800 سربازان آمریکایی در بازگشت به خانه از میانه

سربازان در حال بازگشت به خانه پس از حدود 3000 سرباز از ارتش ایالات متحده سریع-پاسخ نیروی اعزام شده بودند به خاورمیانه نزدیک به دو ماه پیش در بحبوحه تنش ها با ایران است.

نزدیک به 800 چتربازان از 82nd Airborne Division را پاسخ فوری نیروی تیپ شروع به بازگشت از خاورمیانه در روز پنج شنبه به فورت براگ در کارولینای شمالی.

صبح روز پنجشنبه مشتاق اعضای خانواده منتظر در فورت برگ سبز سطح شیب دار به استقبال عزیزان خود.

“ما نمی تواند افتخار بیشتر از این چتربازان و این یک افتخار به استقبال آنها خانه” مسلح ، ژنرال جیمز Mingus, the 82nd Abn. Div. فرماندهی کل در بیانیه ای گفت به بار عصر. “این بزرگ مردان و زنان افتخار سنت از چتربازان که قبل از اینکه آنها را با پاسخ دادن به ملت خود تماس در یک لحظه متوجه است.”

Epoch Times Photo
ارتش ایالات متحده چتربازان از 82nd Airborne Division, استقرار از پاپ ارتش فرودگاه کارولینای شمالی به عنوان منطقه فرماندهی مرکزی ایالات متحده در پاسخ به حوادث در عراق در ژانویه. 1 در سال 2020 است. (سروان. Robyn Haake/ارتش آمریکا/خبرگزاری گتی ایماژ)

پنتاگون تایید کرد در آستانه سال جدید است که برخی از 750 سربازان در حال مستقر شدند بلافاصله به کویت پس از حمله به سفارت آمریکا در بغداد, عراق تنشها میان ایران و پروکسی در منطقه است. این بود که در علاوه بر این به تفنگداران دریایی بودند که در حال حاضر در محل حفاظت از سفارت پرسنل و رفاه اجتماعی گفت: در آن زمان.

در Jan. 3 پنتاگون تایید به بار عصر که آن را به ارسال نیروهای اضافی به خاورمیانه است. بخش نیست دولت یک تعداد دقیق. تعدادی از نیروهای جدید در این اعزام حدود 2,800 پس از یک تیپ معمولا متشکل از حدود 3500 نیروهای, گزارش رویترز،.

استقرار مهم ترین بود بدون اطلاع استقرار نیروهای نظامی در بیش از 30 سال, 82nd Airborne Division گفت: بر چتربازان’ بازگشت.

“در عرض چند ساعت از دریافت سفارشات برای استقرار اولین عناصر تیپ محشور درو تجهیزات و چرخ از سبز رمپ [فورت براگ] در 18 ساعت و پس از آن مستقر باقی مانده از 1st Brigade بسیار تهاجمی جدول زمانی به منظور پاسخ به وضعیت بحران در عراق” the 82nd Airborne Division در بیانیه ای گفت به دست آمده بار عصر.

سربازان چترباز تحت روزانه آمادگی آموزش در حالی که آنها مستقر در خاورمیانه است.

حدود 2000 نفر از اعضای 1st Brigade Combat Team هنوز ارسال شده در منطقه “هر ماموریت تلقی لازم” در این بیانیه گفت.

هنوز معلوم نیست زمانی که آنها بازگشت به خانه خواهد شد.

آلن زونگ و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im