4 لاخ rapid test, کیت محدود برای تامیل نادو منحرف به ایالات متحده آمریکا

چنای: یک محموله از 4 لاخ rapid test, کیت (RTKs) بود که می رسند در تامیل نادو در روز شنبه برای کمک به دولت coronanvirus تست شده است. اما این که حمل و نقل منحرف شد و به ایالات متحده است.

تامیل نادو شاهد یک جهش بزرگ در coronavirus موارد در هفته گذشته و نیاز به سطح شیب دار تا تست از جان گذشته است.

بنابراین به عنوان یک استراتژیک و اندازه گیری تامیل نادو بهداشت مقامات تصمیم گرفته اند برای رفتن مستقیم به تاييدی PCR (polymerase chain reaction) آزمون به جای منتظر چهار لاخ rapid test, کیت (RTKs) که آن امیدوار بود برای دریافت از چین است.

افشای این در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, رئیس, منشی, K Shanmugam گفت: تامیل نادو است 15,000 PCR کیت در دست است.

اما دولت مرکزی امیدوار کننده برای اعزام به تامیل نادو 50,000 RTKs هر زمان که آینده محموله از چین می رسد. به علاوه یکی دیگر از 50,000 RTKs مارس در دسترس خواهد بود.

اما تامیل نادو در انتظار نیست. این RTK مزیت است که اجازه می دهد تا مقامات به پوشش تعداد زیادی از مردم در 30 دقیقه. اما نتایج نیاز سنجی توسط یک تست PCR.

Dr Shanmugam گفت: RTKs به معنای اولیه برای غربالگری توده در Covid-19 نقاط داغ و مناطق تحت مهار برنامه (CP) که در آن نمونه خون از هر کس در یک گروه هدف گرفته شده است.

افراد شناسایی شده به عنوان داشتن Covid-19 علائم این RTK آزمون باید بیشتر در معرض یک تست PCR برای تایید حضور جدید کروناویروس.

وضعیت کلی در تامیل نادو خوب نیست. Dr Shanmugam گفت: تعداد کل موارد مثبت به ضرب گلوله به 969 شنبه شب با 58 new موارد مثبت گزارش شده در طول روز است.

بیشتر نگران کننده تنها چهار مورد جدید تا به حال سابقه بین دولت مسافرتی ; دیگر 54 بودند تماس با عفونت.

هشت پزشکان متاثر شده اند تا کنون.

Dr Shanmugam گفت: یکی مرگ از 65 سال بود با تایید ارد بیمارستان دولتی. مرد از Perundurai تا به حال یک تماس با تاریخ است.

این مرگ طول می کشد تلفات با توجه به Covid-19 عفونت در تامیل نادو به ده.

تامیل نادو کابینه ملاقات دوشنبه شب پس از وزیر شرکت کرده بود در رئیس وزرای videocon با نخست وزیر مودی در اوایل بعد از ظهر. Palaniswami گفت: او مطلع هستم در مورد تامیل نادو نیاز به پیاده سازی طرح مهار (CP) با بیشتر سخت گیری.

تامیل نادو رنگ-برنامه نویسی تحت تاثیر قرار مناطق در دستور شدت: قرمز و نارنجی و زرد. Palaniswami بود در میان بسیاری از وزرای ارشد که پشتیبانی از فرمت به این مستند توسط دو هفته دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im