برای سال سرجوخه اد گالو) سیمون Pittarelli شده است در پایان هر مکالمه تلفنی با خواهر خود را از زیر ستوان Sey Cowbrough با “من شما را دوست دارم.”

این بدان معناست که بیشتر به او در حال حاضر از همیشه به عنوان Cowbrough یکی از شش کانادا اعضای نظامی کشته در هفته گذشته سقوط هلیکوپتر در سواحل یونان که در حال مفتخر در یک مراسم بازگشت در انتاریو روز چهارشنبه.

در پایان که “من شما را دوست دارم” مشخص شده Pittarelli آخرین کلمات به خواهر او.

“آن هم از نوع ثابت می کند و حتی بیشتر است که هر فرد صحبت شما که معنی دار به شما, شما همیشه باید پایان تماس تلفنی با ‘I love you’,” او گفت: CBC News.

در این مراسم که اتفاق می افتد در CFB ترنتون حدود 175 کیلومتری شمال شرقی تورنتو با نخست وزیر جاستین ترودو و وزیر دفاع Harjit Sajjan در حضور. یک خط طولانی از اعضای خانواده برخی از نگه داشتن گل و قدم زدن با کودکان, ایستاده در گروه و عینک ماسک در طول مراسم. دیگران dabbed در چشم خود را با بافت.

Cowbrough را در تابوت بود که رویشان در پرچم کانادا شد و به آرامی انجام یک سی سی-177 Globemaster توسط همکار اعضای نظامی در حالی که غمگین با صدای نی انبان ایفا کرده است.

بازگشت مراسم خواهد بود زنده جریان در این داستان و در نیروهای مسلح کانادا Facebook صفحه.

وزارت دفاع ملی گفت: نیروهای مسلح کانادا, اعضای, به غیر از pallbearers در حال تمرین فیزیکی فاصله در این مراسم به حفظ سلامت کسانی که در جلسه حضور داشتند. خدمات اعضا دیده می شود می تواند در پایه پوشیدن ماسک.

“با وجود چالش های ارائه شده توسط زمان COVID-19 محیط زیست و نیاز به حفظ فاصله فیزیکی, 8 بال/CFB ترنتون متعهد به وقار و احترام بازگشت به وطن برای ما افتاده هوانوردان و ملوانان” این گروه یک ایمیل به در گفت شنبه.

در آوریل 29, a CH-148 طوفان سقوط در دریای ایونی در حالی که در نظر گرفتن بخشی در ناتو تمرینات. دفاع مقامات گفته اند که آن را بازگشت به HMCS فردریکتون در پایان یک مأموریت آموزشی ناتو.

باقی مانده از Cowbrough بود که یک افسر نیروی دریایی شد و پس از آن بهبود یافت. پنج نفر دیگر خدمات اعضای هیئت مدیره از دست رفته و مرده فرض. Cowbrough بود و دریایی مهندسی سیستم افسر در HMCS فردریکتون و تا به حال زندگی می کردند در Dartmouth, N. S., برای بسیاری از زندگی خود را.

Pittarelli گفت: او به دست خود “خواهر بزرگ” که مردم اغلب گفته بود “زیبا و پر جنب و جوش” زن با یک لبخند شما نمی تواند کمک کند اما توجه کنید.

در حال رشد اگر مادر خود شد و از خانه Cowbrough در هزینه است.

“او قطعا اتصالات فرد برای تبدیل شدن به یک افسر,” او گفت:. “او در زمان اتهام او دستور داد … او قطعا یک خواهر بزرگتر برای اطمینان حاصل کنید.”

پنج نفر دیگر خدمات اعضای سروان. Brenden ایان مک دونالد یک خلبان در اصل از, New Glasgow, N. S.; Sub-سرهنگ متی Pyke یک جنگ دریایی افسر در اصل از ترورو, N. S.; سروان. کوین هاگن یک خلبان در اصل از نانایمو, B. C.; سروان. Maxime Miron-Morin, هوایی مبارزه با سیستم های افسر در اصل از Trois-Rivières, Que.; و استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده یک برنامه الکترونیکی سنسور اپراتور در اصل از Guelph, Ont.

باقی مانده از یک نفر دیگر بازیافت شده است اما هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

بازنشسته عمده Tim دان یک 32 سال کهنه کانادا نیروهای مسلح گفت: CBC اخبار آن را فوق العاده دشوار است برای کسانی که در ارتش.

“این افراد تبدیل به یکی دیگر از خانواده برای شما,” او گفت:. “هنگامی که شما با دیدن این وضعیت می خواهم آن را به ارمغان می آورد این واقعیت است که زمانی که مردم خدمت می کنند با هم رابطه خود را می شود بسیار سخت تشکیل شده است.”

سرجوخه اد گالو) کریس Rodusek دوم سمت چپ راهنماهای CH-148 طوفان هلیکوپتر به موقعیت روی HMCS فردریکتون در طول عملیات اطمینان در Jan. 22, 2020. (سرجوخه اد گالو) سیمون Arcand/نیروهای مسلح کانادا/مبارزه با دوربین)

Pallbearers و کسانی که قادر به فاصله فیزیکی خواهد دستکش بپوشید. این اداره گفته است که با فراهم کردن اعضای خانواده با ماسک و آنها را تشویق به حفظ فاصله بین هر یک از دیگر در طول مراسم.

به عنوان برای افرادی که مایل به پرداخت خود را در جهات این بخش ترغیب آنها برای تماشای این مراسم در تلویزیون و یا آنلاین به جای جمع آوری و در CFB ترنتون.

گروه گفت: پنج عضو است که از دست رفته و مرده فرض خواهد شد به نمایندگی های مختلف نظامی روسری بسته به اینکه آیا آنها از اعضای نیروی دریایی سلطنتی کانادا یا Royal Canadian Air Force.

روسری را روی بالش نیز انجام شود این هواپیما توسط همکار اعضای نظامی.

کاروان به تورنتو به دنبال مراسم

پس از مراسم به یک کاروان در طول سفر یک بخش از بزرگراه 401, شناخته شده به عنوان بزرگراه قهرمانان به تورنتو برای پزشکی قانونی معاینه.

بخشی از بزرگراه 401 است که به نام بزرگراه قهرمانان به علامت جاده ای که سربازان کشته شده در جنگ در افغانستان سفر بین CFB ترنتون و تورنتو در آخرین سفر خود به خانه.

زمانی که اجساد سربازان جان باخته در افغانستان بودند عودت مردم اغلب خط overpasses از بزرگراه 401 برای ادای احترام خود را.

“برای کسانی که ممکن است آن را احساس می کنید نیاز به حضور فیزیکی در کنار جاده و یا overpasses در امتداد بزرگراه از قهرمانان ما می پرسند که شما به ما بپیوندید در احترام COVID-19 محدودیت ها و تمرین های فیزیکی فاصله در حالی که پرداخت جهات” این گروه می گوید.

آن frat macdonald, HMCS فردریکتون و TCG Salihreis آموزش همراه با ناوچه Alpino و فدریکو Martinengo در نزدیکی ساحل ایتالیایی در آوریل 17 سال 2020 است. (facebook.com/NATOMaritimeCommand)

انتاریو برتر داگ فورد روز سه شنبه گفت که او اصرار مردم برای تماشای مراسم و کاروان در تلویزیون و یا آنلاین به جای از بزرگراه 401 overpasses به رعایت فیزیکی فاصله دستورالعمل.

Pittarelli گفت: آن “شخص” است که مردم قادر به نشان دادن حمایت خود را در راه آنها به طور معمول خواهد بود اما “آنچه ما باید انجام دهیم.”

“من می دانم که برای یک واقعیت است که هر کانادایی در این کشور اهمیت می دهد و هر سرباز در این کشور مراقبت,” او گفت:.

آن را هنوز هم روشن نیست چه چیزی باعث CH-148 طوفان به سقوط اما این هلیکوپتر پرواز ضبط داده ها پیدا شد باقی مانده و به تجزیه و تحلیل در شورای تحقیقات ملی در اتاوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de