75,000 آمریکایی ها در معرض خطر مرگ ناشی از مصرف بیش از حد و یا خودکشی با توجه به CCP ویروس ناامیدی گروه هشدار

به عنوان بسیاری به عنوان 75,000 آمریکایی ها می میرند چرا که از مواد مخدر یا الکل سوء استفاده و اقدام به خودکشی به عنوان یک نتیجه از CCP ویروس همه گیر با توجه به تجزیه و تحلیل انجام شده توسط موسسه ملی بهداشت عمومی گروه خوبی بودن اعتماد.

این گروه صدایی زنگ که رشد بیکاری و بحران و رکود اقتصادی و استرس های ناشی از انزوا و عدم قطعی پایان تاریخ برای همه گیر می تواند به طور قابل توجهی افزایش می دهد و به اصطلاح “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” مگر اینکه محلی و ایالتی و مقامات فدرال اقدام است.

“مگر ما جامع فدرال و ایالتی و محلی منابع پشت بهبود دسترسی به با کیفیت بالا, روانی, بهداشت و درمان, جامعه, پشتیبانی, من نگران ما هستید به احتمال زیاد به دیدن چیزهایی به مراتب بدتر وقتی که می آید به سوء استفاده از مواد مخدر و خودکشی” خوب بودن اعتماد ارشد استراتژی افسر Dr. Benjamin F. Miller سی ان ان گفت.

میلر تاکید قرار داده است فقط یک طرح و اقدامات صورت گرفته می تواند تغییر تعداد مرگ و میر.

“ما می توانیم تغییر اعداد—مرگ نشده است. اما, آن است که ما را به اقدام در حال حاضر” میلر می گوید.

خوب بودن اعتماد منتشر شد نقشه ها نشان استان و شهرستان در سطح پروژه های از این نوع مرگ و میر بر اساس داده ها از سال های گذشته با توجه به COVID-19 و تاثیر آن بر بیکاری, انزوا و عدم قطعیت است.

این گروه خواستار یک رویکرد استوار از محلی و ایالتی و فدرال مقامات و سازمان های به اطمینان حاصل شود کسانی که از دست دادن شغل خود به دلیل همه گیر کار می توانید پیدا کنید.

“نرخ بیکاری در طول رکود بزرگ همراه بود با افزایش خودکشی و مرگ و مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ” با توجه به خوب بودن اعتماد.

برای مثال مرگ و میر ناشی از خودکشی و مواد مخدر مصرف بیش از حد رز همراه با بیکاری در طول رکود اقتصادی سال 2008. بیکاری رفت از 4.6 درصد در سال 2007 به اوج 10 درصد در اکتبر 2009 و کاهش یافته است به طور پیوسته رسیدن به 3.5 درصد در اوایل سال 2010 با توجه به این گروه است.

Estimated death Well Being Trust
این نقشه نشان می دهد برآورد مرگ و عوارض برای 2020-2029. (خوب بودن و اعتماد)

کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett گفته سی ان ان روز شنبه او انتظار دارد که نرخ بیکاری در ایالات متحده بالاتر از 16 درصد در ماه آوریل است.

“من حدس می زنم در حال حاضر آن را برای رفتن به شمال از 16 درصد شاید به عنوان بالا به عنوان 20 درصد,” او گفت:. “ما به دنبال در احتمالا بدترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ.”

این امکان وجود دارد که CCP virus ممکن است برخی از فرصت های شغلی جدید در دسترس است. مثلا متحده نیاز مردم برای کمک به با تماس با ردیابی و سلامت دیگر نیاز دارد. که ارائه فرصت مجدد به استخدام کسانی که نیاز دارند.

“سرویس را می توان قدرتمند پادزهر به انزوا و ناامیدی” این گروه می گوید در گزارش.

تغییرات نیز باید به پزشکی و خدمات بهداشت روان به اطمینان حاصل شود که کسانی که نیاز به مراقبت می تواند آن را دریافت ، که شامل آرامش بخش برخی از استانداردهای حفظ حریم خصوصی اطراف تکنولوژی به بداهه نوازی مراقبت از گزینه های.

“این فریاد برای یک فرصت برای بررسی آنچه که کار نمی کند در مورد بهداشت روانی تحویل قبل از COVID و بررسی استراتژی های جدید برای ایجاد یک های جدید و بیشتر رویکرد یکپارچه به سلامت روحی و روانی پس از COVID” میلر می گوید.

“ما باید گسترش استفاده از شواهد مبتنی بر مداخلات از طریق فن آوری در حالی که ما برای ایجاد سلامت روانی سیستم است که همه ما سزاوار است. ما هرگز به اندازه کافی از سلامت روانی نیروی کار نیاز داریم بنابراین ما باید خلاق با فن آوری به عنوان به خوبی به عنوان کسی که می تواند در ارائه خدمات بهداشت روان.”

در اوایل این هفته ورمونت است که گرفتار مصرف بیش از حد گزارش شده است که مواد مخدر و میر کاهش یافته و برای اولین بار پس از سال 2014.

“دولت شاهد 58 درصد کاهش در مرگ و میر نسبت به مواد مخدر سوء استفاده بین 2018 و 2019,” لوین گفت. نیز وجود دارد کمتر مرگ و میر مربوط به فنتانيل اما درصد مصرف مربوط به مرگ و میر مربوط به کوکائین در ادامه به افزایش لوین گفت.

آیا یک روند مانند است که می تواند همچنان در طول همه گیر سخت است برای گفتن. میلر تحسین ورمونت برای راه دولت به شدت به دنبال مواد مخدر استراتژی. اما میلر همچنین گفت که دولت باید به یاد داشته باشید این مشکل گسترده تر است—و در مورد شرایطی که مردم را به نوبه خود به مصرف مواد مخدر برای شروع با. و اینها مسائلی است که همه گیر ممکن است تقویت.

“ما در پاسخ به بحران مواد مخدر در این کشور را به عنوان اگر آن را تنها در مورد مواد مخدر که در واقعیت آن را رانده عمیق تر مسائل مرتبط با سلامت روان, اعتیاد درد و رنج” میلر می گوید. “بدون یک چارچوب مشخص برای جامع پرداختن به سلامت روان و اعتیاد ما ادامه خواهد داد به سرهم بندی کردن و بازی whack-a-mole به دنبال راه حل است.”

در طول این زمان از عدم اطمینان و اعتماد ” است که در آن وقت در جوامع محلی را امتحان کنید و پیدا کردن راه هایی برای دیدار با نیازهای کسانی که درد و رنج در راه های جدید است. اما آنها هشدار داد که حتی تکنولوژی اگر با استفاده از قوی با دوستان و گروه های مذهبی و سلامت روانی کارشناسان ممکن است کافی به حل این مشکل است.

“جامعه مجازی ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن تاثیر انزوا و تنهایی. و در نهایت عدم قطعیت است. استرس از عدم اطمینان است تاثیر جدی بر ظهور و بدتر از بیماری روانی” این گروه گفت.

“این یک رمان است که ویروس جدید و نتایج پیش بینی نشده. هر روز علم میریزد نور بر روی جنبه های جدید و retracts اولیه ایده ها و فرضیه است. این بی سابقه ای زمان و عدم قطعیت ممکن است منجر به ترس که ممکن است راه را به ترس.”

با وجود هشدار دادند این گروه هشدار می دهد این امکان جزر و مد را می توان ریشه.

“مدل های ما ایجاد تکیه بر راه قبل از آن رخ داده. زمانی که جوامع ما مواجه شد با افزایش بیکاری و انزوای اجتماعی و فردی عدم اطمینان مردم رنج می برد که منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از ناامیدی است. آن را ممکن است متفاوت باشد” گفتند: در این گزارش.

“با در نظر گرفتن سهام از بحران کنونی پیش بینی پتانسیل از دست دادن زندگی و خلاقانه استقرار جامعه محلی راه حل های ممکن است ممکن است برای جلوگیری از قریب الوقوع مرگ و میر ناشی از ناامیدی است. ما نباید بیکار نشستن و منتظر 75,000 بیشتر مرگ و میر ناشی از ناامیدی است.”

سی ان ان سیم و Epoch Times کارکنان کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de