4 کشته در دهلی شورش بیش از تابعیت (متمم) قانون

دهلی نو: یک سر پاسبان بود که در میان چهار نفر کشته و حداقل 50 نفر دیگر از جمله چند شبه نظامی و پلیس دهلی پرسنل مجروح شدند به عنوان خشونت spiralled بیش از اصلاح قانون تابعیت در شمال شرقی دهلی نو آن را تبدیل به یک میدان جنگ در روز دوشنبه با دیوانه وار معترضان آتش زدن خانه ها و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و پرتاب سنگ.

این دومین روز از درگیری در شهرستان که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد دوشنبه شب در اصلی را هند مراجعه کنید.

پلیس با شلیک گاز اشک آور پوسته و همچنین با توسل به lathicharge به عنوان درگیری آغاز شد و بین pro و ضد کا گروه در Jaffrabad, Maujpur, Chandbagh, Khureji خاص و Bhajanpura. پرسنل امنیتی انجام شده پرچم راهپیمایی و prohibitory سفارشات بودند کلمپ اوضاع را تحت کنترل.

راتان لعل (42) یک سر پاسبان درگذشت او پس از عملیاتی شدن سنگ pelting در Gokalpuri. سه غیر نظامی در برابر صدمات در درگیری دهلی مقام دولتی اضافه کرد: 50 نفر با جراحات آمده بود به بیمارستان برای درمان است.

حداقل 11 پرسنل پلیس مجروح شدند در حالی که در تلاش برای سرکوب تظاهرات. دو CRPF پرسنل نیز مجروح منابع گفت.

منابع گفت: خشونت در سرمایه های ملی به نظر می رسد به اند “هماهنگ” توسط برخی از تبلیغات به عنوان آن می آید در زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و بازدید از این کشور است.

اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla گفت: وضعیت در این سرمایه های ملی به طور کامل تحت کنترل و کافی نیروهای مستقر بر روی زمین است.
همه مدارس در شمال شرقی دهلی نو منطقه باقی خواهد ماند بسته شده در روز سه شنبه در پی خشونت است.

خشونت-مناطق شاهد چند دور سنگ-pelting از طرفدار و ضد کا معترضان. جاده ها پهن بود با آجر و سنگ و شیشه خرده ریز.

در Maujpur طرفدار و ضد کا معترضان زیاده روی در سنگ pelting و حداقل سه خودرو بودند را به آتش کشیدند. حتی مغازه ها بسته بودند تخریب.

نرم افزار-کا معترضان نیز دیده می شود gheraoing و آزار یک مرد در Maujpur. خون تراوش از سر خود را در حالی که برخی از مهاجمان مطرح شعارهای تحریک آمیز.

در Bhajanpura چوک, آتش مناقصه آسیب دیده بود توسط معترضان پس از آن در پاسخ به یک تماس اضطراری در این منطقه است. وجود دارد بسیاری از کسانی که گرفتار شدند در تیراندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im