حیدرآباد: Telangana گزارش 75 جدید موارد مثبت این رمان coronavirus و دو مرگ و میر به دلیل بیماری های آن, علل Covid-19 روز جمعه. این بالاترین تعداد تا کنون از موارد گزارش شده در یک روز را نشان می دهد که این بیماری همه گیر در حال حاضر در پای یک منحنی نمایی.

تعداد کل موارد مثبت می ایستد در 229 و کل مرگ و میر در 11.

مرگ شامل 55 ساله که تا به حال هیچ سفر تاریخچه برای هر محل در هند در آمد برای درمان مشکوک به پنومونی به Osmania کلی بیمارستان (OGH) در 31 مارس است. او روز بعد درگذشت. او سواب نمونه گرفته شد اما نتایج وارد Covid-19 مثبت پس از مرگ او.

پس از مرگ زن Ranga Reddy منطقه جمع آوری انگلستان کومار و Cyberabad کمیسر پلیس VC Sajjanar بازدید Chegur ایجاد کرد که در آن از زن مورد ستایش قرار داد.

جمع آوری انگلستان کومار گفت: زن زد کوچک مواد غذایی در این روستا و آن را به احتمال بسیار زیاد او در معرض بسیاری از مشتریان خود را به ویروس. یک نظرسنجی در حال انجام است به شناسایی افرادی که در تماس با او از جمله کسانی که انجام بدن او را برای هولوکاست.

در مارس 19, چهار نفر از بیهار به روستا آمد و در زمان پناهگاه در یک خانه متعلق به او است. آنها سفر کرده بود توسط Sampark Kranthi اکسپرس که در آن مردم از بازگشت از Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin در دهلی نو نیز سفر کرد. این چهار نفر هم در حال قرنطینه.

حدود 30 تیم در حال کار به انجام یک نظرسنجی در این روستا گفت: Cyberabad کمیسر پلیس V. C. Sajjanar.

دیگر بیمار که روز جمعه درگذشت یک 45 ساله از سکوندربد که تا به حال طراحی و توسعه یک شديد عفونت دستگاه تنفسی است.

از 75 بيمار که مورد آزمایش Covid-19 مثبت هشت منتقل شده از طبیعت درمان بیمارستان و سه از تب بیمارستان از جمله یک کودک است. پس از تایید مثبت وضعیت آنها آورده بودند به بیمارستان گاندی که اطلاع Covid-19 بیمارستان. همه موارد تایید شده اند به درمان وجود دارد.

باقی مانده 64 بیماران افرادی هستند که با حضور Tablighi Jamaat را به جماعت در Nizamuddin. در مجموع 30 نفر بودند که بخشی از این جماعت که هیچ علائم هستند که معطوف به جداسازی مراکز.

ده اندونزی اتباع که تست مثبت و در حال حاضر اعلام شده است که منفی است. آنها در حال رفتن به قرنطینه برای 14 روز بیشتر در قفسه سینه در بیمارستان.

پزشکان در بیمارستان گاندی فرستاده بود مصادره به مرکز بهداشت Ninistry که بستگان باید رفتار درستی با خط مقدم کارگران و مانع از آنها در کار است. این فرستاده شد پس از پزشکان در بیمارستان گاندی مورد حمله قرار گرفتند عصبانی بستگان مرحوم بیمار.

اتحادیه بهداشتی Ninistry روز جمعه در اعتراض به بیماران و اعضای خانواده خود را به ایجاد مانع برای سلامت کارگران است. یک نگرانی نیز مطرح شده بر سوء رفتار و خواسته مردم را به همکاری در روند تست.

بزرگترین مشکل این است که مدت زمان نتایج آزمون شناخته می شود که بیش از 24 ساعت است. این است که مردم بی قرار, به عنوان آنها ساخته شده است برای نشستن در اتاق و هیچ نشانه چیست رفتن به اتفاق می افتد به آنها.

اضطراب و وحشت آنها را به رانندگی دیوانه. به بالا از آن همه پزشکان و کارکنان پیراپزشکی و دیگران نمی خواهید برای آمدن به آنها نزدیک است. عاطفی فاصله و در بیمارستان ها گیج کننده است این بیماران است.

ارشد دکتر توضیح داد: “قبل از آن که همه ما را احاطه کرده یک بیمار است. در حال حاضر ما در حال رفتن به آنها را. این باعث می شود بیمار در تعجبم که چه طوری با آنها اشتباه است که حتی یک دکتر درمان است در آینده نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im