4 متحده با مقدماتی با انتخابات با وجود Coronavirus

چهار متحده با مقدماتی روز سه شنبه برنامه ریزی برای رفتن پیش با انتخابات آینده با وجود محدودیت در بسیاری از انواع مجالس با توجه به شیوع کروناویروس.

مقامات از آریزونا و فلوریدا و اوهایو و ایلینوی اطمینان رای دهندگان در بیانیه ای در روز جمعه که آنها در همکاری نزدیک با مقامات بهداشتی دولت به اطمینان حاصل شود که رای گیری امن است.

“بر خلاف کنسرت, رویدادهای ورزشی و یا دیگر تجمع جمعی که در آن گروه زیادی از مردم سفر در مسافت های طولانی به جمع در یک فضای محدود برای یک دوره طولانی از زمان رای گیری مکان دیدن مردم از نزدیک جامعه آمدن به داخل و خارج از ساختمان به صورت کوتاه مدت” این مقامات در بیانیه ای گفت:.

“بیشتر راهنمایی از رای گیری ماشین آلات تولید کنندگان در مورد بهترین روش برای پاکسازی ماشین آلات ارشاد از CDC در بهترین روش برای شستن دست و راهنمایی از ما مربوطه مقامات بهداشتی دولت در حال ارائه شده برای هر رای گیری در محل” آنها اضافه شده است.

در فلوریدا Gov. ران DeSantis روز جمعه به خبرنگاران گفته است که مقدماتی را در وجود ویروس.

“ما قطعا رای گیری. آنها رای دادند و در طول جنگ داخلی. ما در حال رفتن برای رای دادن” DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در حالی که اضافه کردن که نتیجه اولیه به احتمال زیاد نمی تواند تحت تاثیر این ویروس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات سناتور جو بایدن هستند و هر دو در مسیر به پیروزی مربوطه نژاد در دولت است.

“مقدماتی راه این کار کرده است کاملا رک و پوست کنده نمی خواهید به cliffhangers” او گفت:.

این می آید در همان روز لوئیزیانا گفته آنها خواهد شد و به تعویق انداختن آن 4 آوریل اولیه بیش از شیوع ووهان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19. دولت موکول آن انتخابات ژوئن 20.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ارائه راهنمایی برای جلوگیری از گسترش coronavirus در انتخابات رای گیری مکان. آنها ترغیب رای دهندگان به استفاده از راه های دیگر برای رای دادن به حداقل رساندن تماس مستقیم با افراد دیگر مانند پست الکترونیکی-در روش یا اوایل رای گیری.

CDC همچنین توصیه کرد که رای گیری مربوط به تجهیزات و سطوح دیگر بود اغلب تمیز و ضد عفونی دست ضد عفونی کننده و صابون و سایر محصولات توان به راحتی در دسترس در مکان و ترکیب اجتماعی فاصله استراتژی های مانند افزایش فاصله از غرفه رای گیری.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. در حال حاضر وجود دارد بیش از 2,560 تایید موارد این ویروس در سراسر کشور و 51 و میر ناشی از شنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور اعلام کرد تعدادی از گام های دولت فدرال را برای کاهش تاثیر این ویروس بر روی مردم آمریکا است.

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان تصویب اضطراری بسته محرک برای مقابله با شیوع کروناویروس در اوایل روز پنج شنبه است که در حال حاضر رهبری به مجلس سنا.

اگر از آن می گذرد این لایحه (pdf) ارائه خواهد شد کمک های مالی به کسانی که تحت تاثیر بحران از جمله دو هفته از بیمار پرداخت برای کارگران است. کارکنان نیز خواهد بود قادر به گرفتن تا سه سال از مرخصی بدون حقوق اگر آنها قرنطینه و یا نیاز به مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. در ضمن کسب و کار را یک اعتبار مالیاتی برای کمک به پوشش هزینه.

میمی Nguyen-Ly کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de