51 ساکنان خانه سالمندان تست مثبت برای CCP ویروس با وجود نشان دادن هیچ نشانه

بیش از نیمی از ساکنان در ماساچوست خانه سالمندان آزمایش مثبت برای CCP ویروس با وجود نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد برخی از مردم با آلوده CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus هرگز نشان می دهد علائم و دیگران که در نهایت نشان می دهد علائم می تواند انتقال این ویروس در حالی که بدون علامت.

Pointe گروه مراقبت گفت: اواخر جمعه که 51 98 ساکنان در AdviniaCare در ویلمینگتن آزمایش مثبت برای ویروس.

“ساکنان که تست مثبت خواهد بود جدا از کسانی که نمی خواهد دریافت مراقبت های تخصصی و پشتیبانی ارائه شده توسط کارکنان و یک تیم از همکاران [بهداشت و درمان]” این شرکت در بیانیه ای گفت.

کریس Hannon, افسر ارشد عامل این شرکت گفت: نتایج آزمایش تعجب برانگیز بود.

“با توجه به تهاجمی ما شده اند این امتیاز چگونه این ویروس موذی است; ما در حال مبارزه نامرئی دشمن. ما اطمینان حاصل کرد که ساکنان با بیماری دریافت مراقبت های تخصصی و پشتیبانی که به آنها نیاز” او گفت:.

این مرکز مراقبت قرار بود به زودی تبدیل به یک 142-تخت ویروس بازیابی مرکز اما این برنامه قرار داده شده است در پس از برگزاری آزمون نتایج حاصل آمد. ساکنان رفتن به نقل مکان به دیگر امکانات اما تا به حال برای تست منفی قبل از انتقال.

Epoch Times Photo
این اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر را نشان می دهد SARS-CoV-2 (دور سرخابی اشیاء) که بار عصر اشاره به عنوان CCP ویروس در حال ظهور از روی سطح سلول های کشت داده شده در آزمایشگاه. (NIAID-RML)

دکتر چارلز Tsun-Zhi Pu همکاران بهداشت و درمان پزشکی مدیر سلامت جمعیت گفت که آزمایش بیماران قبل از انتقال آنها کمک به جلوگیری از گسترش ویروس در خارج از مرکز.

“این باعث می شود روشن به چالش کشیدن بالینی شرایطی که همه ما عامل زیر و نقش مهمی که در تست پخش در مبارزه با این بیماری همه گیر” او در بیانیه ای گفت:.

مقامات دولت در حال شناسایی امکانات که می توانید برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود برای آماده سازی برای پیش بینی افزایش موارد اواخر این ماه.

آن را بلافاصله روشن چه مدت مثبت آزمون را به تاخیر می اندازد تبدیل AdviniaCare به COVID-19 مرکز مراقبت. Beaumont توانبخشی و پرستاری ماهر مرکز در ورکستر یکی دیگر از خانه سالمندان انتخاب شده برای کمک به مقابله با افزایش انتظار می رود گفت: پیش از آن در هفته آن را به تعویق می اندازند کسانی که قصد دارد پس از یکی از آن 147 ساکنان آزمایش مثبت است.

خانه های پرستاری بوده و نگرانی از این ویروس شروع به گسترش در ایالات متحده است. عمده خوشه ای از موارد شناسایی شده در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند یک مرکز پرستاری در شهرستان کینگ واشنگتن است. تسهیلات شد و در نهایت مربوط به 37 کشته و شکایت توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات پس از مقامات بهداشت عمومی در آن یافت نمی به اندازه کافی حفاظت فردی, تجهیزات ضد عفونی کننده دست و موارد دیگر.

coronavirus
یک برانکارد منتقل شده است از یک AMR آمبولانس به مرکز مراقبت از کرکلند که در آن یک دیپلم و یک ساکن تشخیص داده شد با CCP ویروس در فوریه. 29, 2020. (Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ)

اعضای هیات گاهی اوقات کار می کرد با وجود نشان دادن علائم و در زمان بی اطلاع بودند و یا نمی پیروی از توصیه ها در مورد محتاط بودن زمانی که در تماس نزدیک با بیماران.

محققان با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در گزارش اخیر که 23 از 76 مراقبت از زندگی ساکنان که مورد آزمایش قرار گرفتند برای CCP ویروس تست مثبت و در حدود نیمی نشان داده نمی شود علائم در روز تست.

علائم بر اساس غربالگری از آسایشگاه ساکنان ممکن است موفق به شناسایی تمام موارد جدید بیماری و بیماران بدون علائم ممکن است منجر به انتقال ویروس محققان گفتند.

این گزارش یکی از هفت ذکر شده توسط مقامات فدرال اعلام توصیه های جدید در شب جمعه که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک در هنگام ترک خانه های خود.

نزدیک به دو سوم از ساکنان و کارکنان در کرکلند تسهیلات شد و در نهایت آلوده.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de