7 بهترین ترازو دیجیتال

وزن خود به طور منظم می تواند به شما در رسیدن به اهداف کاهش وزن کمک کند – ما بهترین ترازوی دیجیتال را برای کمک به شما انتخاب کرده ایم

لورا چوب،
روبن مارتینز
چهارشنبه 15 ژانویه 2020 ساعت 20:38

Getty Images / iStockphoto
روزهایی را به خاطر می آورید که می خواهید فقط در ترازو آنالوگ ساده قدم بگذارید و تماشا کنید که سوزن در کجا رفته است؟ اگر فقط زندگی مدرن بسیار ساده بود. خرید ترازو حمام اکنون مستلزم غربال کردن گزینه های مختلف و سرگرمی است ، از پارچه های فناوری پیشرفته که چربی ، استخوان ، آب و عضله را تجزیه و تحلیل می کنند و همگام سازی را با برنامه های تلفن های هوشمند ، گرفته تا لوازم طراحی شده با طراحی ساخته شده از بامبو یا چشمک زدن با بدلیجات. قرار است روی زمین چطور انتخاب کنید؟

هنگام آزمایش قیمت های بی شمار بازار ، دلیل اصلی خرید ترازو را در پیش رو و مرکز قرار می دهیم: قرائت دقیق وزن. ما این کار را با قدم گذاشتن بر روی هر ترازو چندین بار در فواصل پنج دقیقه انجام دادیم تا ثبات را بررسی کنیم و اندازه گیری ها را با اندازه گیری هایی که در باشگاه بهداشت محلی ما ثبت شده است ، مقایسه کردیم.

ما سپس قیمت ، سهولت تنظیم ، زیبایی شناسی و ارزش واقعی زنگ ها و سوت ها را در نظر گرفتیم (آیا برای تهیه گزارش وضعیت آب و هوا به ترازو حمام خود نیاز دارید؟). درنهایت ، ترازو مناسب برای شما بستگی به اهداف شما دارد: آیا می خواهید همه جنبه های روز سلامتی خود را بطور دقیق و روزانه ردیابی کنید؟ یا آیا شما فقط می خواهید به این نکته توجه کنید که چقدر وزن دارید؟ این لیست شامل ترازوهایی است که از همه فن آوری های بسیار معتبر و بهداشتی گرفته تا لودیت روزمره همه را متناسب می کند.

 1. EatSmart GetFit ، 39.95 دلار ، EatSmart
  eatsmart-getfit-3.png
  این پیچیده ترین مدل نیست ، اما بسته های ترازو دیجیتال GetFit EatSmart قابلیت های بهبود یافته (تجزیه و تحلیل ترکیب بدن) ، حافظه بزرگ (داده ها را تا هشت کاربر ذخیره می کند) و طراحی براق (مشخصات باریک ، پلت فرم شیشه ای سیاه) را به یک بسته مقرون به صرفه و بد بو تبدیل می کند. چهار باتری AAA و دو دستور صفحه لمسی ساده همه چیزهایی است که برای تنظیم مورد نیاز است و این تنها یکی از دو ترازو تست شده برای بازگشت دقیقاً همان وزن خواندن در هر بار آزمایش بود (آمار ترکیب بدن در حدود 0.2 تا یک درصد ثابت بود).

تجزیه و تحلیل ترکیبات براساس سرعت حرکت پالس (پالس الکتریکی سریعتر از طریق استخوان یا چربی) از طریق پالس الکتریکی ارسال شده از طریق نیمه پایینی بدن انجام می شود. راهنمای کاربر EatSmart یکی از تنها دو نفری بود که به راحتی می پذیرد این محدودیت ها وجود دارد (دیگری Weight Watchers / ConAir) ، و پیشنهادات خود را برای افزایش دقت آن (مانند توجه به هیدراتاسیون و دمای اتاق) ارائه می دهد.

نکات مخالف شامل این است که فقط روی سطوح سخت کار می کند و تجزیه و تحلیل ترکیب ، آن را برای زنان باردار یا افرادی که دارای ضربان ساز هستند ، ناامن می کند. اما به عنوان یکی از ارزان ترین و دقیق ترین ترازو هایی که ما آزمایش کردیم ، برچسب “بهترین خرید” شایسته است.

هم اکنون خریداری کنید

 1. QardioBase 2: 149.99 $ ، Qardio
  qardiobase-2.png
  اگر در یک ترازو هوشمند فانتزی قرار دارید ، QardioBase 2 چشمگیر ترین است ، حتی اگر گران باشد. این فرش و همچنین کف سخت کار می کند ، با یک باتری قابل شارژ با کابل شارژ USB در آن کار می کند ، و به خصوص نرم و صاف به نظر می رسد: شیشه ، طراحی دایره ای شامل یک صفحه نمایش مخفی است که فقط در هنگام استفاده ظاهر می شود و در آن «قطب شمال سفید» یا “آتشفشانی سیاه.” QardioBase 2 همچنین حالت های ایمن را برای کاربران باردار و کسانی که دارای ضربان ساز هستند ، در بر می گیرد. بله ، شما باید همگام سازی آن را با برنامه Qardio طی کنید ، اما این کاملاً ساده است و عیب یابی آنلاین هنگام آزمایش سریع و مفید بود. پس از همگام سازی ، برنامه تمام معیارهای وزن خود را ثبت می کند ، به شما نشان می دهد که BMI شما در چه ترازو هایی از وزن کم تا چاقی قرار دارد و می تواند با Apple Health ادغام شود. ترازو اطلاعات مربوط به حداکثر هشت کاربر را ثبت می کند ، و بازخوانی های برگشتی وزن که در یک دو اونس ثابت هستند. بیت هایی که می توانستیم بدون آن انجام دهیم: چهره شکلک دیجیتال است که هر بار که می خیزید می پیچد و صدای وزوز که همراه با هر توزین است.

هم اکنون خریداری کنید

 1. Conair TH100s: 39.99 دلار ، آمازون
  ترازو.jpg
  اگر حتی ترازو دیجیتالی برای شما خیلی فنی باشد ، TH100 انتخاب خوبی برای طرفداران آنالوگ است. شماره گیری بزرگ به قطر 6’5 اینچ به کاربران امکان می دهد اندازه گیری ها را به راحتی بخوانند (چند پوند بدهید یا بخرید) و دستورالعمل های یک پاراگراف برای استفاده ، تغییر خوبی را برای همگام سازی ترازو هوشمند ایجاد می کنند. هنوز هم می توان از آن در سطح سخت استفاده کرد و احساس می کنیم که نقره نقاشی شده می تواند تراشه باشد. صحت قرائت بستگی به این دارد که چشمی را که باید روی سوزن ببندید وجود دارد – می تواند با کوچکترین تحریک به عقب یا به جلو حرکت کند (مانند حرکت دادن ترازو بسیار کمی یا ایستادن روی تخته کف خزنده). اما وقتی سوزن را دقیقاً روی ‘0’ شروع کردیم (با استفاده از یک چرخ تنظیم تکنولوژی فوق العاده کم در پایه) ، TH100 ها خوانش های وزنی مطابق با ترازو های هوشمند دادند. این گفته است ، تقریباً همان انتخاب “بهترین خرید” ما ، یک ترازو دیجیتال ،

هم اکنون خریداری کنید

 1. آریا 2: 129.95 $ ، FitBit
  fitbitaria-3.jpg
  یکی برای وسواس های تناسب اندام ، همگام سازی Aria 2 با برنامه FitBit (و همچنین ساعت و FitBit ساعت و مچ دست) ، بنابراین اندازه گیری وزن و BMI شما در کنار ردیابی ورزش ، ورود به سیستم مواد غذایی و هدف گذاری ذخیره می شود و حتی می توانید با سایر رقابت ها کاربران FitBit برای ایجاد انگیزه. همچنین روندها را با نمودارها و نمودارها پیگیری می کند. MO FitBit این است که تناسب اندام را به صورت یک روز ، پیگیری های روزمره بر خلاف چند ساعت در سالن بدنسازی انجام دهد – بنابراین اگر چنین به نظر می رسد جهنم است ، از این کار خودداری کنید. با این حال ، اگر بدن شما یک معبد ریز تنظیم است ، و می خواهید هر حرکتی را ردیابی کنید و نشان های موفقیت کسب کنید ، Aria 2 برای شما مناسب است. از نظر طراحی ، ترازو در یک سفینه فضایی به هیچ وجه به نظر نمی رسد – صفحه نمایش شبیه به موی سر تازه و کمی آینده گرایانه است ، و می توانید برای یک پلت فرم شیشه ای جلا بین یک سیاه و سفید و سفید استفاده کنید. این خوانش ها را برای هشت کاربر ذخیره می کند ، اما برای چنین یک مارک خاص ، Aria 2 کمی عقب مانده است: به باتری های AAA احتیاج دارد ، به سطح سختی احتیاج دارد ، و برای مصرف کنندگان باردار یا افرادی که دارای ضربان ساز هستند مناسب نیست. همچنین وزن ما هر بار که استفاده کردیم کمی متفاوت بود و چند پوند متغیر بود. برنامه FitBit با زیبایی طراحی شده است ، اما ما از آیکون های پویان متحرک روی صفحه نمایش خوشتان آمد که به شما کمک می کند چه موقع روشن و خاموش شوید.

هم اکنون خریداری کنید

 1. ترازو تجزیه و تحلیل بدن ناظران وزن : 39.99 دلار ، مشاهده گران وزن
  ترازو WW
  (مشاهده گران وزن)
  شاید زیباترین نباشد ، اما مانند EatSmart ، این تلاش Weight Watchers قابلیت های مفیدی را با قیمت مناسب ارائه می دهد. کاربران برای بیدار شدن از این ترازو فقط به شیشه با پای خود نیاز دارند و از چهار دکمه ساده برای سفارشی کردن تنظیمات استفاده می کنند: زنان باردار و افراد دارای ضربان ساز باید از گزینه “وزن فقط” استفاده کنند ، در حالی که دیگران می توانند آب ، چربی ، ماهیچه و استخوان را ردیابی کنند. درصد ، همراه با نمرات BMI. ترازو قادر به ذخیره داده ها برای چهار نفر است.

این جزوه همچنین شامل راهنمایی مفیدی است که براساس سن و جنس ، درصد تجزیه و تحلیل ترکیب بدن به چه معنی است. چندان عالی نیست که صفحه نمایش ال سی دی آبی و لهجه های کروم / استنلس استیل روی شیشه کمی به نظر می رسد. اما وزن خواندن در چند اونس همخوانی داشت.

هم اکنون خریداری کنید

 1. نوکیا بدنه +: 99،95 $ ، نوکیا بهداشت
  نوکیا-1.jpg
  ارتباطات فنلاندی و غول فناوری اطلاعات نوکیا در تابستان گذشته به محصولات دیجیتال سلامت گسترش یافت و با برنامه ، مانیتور فشار خون و این ترازو Body + راه اندازی شد. طراحی شیشه ای تمیز و کمی شیک تر از Qardio و Aria است ، اما هنوز هم شیک و معاصر را از بین می برد. به علاوه ، آن را با “پایه فرش” قابل اتصال است ، بنابراین روی سطوح مختلف کار می کند. همگام سازی کمی طولانی تر از سایر ترازو های هوشمند طول کشید ، اما پس از راه اندازی ، کاربران می توانند اندازه گیری ترازو را شخصی سازی کنند (بنابراین می توانید از پیش بینی وضعیت هوا بی نیاز خلاص شوید و همه چیز را از BMI گرفته تا مرحله شمارش ردیابی کنید). ما این را دوست داریم و همچنین اندازه گیری های ورود به سیستم را در برنامه نوکیا (که برنامه های سلامتی برای وزن ، خواب ، فعالیت ، بارداری و سلامت قلب / فشار خون را ارائه می دهد) ، ترازو با سایر برنامه ها مانند MyFitnessPal و RunKeeper سازگار است. همچنین یک وزن بارداری و حتی یک حالت کودک برای وزن گیری نوزادان وجود دارد. با این حال ، هیچ دو اندازه گیری ما در این ترازو یکسان نبودند ، در حالی که درصد وزن و ترکیب کمی تغییر می کند. از طرف دیگر ، این ارزان ترین انتخاب ما در گروه ترازو هوشمند است. باتری های AAA کار می کند و اندازه گیری های حداکثر هشت کاربر را ذخیره می کند.

خرید بدون w

 1. ترازو هوشمند رنفو: 29.99 دلار ، آمازون
  renpho.jpg
  این یک دزد مطلق است! به نظر می رسد ، کار می کند و احساس می کند چیزی بسیار گرانتر است ، اما اینطور نیست! قیمتی مشابه با ترازو دیجیتال پایه EatSmart ، اما با انواع خوبی ارائه می شود. 13 اندازه گیری اساسی بدن ، اتصال تلفن و یک جفت عالی برای هر یک از برنامه های شما است. این نوع خریدی است که بعد از آن احساس هوشمندی می کنید.