FACE OFF. This combination of pictures created on May 22, 2019 shows US Speaker of the House Nancy Pelosi (D-CA)(L) talks about healthcare legislation on Capitol Hill March 26, 2019, in Washington, DC and US President Donald Trump announces a new immigration proposal, in the Rose Garden of the White House in Washington, DC, on May 16, 2019. Photos by Brendan Smialowski/AFP

صورت خاموش. این ترکیب از تصاویر ایجاد شده در 22 مه سال 2019 به ما نشان می دهد مجلس نانسی پلوسی (D-CA)(L) مذاکرات در مورد بهداشت و درمان قانون در کاپیتول هیل مارس 26 2019 در واشنگتن دی سی و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید مهاجرت پیشنهاد در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, DC, on May 16, 2019. عکس ها توسط معاونت/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه شد پنج شنبه, فوریه 5 پس از یک هفته دو استیضاح محاکمه در سنا است. درام تقسیم کرده است آمریکایی ها و موسسات و تایید تهمت تنگ گرفتن بر او حزب جمهوری خواه در حالی که همچنین نمایشگاه oratorical و مهارت های دیگر از رئیس دموکرات متهم, Adam Schiff.

دو آمریکایی

محاکمه نشان دهنده شکاف عمیق است که تقسیم دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره بلکه کسانی که بین روزمره آمریکایی ها تحت ریاست هنجار شکنانه میلیاردر سابق واقعیت تلویزیون ستاره.

در مجلس نمایندگان, نمایندگان مجلس ساعت را صرف استدلال boisterously قبل از رای گیری تا حد زیادی در امتداد خط حزب در مورد اینکه آیا به اتهام تهمت با سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در اوکراین رسوایی.

در مجلس سنا آنها نشسته در سکوت رعایت دقیق قوانین حاکم بر استیضاح محاکمه. اما هر زمان که آن را به تعطیلی آنها با عجله قبل از اینکه دوربین های تلویزیونی و یا در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن irreconcilably مخالف دیدگاه های تاریخی رسیدگی است.

دموکرات ها به نام تهمت خطرناک رهبر است که نظر خود را بالاتر از قانون است. جمهوریخواهان استدلال کرد که تهمت بود قربانی یک کودتا مرتکب شده توسط دشمنان خود را به او را انکار دوره دوم.

در خارج از واشنگتن آمریکایی در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه ابراز نظرات که تا حد زیادی کاهش یافت و در خط با کسانی که خود را حزب سیاسی.

نظر سنجی گفت: تقریبا نیمی از آمریکایی ها می خواستند مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از دفتر. این نظر برگزار شد 85 درصد از رای دهندگان دموکرات و فقط 10 درصد از جمهوری خواهان.

جمهوری خواهان در خط

مغلوب ساختن پیشی جستن که برنده جمهوری خواه نامزدی در سال 2016 با وجود آشکار مخالفت برخی در حزب در حال حاضر کنترل کامل بر نیروهای خود و خواسته های وفاداری مطلق.

با توییتر به عنوان ابزار مورد علاقه او پاداش ملتهب مدافعان با ستایش و سکوت نادر صدای مخالفان است.

در کنگره او می تواند تعداد در رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برای نگه داشتن این حزب در مجلس خط. دو سناتور آیا نقص در یک رای در تماس شاهدان در دادگاه که کشیده اند و آن را طولانی تر است.

اما در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن طرف برنده: شاهدان با دانش صمیمی از رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین, مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بودند به نام شهادت.

در رای گیری نهایی در محکومیت و یا تبرئه یک سناتور جمهوری خواه را شکست صفوف خود حزب و پیدا تهمت گناه – میت رامنی که به نام رئیس جمهور اقدامات “هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

Damanged موسسات

این آزمایش همچنین نشان داد که چگونه اختلافات عمیق بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال gumming کار کنگره است.

پس از دموکرات ها retook کنترل از خانه در سال 2019 صدها نفر از صورتحساب گذشت که در اتاق بازرگانی برگزار شده است تا در مجلس سنا.

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح توسط مجلس در ماه گذشته تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده ارائه سازش بین دو طرف تقریبا از سوال.

این بد خون ساخته شده آن را غیر ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت یک محاکمه عادلانه و گفت: حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski که رای به تبرئه با وجود توصیف رئیس جمهور انجام به عنوان “شرم آور و اشتباه است.”

“این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است,” او گفت:.

شیف به سخنران

شیف سرب دموکراتیک دادستان و یا مدیر خانه نگه داشته و قانونگذاران افسون برای ساعت با ماهرانه تحویل بسیار دقیق حساب از آنچه اتفاق افتاده است در این رسوایی با یک بیت از استعداد دراماتیک به بوت.

یکی از نهایی سخنرانی گفته بود با احساسات واقعی و ویروسی رفت. در آن شیف گفت: تهمت باید برداشته شود از دفتر “به دلیل مسائل حق و حقیقت مهم است. در غیر این صورت ما از دست داده است.”

بازیگر Alyssa Milano که به تماشای بخشی از محاکمه از گالری ستایش شیف عملکرد.

“شیف واقعا جالب بود به خصوص از یک مجری دیدگاه” میلان گفت.

“و شما می توانید تفاوت بین او و دیگر استیضاح مدیران چگونه او در عنصر خود را زمانی که او می شود به آن منطقه واقعا انتقال است که روایت و یک جدول زمانی. این احساس شما را به تماشای یک نمایش در برادوی است.”

حتی سناتور لیندسی گراهام در یک مدافع سرسخت از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شیف بسیار خوبی سخن گفته و گفت که او انجام داده بود “یک کار خوب است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im