8 مالزی Tablighi مردان, تلاش برای فرار هند توسط یک پرواز خاص گرفتار در IGIA

دهلی نو: هشت مالزی شهروندان که با حضور Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin اینجا گرفتار شده بودند توسط مقامات اداره مهاجرت در فرودگاه IGI در حالی که در تلاش برای فرار از کشور از طریق یک پرواز خاص چیده شده برای رشته مسافران که ملت در انتخابات گفت: در روز یکشنبه.

هشت مالزی Tablighi فعالان پنهان شده بودند در دهلی شورای ملی مقاومت در منطقه و تلاش آنها را به استفاده از یک پرواز خاص مرتب شده توسط مالزی کمیسیون عالی برای خود شهروندان سرگردان در هند با توجه به کورونا باعث 21-day مستند.

هشت, اما, گرفتار شده بودند توسط مقامات اداره مهاجرت در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در اینجا قبل از سوار شدن به پرواز خاص یک مقام دولتی گفت.

هشت مالزیایی بودند خاطی از سوار شدن به پرواز به عنوان دولت مرکزی کارگردانی کرده است دولت تمام نیروهای پلیس برای اقدام علیه آن دسته از اتباع خارجی که آمده بود به هند در ویزای توریستی و شرکت در Tablighi Jamaat جماعت.

دولت در حال حاضر در لیست سیاه 960 خارجی و لغو ویزای خود برای نقض شرایط ویزا.

هشت مالزیایی شده اند دست به جرم و جنایت شاخه ای از پلیس دهلی توسط مقامات اداره مهاجرت.

تمام هشت قرار داده خواهد شد در قرنطینه, مقامات گفت.

تا کنون بیش از 400 COVID-19 موارد مثبت و در حدود 15 مرگ و میر در کشور را متذکر شد که لینک با Nizamuddin مرکز.

اقدام علیه خارجی Tablighi Jamaat اعضا گرفته شد پس از بیش از 2,300 فعالان از جمله 250 خارجی داشت به زندگی در مقر آن واقع در دهلی Nizamuddin هفته گذشته با وجود 21-day مستند تحمیل شده به بررسی گسترش coronavirus.

حداقل 9,000 مردم شرکت کرده بود در جماعت در Nizamuddin مرکز در ماه گذشته و پس از آن بسیاری از آنها سفر به نقاط مختلف کشور برای مبلغ کار می کند.

شرکت کنندگان شامل شهروندان از 41 ملیت. آنها 379 اندونزیایی, 110, بنگلادش, 77, قرقیزستان, 75 مالزی, 65, تایلندی, 63 Myanmarese و 33 سریلانکا شهروندان علاوه بر دیگران است.

این وزارت خانه نیز خواسته پلیس دهلی و روسای پلیس کشورهای دیگر که این خارجی ها در حال حاضر زندگی به اقدام قانونی تحت این خارجی ها عمل می کنند و مدیریت بحران عمل می کنند.

این وزارت گفته بود در حدود 2100 خارجی ها آمده اند به هند از ژانویه 1 و زیاده روی در Tablighi فعالیت در بخش های مختلف کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de