوبی گزارش داد 18 جدید کروناویروس موارد شنبه پس از بارها و کاباره ها دستور داده شد تا نزدیک به یک ماه پس از موجی از عفونت. بسیاری از موارد جدید مربوط به Itaewon اوقات فراغت منطقه از پایتخت سئول که در آن یک زن 29 ساله در دیدار سه کاباره ها قبل از تست مثبت است.

ارشد حیاط سرپرست Lipi Vitolio شوی پنجره اتوبوس روز یکشنبه در ولینگتون, نیوزیلند. (هاگن هاپکینز/گتی ایماژ)

توکیو گزارش داد 36 مورد جدید از عفونت کروناویروس در شنبه TV Asahi گزارش سه کمتر از یک روز زودتر و هفتمین روز متوالی است که عفونت های جدید باقی مانده اند زیر 100. آخرین آمار و ارقام را در مجموع عفونت کروناویروس در ژاپن شهر به 4,846 مورد از ملی شمارش 16,480 که شامل 628 مرگ و میر.

در چینکه در آن رمان کروناویروس اولین ظهور, مقامات گزارش 17 نفر از جمله 16 نفر که آزمایش مثبت بود ولی نسبت به نشان دادن علائم. جدید مرگ و میر گزارش شده است برای بیش از سه هفته و 260 نفر باقی می ماند بستری برای COVID-19 درمان است.

روسیه پیشی گرفت و فرانسه و آلمان با پنجم-بیشترین تعداد از موارد در جهان است. محدودیت در مسکو تمدید شده است تا مه 31.

سازمان دیده بان | سوالات فراگیر مرگ 3 پزشکان در طول همه گیر:

بریتانیا به معرفی 14 روز دوره قرنطینه برای تقریبا همه از ورود به کشور برای جلوگیری از دوم اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس بار روزنامه گزارش روز شنبه.

آن گفت: نخست وزیر بوریس جانسون از ارائه جزئیات در یک آدرس به ملت در روز یکشنبه. بر اساس این گزارش این اقدامات جدید به احتمال زیاد به اجرا در آمده است در اوایل ماه ژوئن است.

مرگ و میر از COVID-19 در انگلستان افزایش یافت به 31,587 مردم در روز شنبه با مجموع 211,364 نفر تست مثبت برای ویروس, وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: در دولت روزانه اخبار جلسه.

سوئد گرفته شده نسبتا آرام رویکرد به مبارزه با کروناویروس, اصرار, فیزیکی, فاصله و ممنوعیت اجتماعات بزرگ اما نه بسته شدن مدارس ابتدایی و یا رستوران.

این گزارش نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. که بیش از 26 مرگ و میر در هر 100000 نفر جمعیت در مقایسه با حدود 8 در هر 100000 نفر در کشور همسایه دانمارک که اعمال سخت مستند در اوایل که در حال حاضر فقط به آرامی برداشته.

در ایتالیا شهردار میلان صادر خشمگین تهدید در روز جمعه به پایین محبوب فضاهای باز در این شهرستان پس از تلویزیون فیلم نشان داد جمعیت معاشرت و ظاهرا نادیده گرفتن بهداشت عمومی قوانین به منظور جلوگیری از تجدید حیات از coronavirus.

ایتالیا سست برخی از سخت ترین مستند محدودیت در اروپا در روز دوشنبه اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به دوباره باز کردن و به مردم آزادی بیشتری برای حرکت می کند اما مقامات اصرار داشت که سخت فیزیکی فاصله اقدامات هنوز هم باید محترم شمرده شود.

قوانین شده اند به طور گسترده ای مورد احترام اما چند حوادث گزارش شده از گروه زیادی از مردم بسیاری از پوشیدن ماسک محافظ جمع آوری در پارک و دیگر فضاهای باز از جمله Navigli میلان محبوب کانال منطقه است.

“روز گذشته تصاویری از به همراه Navigli شدند شرم آور” جوزپه سالا شهردار میلان گفت: در یکی از خود را به طور منظم آنلاین پیام های خود را از دفتر در مرکز شهرستان.

یک بازدید کننده شستن دست ها قبل از ورود در بازگشایی Chatuchak بازار آخر هفته در بانکوک پس از دولت تایلند آرام اقدامات برای مبارزه با گسترش COVID-19. (Mladen آنتونوف/خبرگزاری گتی ایماژ)

از اتحادیه اروپا اجرایی در روز جمعه حمایت نگه داشتن محدودیت در سفر به قاره, در محل برای یکی دیگر از 30 روز تا اواسط ماه ژوئن به عنوان بخشی از اقدامات فوق العاده به منظور محدود کردن گسترش coronavirus اما همچنین صدمه زدن به تجارت و گردشگری است.

بلوک تصمیم گرفت در اواسط ماه مارس به نزدیک مرزهای خارجی آن برای هر غیر ضروری در سفر تا حد زیادی شکست خورده پیشنهاد برای جلوگیری از 27 عضو از بسته شدن مرزهای داخل اروپا کنترل-رایگان سفر منطقه.

دولت های منطقۀ یورو در ضمن به تصویب نهایی در روز جمعه برای اولین بار بخشی از 540 میلیارد یورو طرح نجات متحده برای ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر.

پاکستان در روز شنبه آغاز شد, لغو هفته طولانی و مستند است که به اجرا گذاشته شد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به مقامات گزارش یکی دیگر از پرش بزرگ از 1,637 موارد که رز به 27,474 با 24 جدید مرگ و میر.

نخست وزیر عمران خان گفت: قبلا در این هفته بود که او در پایان این مستند در مراحل زیرا دولت او قادر به از نظر مالی کمک به کسانی که میلیون ها نفر از افرادی که با تکیه بر درآمد روزانه خود را برای زنده ماندن و تغذیه خانواده خود را.

تا کنون پاکستان گزارش کرده است 618 coronavirus مربوط به مرگ و میر. دولت هشدار داده است آن را reimpose این مستند اگر مردم را رعایت نمی کنند به اجتماعی فاصله رهنمودهایی که کارشناسان می گویند می تواند باعث اوج در اواخر این ماه. اگر چه پاکستان برداشته شده محدودیت هایی در چندین بخش اقتصادی است و اجازه فعالیت های کسب و کار به بازگشایی مدارس باقی خواهد ماند بسته تا ژوئیه 15.

مکزیک گزارش 1,982 موارد جدید و 257 مرگ و میر در روز جمعه. نرخ مرگ و میر در تیخوانا, مکزیک, بهترین و شناخته شده شهر مرزی باید افزایش یافت و COVID-19 مرگ و مير دو برابر میانگین ملی وزارت بهداشت می گوید. کادر پزشکی به سرعت بیمار را به عنوان شیوع rampaged از طریق بيمارستان.

بیش از 21 درصد از بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus در شهرستان زنده ماندن نیست, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد که از پنج شنبه. در بقیه مکزیک رقم کمتر از 10 درصد است. تیجوانا شهرداری با بیشترین مرگ و میر نسبت به COVID-19 در مکزیک 243 تا کنون با توجه به دولت فدرال و وزارت بهداشت داده است.

در سراسر آفریقارمان coronavirus می تواند کشتن بین 83,000 و 190,000 مردم در سال اول و آلوده بین 29 میلیون و 44 میلیون در سال اول اگر آن موجود است سازمان بهداشت جهانی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de