4 بیشتر ملوانان از ویروس-آمار روزولت حامل بستری در ICU

چهار ملوانان از ویروس-آمار ناو یو اس اس تئودور روزولت در بیمارستان تحت درمان COVID-19 با یکی در بخش مراقبت های ویژه.

اعلام توسط نیروی دریایی روز سه شنبه یک روز پس از مرگ یک عضو خدمه اختصاص داده شده به حامل—اولین فعال عضو نظامی کشته CCP (چینی حزب کمونیست) است.virus.

“چهار ملوانان اختصاص داده شده به ناو یو اس اس تئودور روزولت در نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام تحت درمان COVID-19 علائم” گفت که نیروی دریایی در آن وبلاگ رسمی روز سه شنبه. “یکی از این ملوانان که در واحد مراقبت های ویژه (ICU) برای افزایش نظارت با توجه به تنگی نفس.”

حامل در حال حاضر در گوام که در آن لنگر انداخت به صورت یک روال متوقف آخرین ماه قبل از آن طرد برای تمام خدمه کشیده می شود و به طور سیستماتیک آزمایش و قرنطینه در حالی که کشتی تمیز شد.

“از امروز 93 درصد از ناو یو اس اس تئودور روزولت crewmembers تست شده برای COVID-19 با 589 مثبت و 3,922 نتایج منفی گفت:” نیروی دریایی بیانیه. “4,024 ملوانان باید نقل مکان کرد و در ساحل.”

Guam
ناو هواپیمابر تئودور روزولت (CVN 71) گذر اپرا بندر به کشتی آماده به شمال افریقا در گوام در فوریه. 7, 2019. (عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس ترنس Deleon, Guerrero)

روز دوشنبه نیروی دریایی اعلام کرد که USS Harry S. Truman حامل اعتصاب در اقیانوس اطلس باقی خواهد ماند و در دریا با وجود اتمام استقرار به نگه داشتن خدمه از دسترس COVID-19 و آماده برای عمل است.

“کشتی در حال ورود به دوره ای که در آن نیاز به آماده پاسخگویی و استقرار در هر زمان” اندرو میلر ، Lewis, فرمانده, آمریکا 2, ناوگان در بیانیه ای گفت. “به طور معمول ما می توانید انجام دهید که pierside اما در صورت COVID-19 ما نیاز به حفاظت از ما با ارزش ترین دارایی ما مردم با نگه داشتن کشتی به دریا.”

USS Harry S. Truman در حال حاضر به اتمام دو پشت به پشت استقرار با توجه به تک خبر و در حال حاضر تنها در تماس اعتصاب حامل گروه در سواحل شرق.

“پس از اتمام موفقیت آمیز استقرار ما را به چیزی بیش از عشق به پیوست با دوستان و خانواده های ما” گفت: Rear Admiral اندرو Loiselle فرمانده اعتصاب حامل گروه 8 در بیانیه ای.

“ما می دانیم که این شرایط منحصر به فرد و مسئول چیزی که برای انجام شده است برای اطمینان از ما قادر به پاسخ ملت ما تماس بگیرید در حالی که اطمینان از سلامت و ایمنی از ملوانان ما.”

نیروی دریایی بهتر است قرار داده برای جذب این عدم قطعیت به دلیل یک تغییر نسبت به بیشتر انعطاف پذیر به کارگیری استراتژی در دو سال پیش به نگه داشتن دشمنان حدس زدن.

یک هشدار برای دشمنان

مخمصه یو اس اس تئودور روزولت پرتاب شد به ویژه توسط یک بحث برانگیز سری از حوادث که شامل اخراج کاپیتان و استعفا از نیروی دریایی ،

پنتاگون رهبران می گویند که با وجود حامل بودن از عمل در مجموع آمادگی نظامی همچنان بی نقص توسط pandemic, اگر چه آنها پذیرفته شده است که آن را می تواند کاهش در ماه های آینده.

“اگر دشمنان ما فکر می کنم این است که ما لحظه ای از ضعف آنها خطرناکی اشتباه گفت:” معاون وزیر دفاع David L. Norquist در 9 آوریل. “به کسانی که میخواهند به ما آسیب برساند اشتباه نکنید: حتی با چالش هایی که این بیماری را به سواحل ما به وزارت دفاع آمادگی خود را برای دیدار با هر گونه تهدید و دفاع از ملت ما است.”

اعتصاب حامل گروه های هستند بخش مهمی از ایالات متحده قدرت طرح ریزی شده است.

در صورت درگیری با نیروی دریایی ایالات متحده می تواند به سرعت لرزش کردن مشکلات داشتن در یک حامل کنار دفاع تحلیلگران قبلا گفته بار عصر. اگر بیشتر حامل شد به ضربه می شود اما آن را شروع به دندانه آمریکا نفوذ خود در منطقه در میان مدت.

چینی دریایی فعالیت در این منطقه ادامه داد: با وجود این بیماری همه گیر. کارشناسان قبلا گفته بار عصر که آن را ممکن است برای سنجش تاثیر این بیماری همه گیر در قدرت نظامی خود. تاثیر پنهان است طولانی در حال اجرا نظامی پنهان کاری واقعیت این است که پکن اطلاعات در مورد ویروس نمی توان اعتماد کرد و این مقدار کمتر است که CCP مکان در زندگی از نیروهای نظامی که ممکن است آمار شیوع.

بیش از آخر هفته های چینی حامل لیائونینگ همسرشان نزدیک به تایوان و از طریق 150 مایل گسترده تنگه بین المللی آب بین دو ژاپن سلیمان—از نزدیک تماشا ژاپنی و تایوانی نظامی. چینی مقامات نظامی گفت: این یک روال ورزش. یکی از پیشنهادها سازمان, اما, مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان اثبات این که چین نیروی دریایی بود unbowed توسط COVID-19 شیوع.

Epoch Times Photo
این amphibious assault ship ناو امریکا (LHA 6) راه اندازی یک F-35B Lightning II اختصاص یافته به 31 واحد اعزامی تفنگداران دریایی در حالی که قایقرانی در شکل گیری با Japan Maritime Self-Defense Force JS Akebono در طول تمرینات مارس 9-11 سال 2020 است. (عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی ملوان Jomark A. Almazan/منتشر شده)

در پایان هفته گذشته ناو امریکا یک 840 فوت amphibious assault ship, همکاری با یک ناوشکن ژاپنی برای تمرین در دریای شرق چین با توجه به یک نیروی دریایی بیانیه ای در روز سه شنبه.

LHA 6 کلاس کشتی مانند امریکا به طور فزاینده ای به عنوان یک مینی هواپیما حامل—با تشکر از نسل بعدی F-35 B خفا جت و آن امضای عمودی برخاست و فرود است.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de