6 کانادا خدمات اعضای کشته در سقوط هلیکوپتر به افتخار CFB ترنتون مراسم

شش کانادا اعضای نظامی کشته در هفته گذشته سقوط هلیکوپتر در سواحل یونان خواهد بود افتخار در یک مراسم بازگشت در انتاریو روز چهارشنبه.

این مراسم در CFB ترنتون تنظیم شده است برای شروع در 2:30 p. m. ET. نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود برای حضور در. خانواده و دوستان از خدمات اعضای یک فرصت در این مراسم برای ادای احترام خود را.

وزارت دفاع ملی گفت: نیروهای مسلح کانادا, اعضای, به غیر از pallbearers را تمرین فیزیکی فاصله در این مراسم به حفظ سلامت کسانی که در جلسه حضور داشتند.

“با وجود چالش های ارائه شده توسط زمان COVID-19 محیط زیست و نیاز به حفظ فاصله فیزیکی, 8 بال/CFB ترنتون متعهد به وقار و احترام بازگشت به وطن برای ما افتاده هوانوردان و ملوانان” این گروه یک ایمیل به در گفت شنبه.

چهار شنبه, آوریل 29 CH-148 طوفان سقوط در دریای ایونی در حالی که در نظر گرفتن بخشی در ناتو تمرینات. دفاع مقامات گفته اند که آن را بازگشت به HMCS فردریکتون در پایان یک مأموریت آموزشی ناتو.

باقی مانده از یک افسر نیروی دریایی زیر ستوان Sey Cowbrough شد و پس از آن بهبود یافت در حالی که دیگر پنج خدمات اعضای هیئت مدیره از دست رفته و مرده فرض. Cowbrough بود و دریایی مهندسی سیستم افسر در HMCS فردریکتون و تا به حال زندگی می کردند در Dartmouth, N. S., برای بسیاری از زندگی خود را.

پنج نفر دیگر اعضای خدمات عبارتند از: سروان. Brenden ایان مک دونالد یک خلبان در اصل از, New Glasgow, N. S.; Sub-سرهنگ متی Pyke یک جنگ دریایی افسر در اصل از ترورو, N. S.; سروان. کوین هاگن یک خلبان در اصل از نانایمو, B. C.; سروان. Maxime Miron-Morin, هوایی مبارزه با سیستم های افسر در اصل از Trois-Rivières, Que.; و استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده یک برنامه الکترونیکی سنسور اپراتور در اصل از Guelph, Ont.

باقی مانده از یک نفر دیگر بازیافت شده است اما هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

سرجوخه اد گالو) کریس Rodusek دوم سمت چپ راهنماهای CH-148 طوفان هلیکوپتر به موقعیت روی HMCS فردریکتون در طول عملیات اطمینان در Jan. 22, 2020. (سرجوخه اد گالو) سیمون Arcand/نیروهای مسلح کانادا/مبارزه با دوربین)

در این مراسم اعضای نیروهای مسلح کانادا در رژه را می پوشند غیر ماسک های پزشکی بخش گفت.

Pallbearers و کسانی که قادر به فاصله فیزیکی خواهد دستکش بپوشید. این اداره گفت آن را فراهم اعضای خانواده از شش با ماسک و آنها را تشویق به فاصله جسمی در طول مراسم.

به عنوان برای افرادی که مایل به پرداخت خود را در جهات این بخش ترغیب آنها برای تماشای این مراسم در تلویزیون و یا آنلاین به جای جمع آوری و در CFB ترنتون.

گروه گفت: پنج عضو است که از دست رفته و مرده فرض خواهد شد به نمایندگی های مختلف نظامی روسری بسته به اینکه آیا آنها از اعضای نیروی دریایی سلطنتی کانادا یا Royal Canadian Air Force.

روسری خواهد بود در حال استراحت بر روی بالش به انجام این هواپیما, یک سی سی-177 Globemaster توسط همکار اعضای نظامی.

با توجه به این بخش پس از CC-177 Globemaster می رسد در 8 بال/CFB ترنتون pallbearers خواهد وارد هواپیما در سه ماهه گارد خواهد مارس به موقعیت خود را بر روی آسفالته خانواده از شش خواهد بود همراهی به مکان بر روی آسفالته و مراسم آغاز خواهد شد.

Pallbearers از 8 بال ترنتون را حمل Cowbrough را تابوت اول از CC-177 به یک نعش کش در انتظار. او باقی خواهد بود عودت.

اسکورت, پارتی, از HMCS فردریکتون خواهد شد و سپس حمل بالش با عمامه از پنج عضو دیگر از سی سی-177 در زیر منظور از رتبه توسط ارشد: سروان. Brenden ایان مک دونالد; سروان. کوین هاگن; سروان. Maxime Miron-Morin; Sub-سرهنگ متی Pyke; و استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده.

به عنوان تابوت و هر بالش آورده است به هر یک نعش کش مربوطه اعضای خانواده خواهد بود به ارمغان آورد به عقب نعش کش برای ادای احترام خود را.

نعش کش درهای بسته خواهد شد که در سه ماهه گارد خواهد مارس و مراسم به پایان خواهد رسید.

کاروان به تورنتو به دنبال مراسم

پس از مراسم به یک کاروان در طول سفر یک بخش از بزرگراه 401, شناخته شده به عنوان بزرگراه قهرمانان به تورنتو برای پزشکی قانونی معاینه.

بخشی از بزرگراه 401 است که به نام بزرگراه قهرمانان به علامت جاده ای که سربازان کشته شده در جنگ در افغانستان سفر بین CFB ترنتون و تورنتو در آخرین سفر خود به خانه.

زمانی که اجساد سربازان جان باخته در افغانستان بودند عودت مردم خواهد خط overpasses از بزرگراه 401 برای ادای احترام خود را.

“برای کسانی که ممکن است آن را احساس می کنید نیاز به حضور فیزیکی در کنار جاده و یا overpasses در امتداد بزرگراه از قهرمانان ما می پرسند که شما به ما بپیوندید در احترام COVID-19 محدودیت ها و تمرین های فیزیکی فاصله در حالی که پرداخت جهات” این گروه می گوید.

آن frat macdonald, HMCS فردریکتون و TCG Salihreis آموزش همراه با ناوچه Alpino و فدریکو Martinengo در نزدیکی ساحل ایتالیایی در آوریل 17 سال 2020 است. (facebook.com/NATOMaritimeCommand)

انتاریو برتر داگ فورد روز سه شنبه گفت که او اصرار مردم برای تماشای مراسم و کاروان در تلویزیون و یا آنلاین به جای از بزرگراه 401 overpasses به رعایت فیزیکی فاصله دستورالعمل.

آن را هنوز هم روشن نیست چه چیزی باعث CH-148 طوفان به سقوط اما این هلیکوپتر پرواز ضبط داده ها پیدا شد باقی مانده و به تجزیه و تحلیل در شورای تحقیقات ملی در اتاوا.

Royal Canadian Air Force هواپیما استفاده می شد به همراه خانواده به CFB ترنتون به کاهش خطر ابتلا به سفر از طریق مختلف فرودگاه در سراسر کانادا بخش گفت.

این مراسم خواهد بود livestreamed در این داستان و در نیروهای مسلح کانادا Facebook صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de