مورد هفتم از کروناویروس جدید تایید شده است در ایالات متحده است.

فرد آسیب دیده توسط یک مرد که زندگی در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد بعد از ظهر جمعه پس از دریافت اطلاع در مورد این پرونده از مراکز کنترل بیماری.

این علائم مورد سوم از coronavirus در کالیفرنیا اما این اولین بار است که در شهرستان سانتا کلارا و منطقه خلیج است.

دکتر سارا کودی سلامت افسر شهرستان سانتا کلارا گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس خبری که مرد ناشناس “سفر کرده بود به ووهان, چین, و بیمار شد پس از بازگشت به خانه.”

او افزود: “پس از او بوده است در صفحه اصلی به بخش او شده است خود منزوی در خانه و هم خانه را ترک نمی کند مگر به دنبال مراقبت های پزشکی. او دیده بود در یک کلینیک محلی و بیمارستان بود اما هرگز بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود.”

“ما تحقیقات مقدماتی نشان می دهد که او در تماس با تعداد بسیار کمی از افراد پس از بازگشت به خانه. ما مطمئن شوید که هر کسی که او را در تماس با آمده است که نظارت به صورت علائم و ماندن در خانه و دور از دیگران,” او گفت:.

موارد دیگر در ایالات متحده به تاریخ شامل یکی در ایالت واشنگتن در آریزونا, و ایلینوی.

پیش از آن در روز ایالات متحده رسما اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اضطراری برای بهداشت عمومی در کشور است.

مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد که ایالات متحده به طور موقت بار ورود برای کلیه اتباع خارجی که برای بازدید از چین در گذشته 14 روز.

وزیر بهداشت الکس آذر اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که این ممنوعیت به اثر چهار شنبه 5 p. m. EST—نه خواهد شد به خانواده اعضای از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم.

آذر افزود که مقامات ایالات متحده رسما اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده است.

او گفت که هر شهروند ایالات متحده که در استان هوبئی—که در خانه های کانون, ویروس, شهر ووهان در 14 روز گذشته به طور اجباری قرنطینه تا 14 روز زمانی که آنها در ایالات متحده می رسند. در ضمن بازگشت شهروندان ایالات متحده که در دیگر نقاط چین در 14 روز گذشته داده خواهد شد و سلامت غربالگری در انتخاب پورت های ورودی و سپس موضوع را تا 14 روز تحت نظارت خود قرنطینه آذر گفت.

سه خطوط هوایی ایالات متحده در روز جمعه—Delta Airlines خطوط هوایی آمریکا و ایالات متحده هواپیمایی اعلام کرد آنها را تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین است. برای خطوط هوایی آمریکا و, United Airlines, تعلیق, زمان اثر امروز در حالی که دلتا خواهد بود تعلیق پروازها از Feb. 6.

کتی او کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de