4 بیشتر Baguio City پزشکی frontliners تست مثبت برای coronavirus

FILE PHOTO. Health workers at the Baguio General Hospital. Photo courtesy of Baguio City Public Information Office

فایل عکس. سلامت کارگران در بگویو بیمارستان عمومی. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Baguio City اطلاعات عمومی دفتر

بگویو فیلیپین – چهار پزشکی frontliners از بگویو کلی بیمارستان (BGH) آزمایش مثبت برای COVID-19 روز یکشنبه, آوریل 26 بعد از شهرستان شروع به جرم آن تست سهشنبه, مارس 24.

این را به 8 تعداد BGH سلامت کارگران که آزمایش مثبت در 2 روز گذشته.

شهردار بنیامین Magalong گفت که یک زن 61 ساله, دکتر, 27 سال و 2 زن پرستاری مسئولین هر دو 34, همه آزمایش مثبت تحت real-time polymerase chain reaction (PCR) تاييدی آزمون.

این barangays (روستا) که در آن 3 از 4 نفر اقامت – BGH ترکیب اردوگاه 8 و Sto. Nino جاده Bakakeng مرکزی – قرار داده خواهد شد در lockdown برای تماس با ردیابی و ضد عفونی Magalong گفت.

که از Wangal, La Trinidad.

شنبه گذشته, 2, پزشکان یک پرستار و یک بیمارستان همراه همه کار در BGH باید آزمایش مثبت است. سه دیگر بگویو ساکنان از جمله 8-روز دختر و یک balikbayan از ایالات متحده است که ماندن در لا ترینیداد نیز آزمایش مثبت است.

وجود دارد در حال حاضر 15 بگویو ساکنان که در بیمارستان بستری هستند و برای coronavirus بیماری است. Benguet 3 موارد مثبت.

بهداشت شهرستان افسر دکتر Rowena Galpo گفت که شهر گسترش آن RT-PCR آزمایش شامل کسانی که به ظاهر بدون علامت است اما که سقوط تحت دسته بندی های مناسب به صورت مبتنی بر ریسک تست.

از تنها یک دستگاه PCR پس از هفته گذشته بگویو در حال حاضر 4 دستگاه با 2 اهدا شده توسط JV Ongpin بنیاد و اسقف اعظم سقراط Villegas از لینگین-Dagupan. دو مشغول به کار هستند در حالی که دیگر 2 در حال کالیبره شده است.

BGH است که با استفاده از RT-PCR برای شمال Luzon است که تا کنون تست شده بیش از 4100 نفر است و کمتر از 3000 تست کیت چپ که بیشتر آن اهدا شده توسط نهادهای خصوصی.

با وجود این BGH سوم این است که در تست بیشترین تعداد افراد بعدی تنها به موسسه تحقیقات طب گرمسیری (RITM) و ریه مرکز فیلیپین است.

Galpo گفت که آنها انتظار دارند بیشتر موارد به سطح به عنوان BGH انجام شده است 200 تست یک روز پس از مارس 27 و امیدوارم تا زمانی که ممکن است 15.

خطر بر اساس تست را قادر می سازد محل به دنبال آن آلوده نه تنها از استخر مشکوک به آنهایی که آشکار علائم بلکه از موارد احتمالی که بدون علامت.

این را قادر می سازد به تشخیص زود هنگام منجر به پیشگیری از انتقال ویروس Galpo گفت.

Magalong گفت که بدون تست توده های شهرستان نمی تواند خود را تعیین وضعیت واقعی از نظر میزان سرایت.

“ما محلی انتقال از کدام منبع می ماند unascertain بنابراین من راحت نیست. اگر شما از من بپرسید اگر این درست است که ما تنها 18 مورد من فکر نمی کنم” او گفت:.

از 4 سلامت کارگران که تست مثبت در شنبه 2 آشکار به هویت خود را برای تسریع تماس با ردیابی. (بخوانید: در بگویو ، coronavirus موارد نام خود را برای هشدار دادن به دیگران)

Herwin Siong این 34 ساله و پائولا اورتیز 28 ساله انکودر گفت که آنها می خواستند کسانی که آنها را ملاقات کرد به یا رفتن به قرنطینه و یا رفتن به بیمارستان باید از آنها آشکار علائم. Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im